OSTATNÍ Přidání úrovní cechu

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem peepee77, 26. úno 2019.

1. Ripley 120

Ripley 120 Nováček

Registrace:
    31. říj 2017
  2. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Pro
    Jakožto člen FoE týmu musíš také vkládat návrhy sem k odhlasování?

Naposledy upraveno: 7. bře 2019
  3. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    @Dan 77 samozřejmě, pro nás platí stejná pravidla. Když je tu slušná podpora tak se to pošle výš a tam už je to mimo naši kontrolu.

Dan 77 za toto poděkoval.
  4. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Psavec

Registrace:
    27. kvě 2017
  5. HENZIS

HENZIS Znalec

Registrace:
    9. bře 2014
    Pro,

Ja se domnival, ze tym dokaze z jinych vlaken posoudit zajimave navrhy hracu a poslat je vyse. Nebo se to zmenilo? :)

6. Lord Org

Lord Org Dopisovatel

Registrace:
    16. úno 2016
    Klidně PRO

7. peepee77

Registrace:
    20. pro 2013
    @HENZIS to se nezměnilo, ale když je k tomu přímo téma tak je to přece lepší :)

8. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    pro-hráči budou mít ve městě pořád síně slávy v době své radnice,tak dynamika nebude zahálet!

9. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Pro
    už jsem psal akorát teda jestli jsem se proklikal až nakonec, já třeba jo už když byl konec při těch nižších úrovních a další nikdo zatím nepřidal :)

Po pravdě řečeno jsem se na to ptal už předtím, než se vůbec zavedly ty další úrovně.
    Sice ne tady, ale taky mě to napadlo :)

10. thesseus

thesseus Znalec

Registrace:
    29. srp 2012
    Mě teda přijde zvláštní o tom hlasovat. Já to vidím jako samozřejmost. Pokud by už byly k ničemu, měli nás o tom informovat s dostatečným předstihem.
    pokud by se levely neotevíraly, vidím to na pěkný poprask. Všichni víme, že jsou neschopní ale rozhodnout tohle včas by snad doufám zvládli.

11. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    já bych se už na to vykašlal nemá cenu dál postupovat

12. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    A proč? Vždyť už je pár cechů na maximální úrovni (teď 75).
    Jo a i tento limit 75. úrovně se jako nový přidával snad až na opakované žádosti hráčů z cechů na úrovni 50, takže bych vůči vývojářům zas tak důvěřivý nebyl.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  13. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
  14. willy2

willy2 Psavec

Registrace:
    7. dub 2013
  15. djsmok3

djsmok3 Turista

Registrace:
    26. led 2018
    proti :D se vám to kecá. měli byste si vy topíci spíš založit vlastní server, protože vaše hra je uplně jiná záležitost než zbytku lidí. viděl jsem to u jednoho našeho hráče co od nás odešel a za par dnů měl arc na 80 levelu :D říkám ste uplně jinde. nemluvim o cvc to je hra pro uzavřenou komunitu vpodstatě

16. peepee77

Registrace:
    20. pro 2013
    @djsmok3: Všichni mají rovný podmínky, není to tak dlouho co se otvíral svět F a všichni měli možnost začít od nuly a ukázat co umí...takže i ty. Jenže ten start je prostě těžší když není svět rozjetej, hráči nemají zboží na prodej a nedá se snadno koupit za FP ;-)
    A nevím proč by hráči co tomu věnovali roky snahy měli chodit jinam jen proto aby se lenochům snáz hrálo :p

willy2, LordFrunDor, Dan 77 a 1 další osoba za toto poděkovali.
  17. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Psavec

Registrace:
    27. kvě 2017
    To, že jste cech, kde nikdo neumí stavět, není vina těch co to umí ale. A ten hráč, co od vás odešel jinam, to na rozdíl od vás evidentně pochopil. Takže otázkou je, kdo je tím zbytkem lidí o kterém mluvíš..vy, co jste to nepochopili, jak na to nebo ti, co to pochopili a naučili se to? ;)

18. djsmok3

djsmok3 Turista

Registrace:
    26. led 2018
    to zas pozor jo. určitě nebudu začínat na F kdyz jsem začal na A v době kdy jsem opravdu netušil že mě ta hra chytne. a to že každý nechce být v top cechu s 30 hráči není o neschopnosti takže klidni svoje foe ego :) byl jsem ve velkým top cechu a prostě mě to nebavilo. neprudim jen říkám že ty rozdíly už jsou ohromné. spíš je to F pro vás abyste se teda nenudili :D určitě tu hru chce někam posouvat. třeba to cvc bych povznesl někam jinám co si budem povídat takhle je to fakt nuda jde akoratá o to score co vám to dává.

a fakt to není o neschopnosti stavět ale spíš o tom že vtom cechu má pár skilerů level 80 nebo kolik vůbec jde maximum, co mu jí takhle nadupali. takže to je o čem mluvim vlastně je to pak o ničem trošku. něco jako rozdíl mezi nižší a vyšší třídou :D neschopný stavět fakt nejsem jsem v pozdnim mám obě VB z virtuální doby např :)

Naposledy upraveno moderátorem: 21. bře 2019
  19. peepee77

Registrace:
    20. pro 2013
    No a o skóre v týhle hře přece jde ne? Proto je to hra, pokud nestojíš o to být v top tak proč ty top posíláš hrát jinam?

A tuto diskusi bych už ukonči a držel se tématu :)

Dennis Bergkamp, Dan 77 a LordFrunDor za toto poděkovali.
  20. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    PRO-otevřel bych jim to do 100lvl-100% je snad maximum. pak ať si ty síně zbourají a bude klid,,,,,