Předzimní soutěž

Jaká varianta se vám líbí více?

  • Vlevo - Pekařův stánek

    Hlasy: 51 76,1%
  • Vpravo - Rybářův stánek

    Hlasy: 16 23,9%

  • Celkový počet hlasujících
    67
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Jelikož nejlepší vánoční píseň všech dob od Johna Lennona už mi někdo ukradl tak volím song z filmu Láska nebeská. Když slyším slovo Vánoce, vybaví se mi vždy Bill Nighy v nezapomenutelné roli stárnoucího rockera, který uvádí svůj nový vánoční hit... "milé děti, nekupujte si drogy..staňte se rockovou hvězdou a budou vám je dávat zadarmo" :D
 

DeletedUser14735

Host
Tak mě se moc líbí Tichá noc, nádherná hudba i text. Myslím, že tyto nejkrásnější svátky v roce, stojí za to prožít v radosti, klidu a pohodě se svými blízkými.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Přátelé,
děkujeme za Vaše hlasy a soutěžní příspěvky. Stejně jako v našem hlasování, tak po sečtení hlasů ze všech jazykových verzí, zvítězil Pekařův stánek (i ve zhruba stejném poměru). Na tuto budovu se tedy můžete těšit v letošní Zimní události.
Určitě vás také zajímá, kdo z vás měl to štěstí a v soutěži vyhrál. Takže bez zbytečného prodlužování, seznam výherců je zde:

Pekařův stánek (bude udělen v prvním dnu Zimní události):
200 diamantů (už připsáno na účty*):
*pro načtení diamantů bude možná potřeba odhlásit se a znovu se přihlásit - ne ze světa, ale celého účtu. Případné "reklamace" směřujte prosím na herní podporu

Ještě jednou děkujeme za projevený zájem a ač ještě daleko, doufáme, že se s námi těšíte na zimu :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru