Převod některých budov mezi světy

Svatej

Legenda
  • Současný stav: Budovy nejdou mezi světy přesouvat. (v rámci jednoho účtu)
    Nápad: Některé jasně specifikované budovy by šlo přesunout mezi jednotlivými světy v rámci jednoho účtu. Doba přesouvané budovy by se při přesunu z vyšší doby do nižší upravila do doby nižší radnice, při přesunu z nižší do vyšší doby by se doba upravovala jen u budov které se automaticky aktualizují bez použití renovačního kitu, v případě klasických budov zůstanou v době nižší. Přesunem mezi světy by došlo k resetování doby výběru - stejně jako když budovu uložíte do inventáře.
  • A jaké konkrétně budovy by se přesouvaly? Inu, jmenovitě :
  • Studánka přání
  • Zmenšená studánka přání
  • Fontána mládí
  • Zmenšená fontána mládí
  • Vraní hnízdo (1 až 8 úroveň)
  • Zahradní bludiště
  • Jakékoliv jiné budovy které generují diamanty



    Proč? No protože se mi na hlavnim světě hromaděj budovy co bych využil na farmách. :p

    Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Dudasku, člověk by po těch 3 letech co máš na kontě tak nějak čekal že víš +- že občas nenapíšu něco co není sarkasmus, troll nebo projev naprosté Lennosti.
protože Lennon :p
:) Ale máš pravdu že jsem zapomněl na lidi co se narodili ve znamení mq 9 raptoru. :p
 

Tomas 0482

Psavec
Pro, protože už mě doslova štve, že inno upravuje i šanci věcí na objevení u starožitníka. Na hlavním světě jsem měl poslední studánku včera, zmenšení asi týden zpátky a jinak se každou chvíli objeví části. Na farmě jsem studnu nebo zmenšení neměl od února a části se sice občas objeví, ale to je přibližně jednou za 3 týdny, už ani nevím, kdy byli poslední. Takže bud tohle nebo at INNO upraví to svoje ohýbání pravděpodobnosti. Ta pravděpodobnost není rozbitá jen v tomto případě, ale prakticky všude, fotbalový event je tomu důkazem. Nevím, co se v německu vyučuje ohledně pravděpodobnosti, ale zatím to vypadá, že tam funguje krapítek jinak, než ve zbytku světa.

Radši to napíšu znovu, protože dle nefungování pravděpodobnosti ve hře by to mohli v inno blbě pochopit.

Pro!
 

jaromires

Dopisovatel
A na každém světě byste každý den z každé té věci měli výběr a takhle byste chtěli na tom rejžovat třeba milionkrát za den mi přijde že ?? :D
 
Proč? No protože se mi na hlavnim světě hromaděj budovy co bych využil na farmách. :p
Myslím si, že pravý důvod je, že jsi prostě moc líný na to budovat diafarmy.Proč do toho dávat svůj volný čas, vždyť takhle by šlo získat dia prakticky bez námahy. No nemám pravdu?

  • Jakékoliv jiné budovy generují diamanty

Tohle si v praxi neumìm představit, protože do tohoto bodu spadají i některé VB. Jak bys to chtěl řešit? To by někdo mohl mít na jednom světě třeba 7 HH nebo VT?
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Frederick 63. Válečník: ty taky dobře trollíš. Línej na budování dia farem nejsem, ty už jsem si vybudoval před rokama. ;) Důvod návrhu je ten co jsem napsal - hromadě se mi studny na hlavním světě.

Co se druhé části týče, jasně píšu "budovy" ne "velkolepé budovy".
 
Naposledy upraveno:
Frederick 63. Válečník: ty jseš taky dobrej. Línej na budování dia farem nejsem, ty už jsem si vybudoval před rokama. ;) Důvod návrhu je ten co jsem napsal - hromadě se mi studny na hlavním světě.

Co se druhé části týče, jasně píšu "budovy" ne "velkolepé budovy".

přesně, a přemístit si pár studen z hlavního města na rozjetou farmu by nebylo bad... já nemám problém :D
 
PRO....Mě osobně by to aspoň motivovalo hrát i na jiným světě než na tom hlavním jednom a hra by dostala aspoň nový rozměr i kdyby to bylo třeba jenom za diamanty.
 

dudasek

Znalec
Nevím, co se v německu vyučuje ohledně pravděpodobnosti, ale zatím to vypadá, že tam funguje krapítek jinak, než ve zbytku světa
v Německu měli pravděpodobně vyhrát druhou světovou...ejhle ono to nevyšlo,tak to upravili a dopadlo to takto .....podle Angely M. je to správně:ví někdo jak jí šla Matematika na Základní škole???!
 
Nahoru