Překrytí tlačítka hromadného výběru

Svatej

Legenda
  • Svět: Arvahall
  • Prohlížeč a verze: Chrome, poslední verze
  • Popis chyby: Množství úkolů způsobuje posunutí tlačtka hromadného výběru města pod levé menu. Je z něj viditelný jen kousek... málem jsem dnes neutratil 5 dia za výběr! :D
  • Screenshot:
    jvVK.png
  • Řešení: Stačilo by posunou celou lištu s úkoly směrem nahoru až k názvu města... místa tam je ještě dost
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždy když přibudou 2 či vce oken úkolů.
  • Zkoušel jsem chybu hledat : Zběžně
 

DeletedUser11297

Host
To jsi na tom Lorde ještě dobře, já nevidím ani ten kousek. :D Hrát na noťasu je holt trest.
 

Svatej

Legenda
Doufám jen že mi jakožto člen týmu nedoporučuješ jako "opravu" namontovat si na NTB větší obrazovku? :D
 

peepee77

Veterán
To je nápad. Display se dá koupit celkem levně, pošlu ti pár odkazů jestli chceš.

Ale teď vážně, já s tím bohužel nic udělat nemůžu. Musíme doufat, že se přizpůsobení pro menší rozlišení dočkáme od tvůrců.
 

Svatej

Legenda
Achjo, já tak nějak doufal že alespoň funkce, kterou denně proženu diamanty (a nejen já) by mohla být fixnutá... "dřívěji než brzy"o_O:rolleyes:
 

Svatej

Legenda
Pomohlo, ale to nepoužívám a nehodlám s tím začínat. :D Během hry mám dost často potřebu otevřít si kalkulačku, přepínat na email, youtube... ;) spousta důvodů proč nepoužívám mód celé obrazovky.
 
Nahoru