Přestavba města

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11761

Host
Vážení Vyvojáři

Předem mé žádosti bych chtěl poděkovat za skvělou hru Forge of Empires, kterou hraji denně 2-3 roky a skvělou práci celého týmu! Pokud mohu měl bych dotaz nebo návrh na vylepšení hratelnosti hry.
Jedna se o to, že pokud chci přemístit budovu jakoukoliv z důvodu třeba nové výstavby a mám všechny parcely ve mestě zastavěné, tak bohužel to nejde. Takže buď musím nějakou budovu prodat nebo počkat než můžu rozšířit město o novou parcelu, což někdy není okamžité řešení problému, protože v pozdější době např. v moderní, jsou zapotřebý tak nové parcely 2 až 3, z důvodu velikosti budov. Což je při hraní opravdu velmy flustrující a deprimující!!
Prosím Vás nedalo by se tento celkem aspoň pro mě velký nedostatek v hratelnosti hry nějak odstranit? Třeba v zavést mod "přestavba města" kdy je možno "odkládat" budovy do tmavé zony s parcelama a po přestavbě města kdy jsou budovy zase ve mestě, to odkliknout do standartního režimu města. Nebo něco na principu podobného? Myslím, že tím i ostatním hrácům strašně moc ulehčíte hru a pomůže v hratelnosti ve hře!
S uctou Vaš velký fanoušek a hráč a s přáním hodně uspěchů v pracovním i osobním životě
Jaroslav Randula
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj a je to tu zase! Tolikrát řešené téma že snad ani takové číslo neexistuje!!! Takže za mě dávám nejhorší hodnocení co mohu.Příště to chce trošku hledat a určitě by si našel těchto návrhů hned několik.
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím, Rendy72.
Velice nás těší, že jsi se hrou i s fungováním našeho týmu spokojen. Nedostatek, který tu popisuješ je tu na na každodenním pořádku. Jako důvod je nejčastěji uváděna logika. Tato hra není jen tak ledajaká hra. V části co popisuješ jde o to procvičit mozek a přemístit budovy tak aby se vytvářely minimální škody při prodeji a opětovné koupi budov. Někteří doporučují mít jedno prázdné rozšíření vždy v zásobě. Kdyby existovalo odkladiště, tak by nás to tak nenutilo k tak náročnému přemýšlení. ;)
Dosud s tím vývojáři nic neudělali, takže se jedná pravděpodobně o tento důvod. Pokud použiješ tlačítko hledat nalezneš spoustu návrů, jako je vkládání do inventáře, do schránky, ...

Využití tmavých zón tu ještě nepadlo, to je opravdu originální.
S pozdravem
Thomas Jir
 

Kayro

Znalec
Rendy72 mas to moc hezky napsane skoro jak dopis jeziskovi ale nemoznost odkladat budovy kamkoliv spolu s nemoznosti je otacet je jeden ze zakladnich pilířů teto hry tak ze ze zmenou bych asi nepocital byt tebou.
 

DeletedUser11359

Host
Napsal jsi to pěkně, ale první se nauč používat vyhledávání na foru. Bylo to řešené už mnohokrát. Velké ulehčení hry a pro INNO nevýnosné, takže NE.
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj za sebe říkám že tímto nápadem by hra ztratila právě to co se na ní mě líbí co ze starýma věcmi když jsem v době vyšší za sebe říkám ne jen by to hru pokazilo.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj Lidi
za sebe říkám NE - to by už nebyla "strategická hra"
 

DeletedUser3139

Host
pro rendy: Jestli tuto hru hraješ (aktivně?) denně tři roky, tak už bys mohl vědět (pokud alespoň občas čteš příspěvky tady na fóru), že tohle, co navrhuješ neprojde ani náhodou.
Zaráží mně jedna věc. Pokud tu hraješ (aktivně)už tak dlouho, tak bys měl mít tak velké rezervy zásob a mincí desítky až stovky milionů), že klidně město několikrát zbouráš a znovu postavíš a ještě ti zbyde. Ale i pokud tomu tak z nějakých důvodů není (nemohl jsem se podívat na tvé město, já hraji na C), tak prostě použiješ simulátor, tam si vyzkoušíš přestavbu města, tím pádem zjistíš co můžeš, či musíš zbourat a město přestavíš za daleko menší náklady. Tím si prošli zřejmě všichni, co jsou, dejme tomu v moderně, již několikrát. Prostě občas je nutno část města zbourat a postavit znovu. Tohle je, jak už tu psali přede mnou, strategická hra, tím pádem je nutno respektovat daná pravidla a hotovo.
Tvůj návrh jako většina přede mnou hodnotím jako čistě tendenční, teď mi napadlo, že by to mohlo být takhle, tak to dám jako návrh na fórum. Tento tvůj návrh se tu celkem pravidelně opakuje a reakce jsou vždy stejné a to negativní. Zkus si to najít.
A řeknu ti ještě jednu věc. Pokud by návrh prošel a ke změně by došlo, tak já a plno dalších bychom určitě žádali kompenzaci za to, že my jsme museli bourat budovy a ty už ne. Je to nesmysl? Ano je. Stejný jako chtít změnu, kterou navrhuješ. :cool:
 

trojan1673

Veterán
Naprostý souhlas z JiPi53,mě se na hře líbí právě ta práce z přestavováním.
Kdybych si to mohla odkládat a pak zase brát,nemusela bych u toho vůbec namáhat mozek kam co dám:-(
To by mě tak nebavilo.
 

DeletedUser8838

Host
Myslím že by bylo na čase tohle téma zamknout. Samozřejmě za mě také NE. Základní princip hry, přemýšlet a taktizovat. Město přestavuju 2x-3x za dobu a užívám si to.

Snad jen malá rada pro Rendy ... nemusíš toho zas tak moc bourat, když opravdu nemáš místo na začátek přestavby. Stačí smazat nějakou tu silnici a baráky sestěhovat někam natěsno vedle sebe (nebudou chvilku vyrábět .... no a co?) a na uvolněném místě postupně začít znovu .... samozřejmě chce to mít dopředu rozmyšlený a připravený nový návrh.
 

DeletedUser2451

Host
Bylo by fajn, kdyby někteří co sem přispívají svými články hned každého hráč neshazovali, jak je tomu výš od hráče kelef.
Kelef né každý má zkušenosti s forem znám i dost zkušené hráče, kteří sem nechodí vůbec proto je lepší to pro příště formulovat méně drsněji pro nové hráče a přispěvatele na foru, Jinak je to odradí i ty sám jsi byl na poprvé kopyto jako my všichni.
 

DeletedUser11359

Host
Je jedno, jestli sem hráčí chodí, ale každý umí používat možnost "hledat". Nikoho neshazuju, jen říkám, jak to je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru