Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

Ahoj,
co přidat k velkolepým budovám tlačítko "vlož 100 bodů" či jinou cifru? Přeci jenom, klikat větší hodnoty na počítači po desítkách je o zánět v prstu :D
 
A pamatuješ si ještě systém nahazování, který byl dřív? Kdys napřed těch 10b musel vložit do lišty a pak teprve vložit do stavby ? :D Mimochodem tvorba nápadů má nějaká pravidla a nic z nich jsi nedodržel :D Pokud bys na ně aspoň mrknul, tak bys zjistil, že je vhodné napřed hledat, jestli to tu už někdo nenavrhoval dřív..a hned bys zjistil, že navrhoval..několikrát v různých podobách. Např. tlačítko na 100b, na přesný počet vložených bodů apod. A nic z toho neuspělo :D
 
A pamatuješ si ještě systém nahazování, který byl dřív? Kdys napřed těch 10b musel vložit do lišty a pak teprve vložit do stavby ? :D Mimochodem tvorba nápadů má nějaká pravidla a nic z nich jsi nedodržel :D Pokud bys na ně aspoň mrknul, tak bys zjistil, že je vhodné napřed hledat, jestli to tu už někdo nenavrhoval dřív..a hned bys zjistil, že navrhoval..několikrát v různých podobách. Např. tlačítko na 100b, na přesný počet vložených bodů apod. A nic z toho neuspělo :D

Budeš se divit, ale pamatuji :) (stačilo se totiž podívat na datum mé regitrace a je o 2 roky starší než tvé :) )
Ano , uznávám, že na veškerých fórumech patří mezi první nešvary, že uživatelé nepoužívají tlačítko "hledat" a nestudují pravidla zakládání nových topiců. Tímto se za to plně omlouvám.

A víš jaký je hned druhý nešvar. Vždy se najde nějaké "rytíř", nejlépe s pár tisíci príspěvky , protože on musí komentovat vše a všude, který velmi rád "poučí" nováčka, že to není tak a tak v daném tématu. Ale vlastně na jeho podnět nevznese nějaký konstruktivní podklad. :)

Hra se pořád vyvíjí. A pokud to tlačítko nešlo před rokem, či dvěma, protože se nemuselo nahazovat stovky body (náročnost Hagie a Hradu je ti snad známa), tak třeba projde teď. Pokud se ozve jeden že něco chce, tak to může "vyšumět" pokud se ale ozve 100 lidí, tak si třeba někdo řekne, že by to tlačitko mohlo být užitečné. A pokud je s tím budou ti lidé "otravovat" přes rok, tak to pro ně bude ještě větší motivace :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Budeš se divit, ale už před rokem se nahazovalo ne stovky, ale tisíce bodů a budeš se divit i já jsem byl pro zavedení tlačítka na 100 bodů. A budeš se divit, ale přesto, že se nahazovalo tisíce bodů a že já sám jsem v té době nahazoval i 20 tisíc denně a rozhodně jsem nebyl jediný, přesto to neprošlo. Můj příspěvek neměl za cíl tě upozornt jestli jsi takový nebo makový, ale upozornit tě na to, že se to tady několikrát probíralo bez výsledku. Těch návrhů tu bylo už spousta..ne jeden .Mimochodem poslední návrh na změnu v nahazování je z letošního ledna, což bys věděl kdyby sis dal aspoň minimální námahu s tím, se podívat jestli se to tu nepsalo náhodou. Ale hlavně že víš, že nikdo nevznesl žádný konstruktivní podklad pro dané téma. Ani to nemůžeš vědět, když sis nedal nejmenší práci se tím zabývat ;) A nějak nechápu v čem je nahazování Hagie tak strašně náročné..já sám mám Hagii na lvl 90 a rozhodně to je jedna z nejlevnějších staveb na postavení a nejjednodušších na nahazování :D
A jen tak mimochodem, pokud mě paměť neklame, tak tlačítko na nahazování 100 bodů bylo kdysi testováno na betě a i tak to neaplikovali do hry
 
Naposledy upraveno:
A třetí nešvar , pracovně jsem si ho nazval přeměřování p....ů :), kde si dva vyměňují "názory" defakto o h....ě. :D
Takže omluvím se ještě jednou, tentokrát velkými písmeny, kdybys to první náhodou přehlédl : OMLOUVÁM SE JEŠTĚ JEDNOU VŠEM, NEJVICE DENNISOVI, ŽE JSEM NEPOUŽÍL TLAČÍTKO HLEDAT. PROTOŽE KDYBYCH HO POUŽIL, TAK BYCH VĚDĚL, ŽE SE TO TU UŽ ŘEŠILO XY-KRÁT, NAPOSLED TEĎ V LEDNU, A NIC SE NEVYŘEŠILO. TAKŽE SE !!!!!OMLOUVÁM!!!!! A UZNÁVÁM SVOU CHYBU.

Jen malá vsuvka, tu Hagii jsem právě myslel, že se nahazuje lehce. Lze to i na počítači. Ale tokový hrad, to je jiný "kalibr". To mě vždy donutí sednout k mobilu a nahazovat přes něj. Ale zase přes mobil se nedá hrát CvC . O ne CvC na mobilu. To poslední prosím ignorujte, nebo bude další flame :).

Moc děkuji za konstruktivní debatu a přeji hezkou, ničím nerušenou, dobrou noc.
 
Ještě jeden nešvar je tu častý :D Pokud někdo náhodou nesklidí hned obdiv za svůj jedinečný návrh, tak se často uchyluje k vulgaritám, urážkám a podobným výlevům ;)
 

Dědeq

Znalec
PROTI
To jste nečekali, co? :D
Už vidím, jak se překliknu, nebude to poprvé, a místo jedniček tam začnu sázet stovky. Tůdle.
Ať konečně přidají čas produkce velkolepek na mobil (a hned potom zobrazení zbývajích bonusů velkolepek), a já budu radostně hrát z mobilu celý den, a na PC se budu mordovat jen a) když budu chtít mít otevřená dvě města najednou ve dvou záložkách prohlížeče, b) když povedu intenzívní komunikaci v poště, c) když budu potřebovat na global, d) nebo mastit Cvc, e) nebo na cechovní fórum. No a na mobilu je nahazování brnkačka i po desítkách.

No, je toho celkem dost, co z mobilu nejde.

Klidně mi řekněte, ať klikám stobodovky pozorně, a ten problém mít nebudu. A budete mít pravdu a já se nebudu bránit :)
 

Henzis

Znalec
A pak je v pravidlech, ze vyteckovani slova je jako bys ho napsal a ceka za to trest. Pokud se neco nezmenilo.

A jsem proti
 

Mrtvejmagor

Veterán
@HENZIS máš pravdu ;)
§ 2 Komunikace
• Je zakázáno používat kdekoliv na fóru či v soukromých zprávách vulgarismy, urážky nebo provokace vůči jiným hráčům.
• Částečně vyhvězdičkované (či jinak upravené vulgarismy) budou brány, jako by byly uvedeny v plném znění.
 

DeletedUser13489

Host
To je zas diskuse - někdo, kdo porušuje pravidla se rozčiluje, když ho na to někdo jiný upozorní :(
A k věci - proti.
Naprostý souhlas s fmashem
 

DeletedUser15403

Host
ahoj, další tlačítko po stovkách a potom další po tisících? to asi ne
když už, tak rovnou zadat počet bodů a vložit ;):D
 

Dawe76

Turista
zase by nastal problém 2-3 hráči najednou zadají stejnou cifru a je to ještě horší než tlačítko na 100 fb :)))))
 

DeletedUser12887

Host
tak záleží spíš jak nad tím někdo uvažoval

mně třeba úplně po srsti není, že není možnost rovnou přesně vložit hodnotu v žebříčku systém 0-9
natož vkládej hodnotu vyšší

takže sice můžu rovnou házet body z lišty a zároveň je ta možnost znemožněná

resp. na co teda jsou hodnoty nezaokrouhlené, když na to má někdo jiný systém

výsledek pro mě vychází z možnosti obejít všechno a nemít tu samou možnost
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru