Předvyplněná hodnota 1,9 u náhozů na VB

Ahoj všem,
napadlo mě, zda-li by v rámci vylepšení, které hra dostává nebylo možné zakomponovat do náhozů na budovy zaškrtávací políčko, jehož aktivací by se do políčka náhozu předvyplnila hodnota s náhozem 1,9?
Určitě by to spoustě lidem ušetřilo neustálé počítání náhozů apod. a omezilo chyby v takových náhozech. Dneska každý denně počítá xx náhozů na správnou hodnotu.

Untitled.png
 
Naposledy upraveno:
Proti. Sečíst dvě hodnoty by měl umět každý.

Tak to nepochybně, ale otázka je, jaký je argument proti tomu si to neulehčit. Tady nejsme přeci ve škole. Naklikat 20 výrob manuálně také musí umět každý, přesto věřím, že poslední fičura, kdy si to mohu naklikat hromadně v jednom okně přispěla k výraznému zjednodušení.
To, že by každý měl umět počítat nepovažuji za herní argument. Jsou tu 2 proti, ale stále jsem neviděl něco, u čeho bych si řekl "jasně, to zní jako rozumný protinávrh, proč je to blbost".
 

Henzisek

Znalec
Tak to nepochybně, ale otázka je, jaký je argument proti tomu si to neulehčit. Tady nejsme přeci ve škole. Naklikat 20 výrob manuálně také musí umět každý, přesto věřím, že poslední fičura, kdy si to mohu naklikat hromadně v jednom okně přispěla k výraznému zjednodušení.
To, že by každý měl umět počítat nepovažuji za herní argument. Jsou tu 2 proti, ale stále jsem neviděl něco, u čeho bych si řekl "jasně, to zní jako rozumný protinávrh, proč je to blbost".
Já nepovažuji za herní argument ulehčení. Co rovnou tlačítko. Náhod vše a všude u přátel, cechovniku za 1,9 pokud je jistota vrácení bodů? Já myslím že není potřeba reagovat na každé proti. A hodnot pro si nevšímát
 
Já nepovažuji za herní argument ulehčení. Co rovnou tlačítko. Náhod vše a všude u přátel, cechovniku za 1,9 pokud je jistota vrácení bodů? Já myslím že není potřeba reagovat na každé proti. A hodnot pro si nevšímát

No, když nemám argument, vyženu to do extrému. Jinak nevím, jak mám reagovat na souhlas s něčím co sám napíšu. Mohu poděkovat, ale dál asi těžko něco ..... logicky. Nicméně i Tobě děkuji za názor.
 

RomanS24

Člen
Jelikož 1,9 využívam jak na nahozy tan na nechaní si nahazovat tak jako nápad by tohle byl dobrej ovšem, sousedum nahazuju tak abych na tom vydělal.
ale jsou tu i nahozy 1,95 nebo i 2,0 nahozy. takžen tento nápad by byl idealní tak před 4 lety. v dnešní době je na PC uplně zbytečnej na mobilní telefon možná ještě jo. jinak

Proti
 

Henzisek

Znalec
No, když nemám argument, vyženu to do extrému. Jinak nevím, jak mám reagovat na souhlas s něčím co sám napíšu. Mohu poděkovat, ale dál asi těžko něco ..... logicky. Nicméně i Tobě děkuji za názor.
Jako old school hráč je to lennost uživatele si to spočítat. Já byl proti i tomu okýnku kde napíšeš počet bodů a přihodis.
Jediný kdo to žene do extrému jsi ty.
Nevíš jak reagovat na pro ale na proti už jo....
 
Proti. Na telefonních platformách existuje aplikace. Kde se zkopíruje text a vložíš pod VB. Nemůžu si jí vynachválit (kalkulačku jsem vyhodil)
 

Lord Org

Psavec
PROTI.
Když už by bylo tohle na 1,9, další by logicky chtěli 1,8, 1,85, 1,92 atd.
A přesně jak psal Ondromass, kolik kdo komu nahazuje si zvolili sami hráči, hra je k tomu nijak nevybízí ani nesměřuje, obecně se prostě jen staví na lvl 80, kdyby byl obecně používanější lvl 100, nebo třeba lvl 75, zastavovala by se výstavba tam a používal by se bonus z nich.
 

d arvit

Odborník
pro pouze v případě že by si šlo nastavit vlastní hodnotu a ta by šla přepsat kliknutím do okýnka náhozu jako to funguje ted
 
Nahoru