Předzimní soutěž

Jaká varianta se vám líbí více?

  • Vlevo - Pekařův stánek

    Hlasy: 51 76,1%
  • Vpravo - Rybářův stánek

    Hlasy: 16 23,9%

  • Celkový počet hlasujících
    67
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
prewinter_contest_logo.png

Drazí hráči,

chcete si vybrat, jaké budovy se objeví ve hře během letošní zimní události? :)

Jak se zúčastnit
Zúčastnit se je opravdu lehké. Ze všeho nejdříve potřebujete účet na fóru. Jakmile jste zaregistrovaní, můžete na fóru přidávat příspěvky a zapojit se tak do soutěže. Pro zapojení se bychom vás nejprve rádi poprosili o zhlédnutí následujícího obrázku níže a o promyšlení, která z těchto budov se vám líbí více.

prewinter_bakers_fishermans_stand.jpg


Pokud jste se již rozhodli:
1. Dejte hlas svému favoritovi v přiložené anketě.
2. Vytvořte pod tímto tématem nový příspěvek s odkazem na YouTube, na hudbu, která ve vás probudí zimní náladu (pro příklad vizte první příspěvek níže).
3. Vysvětlete, proč právě tahle písnička :).
4. Ujistěte se, že váš příspěvek není stejný jako nějaký již zveřejněný!

Jakmile hlasování skončí
Dáme dohromady hlasy ze všech jazykových verzí, do kterých je Forge of Empires přeloženo, a vítězná budova se stane součástí Zimní události.
Všichni hráči, kteří se hlasování zúčastnili a podle instrukcí se s námi podělili o video s komentářem, se stanou součástí slosování. My poté náhodně vybereme jeden příspěvek (pro každou jazykovou verzi), jehož autor v prvním dnu Zimní události tuto novou budovu obdrží :).
Dále také náhodně vybereme deset hráčů, kteří jako cenu útěchy obdrží 200 diamantů (odměny nemohou být přenechány jiným hráčům).
Prosíme, vyvarujte se svých příspěvcích porušení jakýchkoli pravidel. Nevhodné příspěvky budou ze slosování vyloučeny.

Hlasování skončí v pondělí. Výsledky hlasování, spolu s vítězi soutěže, ohlásíme příští týden.

Své příspěvky prosím vložte přímo k tomuto tématu do pondělních (25. 9.) 20 hodin :).
Pokud máte k soutěži jakékoli otázky, neváhejte se ptát v komentářích .

Děkujeme! :)

Váš,
Tým Forge of Empires
 

DeletedUser11297

Host
Mohl bych sem dát jakoukoli českou vánoční píseň, kterou znám z dětství, nebo třeba známé americké od Wham či Mariah Carey. Ale dám sem píseň, ve které se pro mě spojuje láska k vánočnímu období a zároveň láska ke k-popu. Pro mě je to uspokojivé díky tomu, že vím, že je to nazpívané mými idoly a zároveň i v angličtině, takže i text si mohu patřičně užít. A užít si ji mohou i ostatní, protože vánoční tóny z ní srší na všechny strany a kdybych nenapsal, že píseň je původem korejská, tak to ani nepoznáte (za předpokladu, že bych nevložil i videoklip). :)

 

Svatej

Legenda
Aloha,
Mohl bych sem dát nějakou pěknou popovou kýčovinu na dva tóny a playback, která má miliony shlédnutí a liků.:rolleyes:
Čímž samozřejmě nemyslím nikoho konkrétního...;)
Nicméně se mi z toho cukrového sentimentu kazí zuby. Takže dávám přednost interpretům, kteří mají nezaměnitelný hlas... a kytaru.
A proto volím Ronnnieho Jamese Dia a jeho vánoční cover. A je mi jedno že mi nikdo nedá hlas. :D Mě stačí hlas který měl On.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13678

Host
Dávám tuhle písničku, protože k našim Vánocům patří Ježíšek. A hlas dávám rybářovu stánku, protože to je šance, jak dostat do hry jednu z českých tradic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14377

Host
Zdravím lidi, pro mě je typická Vánoční píseň tohle když jsem tuto píseň slyšel poprvé o Vánocích dozvěděl jsem se něco co mě změnilo pohled na můj život, zaryla se mě v paměti a pokaždé když jsem jí slyšel tak jsem si vzpomněl na to špatné období... o několik let později jsem při poslechu této písničky (nebylo to na ve Vánočním období) poznal holku s kterým jsem doteď žijeme spolu a miluji jí nadevše na světě....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5387

Host
K vánocům patří rozhodně píseň vánoční, aneb "Děti, jsou vánoce - tatínek vrátil se nám z restaurace!"
 
Tak nakonec po dlouhém uvažování jsem zvolil tradiční píseň v netradičním podání :)
Klasické vánoční koledy mi většinou začnou lézt krkem tak dva dny po tom co je začnou hrát. Takže každá změna dobrá a mé metalové (jo chladné jak kvalitní ocel) rádo uvítá takovouto změnu.
Písnička je celkem "nová" a oproti předešlým od stejné skupiny myslím trošku přidali na kvalitě.
 

DeletedUser13051

Host
Dobrý den,
pokud bych měl volit cokoliv na téma "Vánoce" tak jednoznačně z toho vyjde nej "Narodil se Kristus Pán". Nic krásnějšího v ČR nenajdete a pokud se zaposloucháte do slov co v této vánoční koledě zní , tak je v tom obsaženo naprosto vše co se dá k tématu vánoc napsat či říci. naprosto si umím představit, jak toto je vybráno právě pro ČR a nikoho to nenechá na pochybách, že se blíží nejkrásnější svátek v celém roce.Přeji hezký den.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru