Přidání oznámení do záznamu v Cechovních bitvách

Současný stav: V cechovních bitvách v záznamech se popisuje kdo co postavil a kdo co uzavřel za území.

Nápad: Za celý cech máme nápad a to takový, aby bylo do záznamu dále psáno který hráč otevřel boj a na jakém území a to důležitější, aby tam bylo psáno který hráč uzavřel a jaké území.
Máme v cechu záškodníka a nelze ho nijak dopátrat, i přes vlákno CB v cechu, kde píšeme jaká území neuzavírat, tak nám stále někdo území uzavírá a tím hodně kazí taktiku celému cechu. Samozřejmě, že tento dotyčný hráč nenapíše, že to byl on a my už si fakt nevíme rady a už to trvá od začátku CB.


Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano, ale je to psáno neurčitě. Zde uvádím nápad, který je jednoduchý a nikoho neomezuje, jen zpřehlední situaci válek.

Děkuji za podporu
 

Acodeti

Komentátor
Nám záškodníka, nebo spíš sobeckého hráče neumějícího hrát týmově, odhalil foe-helper. V podstatě si ho řada z nás nainstalovala jen proto, že je Inno hluché na to, že velitelé nemohou efektivně velet. Do té doby jsme se o tento doplněk nezajímali.
 

ttopi

Turista
Proti.

Už takhle v tom logu je dost informací a zpětně se v tom musí hledat. Což teprve pak, když tam toho bude mnohem více. Taky nevím, zda se někdo zamýšlel nad tím, že když se teď CB imrvére sekají, tak že to servery asi nedávají. Tomu ukládáním dalších milionů informací asi nepomůžem.

Není to špatný nápad, ale záškodníka si musí každý vyřešit sám.
 

Dan 77

Veterán
No jo no, vždyť co neudělá InnoGames, musí neustále nahrazovat fajnšmekři tvořící FoE Helper... :confused: ten je super po uživatelské stránce, že lepí opravdu spoustu podobných uživatelských děr. Ještě že FoE Helper je

PRO, ale asi to nebude ani za 2 roky... jako spousta věcí, co vymysleli vývojáři třeba 6 let od doby, co to navrhovali hráči sami, to už dobře známe
 
Nahoru