Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, skutečnost je jiná.

sams999

Turista
  • Svět: Brisgard
  • Prohlížeč a verze: Aplikace, IPAD PRO
  • Popis chyby: Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, ale skutečně zůstane nesebraná. Při restartu aplikace se objeví výběr znovu.
    Pokud se jedná o budovu, která umožňuje volbu produkce (např. moštárna), je budova po výběru nedostupná, nelze otevřít a vybrat si další typ produkce. Restart app odblokuje.
    Děje se tak náhodně při využití funkce tažení prstem přes budovy, netýká se velkolepých budov. Zkusil jsem odinstalovat aplikaci, bezvýsledně. Chová se to stejně na více zařízeních.
  • Screenshot: Nemám, obtížně dokumentovatelné
  • Jak často se chyba vyskytuje: Cca 2 měsíce pravidelně, nesouvisí s konkrétní stavbou.
  • Detail chyby: Výběr produkce tažením prstu přes budovy s ukončenou výrobou. Že se produkce nevybrala lze zjistit restartem aplikace (nebo počítáním a kontrolou, ale to je nelidské)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

Martinsad

Nováček
Tutu chybu potvrzuji. Když bylo např. v liště 90 bodů, rychlým tažením bylo možné vybrat třeba ještě 10 farem a dostat se vysoko nad 100 bodů v liště. Po nějaké aktualizaci se to změnilo a budovy se sice tváří jako vybrané, ale body se nepřičtou. Až při dalším načtení je lze vybrat. Rozhodně chyba, úplně to dokáže rozhodit časy výběrů
 

Trosman

Dopisovatel
Musím potvrdit, že na Androidu se mi to stává tak jednou za dva týdny a pak mám rozhozený výběr z budov. Vždy mi přišlo divné, že budovu, co jsem vybíral, můžu za hodinu vybrat znovu. Samozřejmě jsem se nedíval, jestli mi byl i původní výběr připsán nebo ne.
 

Henzis

Znalec
Myslím si že to není chyba aplikace. Stávalo se mi to při špatném připojení. Kdy nebyly odeslány na server všechny výběry a tudíž o nich nebyl záznam. Proto po znovu načtení aplikace se objevili jako nevybrané.
 

Martinsad

Nováček
Tato chyba je opravena s další aktualizací 1.207 (třetí bod v sekci 'General').
Není, na androidu to dělá to pořád. Dá se to jednoduše poznat, po ručním výběru celého města mi to stále nabízí kompletní sklizeň za dia. Musím zavřít hru, vymazat z paměti, znovu načít a až poté se objeví možnost vybrat budovu
 

Trosman

Dopisovatel
Není, na androidu to dělá to pořád. Dá se to jednoduše poznat, po ručním výběru celého města mi to stále nabízí kompletní sklizeň za dia. Musím zavřít hru, vymazat z paměti, znovu načít a až poté se objeví možnost vybrat budovu

Alespoň, díky tomu výběru celého města člověk vidi, ze se neco nevybralo. Ale také se mi to stává stále s tím, že teď tam výběr celého města zůstane.
 

erza scarlet

Dopisovatel
No já se potýkám s tím, že OPAKOVANĚ, mi na mobilu nejde něco vybrat. Stává se to NEJSPÍŠ po vybrání části produkce a pak příspěvku NĚKOMU JINÉMU do velkolepky. Pak se mi zaseknou třeba dvě budovy a musím restartovat apku. (android)
 

erza scarlet

Dopisovatel
Má tady někdo sejnou zkušenost? mě se to děje na mobilní verzi pravidelně. při každém výběru na mobilu musím alespon jednou resetovat celou apku. pokaždé zůstane nějaká výroba viset a nejde sebrat.
 
Nahoru