Přidání úrovní cechu

peepee77

Veterán
Současný stav: Cech může dosáhnout maximálně úrovně 75
Nápad: Navrhuji zvýšit počet úrovní s odpovídajícími bonusy které může cech dosáhnout. Náš je aktuálně na maximu a nemá kam postupovat.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Síla cechu kterou vyprodukují mapy CVC, expedice a síně slávy se sice počítá dál, ale nemá už žádný efekt. Proto navrhuji zvýšení ke kterému už jednou došlo.
 

Zelda

Člen
Jako vůdce cechu na 75 úrovni jsem rozhodně PRO tuto úpravu - zatím by stačila aspoň úroveň 100 a určitě by to nebylo nic složitého.
 

DeletedUser12887

Host
Stačila by úroveň 80. a přizpůsobit nároky na získání toho počtu, nepočítat to s čím se nepočítalo a dát možnost silnym cechum nesbirat úroveň pouze podle korunek, nýbrž i speciálních surovin apod..

Úroveň 76 vklad cechu třeba 4.000 promethia a 6.000 orichalka atp..
 

peepee77

Veterán
@petrpivoj Takovým požadavkem bys znemožnil dosáhnout těchto vyšších úrovní cechům které toto zboží nemají. Teoreticky je možné aby se cech složený z hráčů v budoucnosti na tuto úroveň dostal. Tato podmínka by znemožňovala další postup. Řešením by byly individuální podnínky což by zapříčinilo další nerovnováhu ve hře. Podmínky bych nepřidával, nechal bych to tak jak to je. Ale myslím, že by cechy měly mít možnost k dalšímu rozvoji. Dá dost práce sjednotit hráče a motivovat je k jistým obětem na úkor vlastního města - například stavba síní slávy - a této práce by byla škoda.
 

DeletedUser12887

Host
ty menší cechy nemůžou mít tak vysokou úroveň, koukni k vám do cechu, kdo to táhne

měl by být, ale i nemusí být člen, který má tak vysokou úroveň a musel tvořit ten cech i za podmínek složitějších, než dnes jsou dostupné

já jsem pro, ale za předpokladu, že i členové cechu dosáhli na takovou úroveň, že vědí, že to nejde všechno koupit za pár "cihel"

času na to má každý dost, nejdříve dosáhnout úroveň 75 a pak pokračovat dál

jinak je spousta hráčů v nerovnosti, proč jsme měli těžit pracně vzácné suroviny, když to potřeba není, tím už sama o sobě vznikla nerovnováha, ale dělejte jak myslíte, akorát jsem názoru, že to není správná cesta, vypustí se tím pádem nějaký článek hry samotné a já tamtudy třeba projít musel, proč by neměli projít i ostatní, pak to bylo teda znevýhodnění těch co plnit museli už dříve

76. level jak jsem psal suroviny z přístavu co půjdou konečně vložit do cechovní pokladny a pak třeba možnost použít momentálně ausschuss suroviny z Arců na generování potřebných surovin, to si vymyslí vývojový tým podle sebe měl na to několik let, předpokládám, že to bude dokonalé
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
K tomu aby cech dosáhl úrovně 75 musí projít stejnou cestou jako všechny ostatní. Úrovně už se jednou přidávaly...na začítku jich bylo mám pocit 60. Tak bych uvítal kdyby se přidaly zase. Toť vše.

Edit: Pokud by byl cech o 80 hráčích dejme tomu v budoucnosti a všichni by postavili 20 síní slávy tak ty úrovně budou skákat dost rychle...věř tomu.
 

Zelda

Člen
Placení zbožím je podle mě zbytečné, vedlo by navíc k tomu, že do "top" cechů by se nedostal nikdo mimo hráčskou špičku. Náš cech jede přes expedici a Síně slávy a v průměru získáme skoro 1 milion síly týdně.
 
Nahoru