Přidání úrovní cechu

Dan 77

Veterán
Pro
Jakožto člen FoE týmu musíš také vkládat návrhy sem k odhlasování?
 
Naposledy upraveno:

Henzis

Znalec
Pro,

Ja se domnival, ze tym dokaze z jinych vlaken posoudit zajimave navrhy hracu a poslat je vyse. Nebo se to zmenilo? :)
 

DeletedUser12887

Host
Pro
už jsem psal akorát teda jestli jsem se proklikal až nakonec, já třeba jo už když byl konec při těch nižších úrovních a další nikdo zatím nepřidal :)

Po pravdě řečeno jsem se na to ptal už předtím, než se vůbec zavedly ty další úrovně.
Sice ne tady, ale taky mě to napadlo :)
 

Thesseus

Znalec
Mě teda přijde zvláštní o tom hlasovat. Já to vidím jako samozřejmost. Pokud by už byly k ničemu, měli nás o tom informovat s dostatečným předstihem.
pokud by se levely neotevíraly, vidím to na pěkný poprask. Všichni víme, že jsou neschopní ale rozhodnout tohle včas by snad doufám zvládli.
 

Dan 77

Veterán
A proč? Vždyť už je pár cechů na maximální úrovni (teď 75).
Jo a i tento limit 75. úrovně se jako nový přidával snad až na opakované žádosti hráčů z cechů na úrovni 50, takže bych vůči vývojářům zas tak důvěřivý nebyl.
 

DeletedUser15423

Host
proti :D se vám to kecá. měli byste si vy topíci spíš založit vlastní server, protože vaše hra je uplně jiná záležitost než zbytku lidí. viděl jsem to u jednoho našeho hráče co od nás odešel a za par dnů měl arc na 80 levelu :D říkám ste uplně jinde. nemluvim o cvc to je hra pro uzavřenou komunitu vpodstatě
 

peepee77

Veterán
@djsmok3: Všichni mají rovný podmínky, není to tak dlouho co se otvíral svět F a všichni měli možnost začít od nuly a ukázat co umí...takže i ty. Jenže ten start je prostě těžší když není svět rozjetej, hráči nemají zboží na prodej a nedá se snadno koupit za FP ;-)
A nevím proč by hráči co tomu věnovali roky snahy měli chodit jinam jen proto aby se lenochům snáz hrálo :p
 
viděl jsem to u jednoho našeho hráče co od nás odešel a za par dnů měl arc na 80 levelu
To, že jste cech, kde nikdo neumí stavět, není vina těch co to umí ale. A ten hráč, co od vás odešel jinam, to na rozdíl od vás evidentně pochopil. Takže otázkou je, kdo je tím zbytkem lidí o kterém mluvíš..vy, co jste to nepochopili, jak na to nebo ti, co to pochopili a naučili se to? ;)
 

DeletedUser15423

Host
to zas pozor jo. určitě nebudu začínat na F kdyz jsem začal na A v době kdy jsem opravdu netušil že mě ta hra chytne. a to že každý nechce být v top cechu s 30 hráči není o neschopnosti takže klidni svoje foe ego :) byl jsem ve velkým top cechu a prostě mě to nebavilo. neprudim jen říkám že ty rozdíly už jsou ohromné. spíš je to F pro vás abyste se teda nenudili :D určitě tu hru chce někam posouvat. třeba to cvc bych povznesl někam jinám co si budem povídat takhle je to fakt nuda jde akoratá o to score co vám to dává.

a fakt to není o neschopnosti stavět ale spíš o tom že vtom cechu má pár skilerů level 80 nebo kolik vůbec jde maximum, co mu jí takhle nadupali. takže to je o čem mluvim vlastně je to pak o ničem trošku. něco jako rozdíl mezi nižší a vyšší třídou :D neschopný stavět fakt nejsem jsem v pozdnim mám obě VB z virtuální doby např :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru