Přidání nabídky do zboží

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12252

Host
Pod Radnice, Profil, Žádost o zboží v nabídce Vaše potřeba by bylo dobré ještě ke zboží zakomponovat Dle dohody.
 

DeletedUser3139

Host
Nějak mi uniká, co tímto chtěl básník říci! :confused: Co nabízíš a co potřebuješ, tak to přece v profilu už máš, ne?
 

DeletedUser2298

Host
Předpokládám - ale mohu se mýlit - že by si autor představoval nějakou výměnu typu já ti dám 200 dřeva a ty mi 10 plastů.. Prostě něco co současný systém nedovoluje ( omezením poměrem)
 

Dan 77

Veterán
JiPi a Trojanka: Zmínil se o další volbě, která by se v té profilové kolonce Vaše potřeba mohla objevit - a to varianta dle dohody.

Judas: Tržiště sice neumožňuje vytvářet takové nabídky, kde počet ks jednoho zboží výrazně převyšuje druhé, a vytvořit nabídku jinou než v rozmezí poměru 0,5 - 2 (a nezáleží na druhu/pokročilosti/ceně zboží). Mohla by to sice vyřešit dohoda mezi hráči, co si spolu vymění, ale stejně se nevyhnou limitovanému poměru a výměna plastů za dřevo by byla značně nevýhodná pro jednu stranu. Ale toho se tento návrh netýkal. Do profilových kolonek si můžeš zvolit jakýkoli druh zboží, že ho nabízíš (a nejspíš vyrábíš) nebo potřebuješ.

Dejmon71:
Předpokládám, že tento návrh byl vytvořen za tím účelem, že do kolonek vybereš zboží, které vyrábíš a nabízíš, zatímco tvá potřeba zboží je mnohem rozsáhlejší a mění se, proto nevíš, jak tyto kolonky využít. Už mě to taky mnohokrát napadlo no. "Dle dohody"? Tak tím pádem si do kolonek Vaše potřeba​ nemusíš vůbec nic vyplňovat, to úplně stačí. Prostě stačí přijímat nabídky, vytvářet své nabídky, případně k rychlému sehnání zboží někam napsat (do chatu, do zpráv). A taky si něco můžeš napsat do profilového textu, i když už to nebude tolik vidět jako v kolonce, každopádně na ty profily, ani na to, co potřebuješ a nabízíš, se asi většina hráčů stejně nedívá.


PS: Vypadá to, že tvé návrhy (stručné na úkor srozumitelnosti) tady matou jiné, protože já jsem zase zprvu nepochopil tvůj druhý návrh. Tak doufám, že už je v obou případech má interpretace správná. ;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru