OSTATNÍ Přidání úrovní cechu

Dan 77

Veterán
A jak tebe poškodí, že dobré cechy plné dobrých hráčů budou mít odpovídající hodnocení?
A jak s tím proboha souvisí CvC, které nemá takový vliv na růst cechovní úrovně jako expedice a stavba síní slávy? Chápu to správně tak, že jsi celej žhavej účastnit se konečně CvC? :) :p No tak se snaž nebo se dostaň do cechu, kde k tomu budeš mít dobré podmínky. Ještě by chybělo, abys hrál třeba na mobilu... :) Pak bys nebyl dosud CvC nijak dotčený, protože do mobilů prostě vývojáři CvC nedali (stejně jako cechovní fórum a chat), což moc nechápu.
Evidentně jsi poznámku od Dennise nepochopil a od Peepeeho taky ne. Umět stavět úrovně a stavět VB z vyšších dob díky tomu, že seženeš od někoho surky za body už v pozdním středověku (mimochodem za mě docela pokřivená možnost ve hře), to jsou dvě odlišné věci.
 

petrpivoj

Veterán
Já bych tam dal taky neomezený limit prostě máš miliardy korunek tak je máš a za to hodit nějakou odměnu i když třeba už jde pouze o prestiž.
Jak psal Lord Frundor.
A ještě bych dal hodnocení celkové ze všech serveru, kde by se mohla ta prestiž ukázat nejen na jednom serveru podobně jako s poharama v CE, udělat vždycky po nějakém čase dílčí hodnocení a třeba někomu nějakou ubrat :)
Nicméně teda udělat nějaký poměr mezi těma serverama, které začaly až později a udělat tím pádem novou soutěž.

Startovní čára by byla skoro pro všechny stejná.
 
Naposledy upraveno: