Přihlášení, a oznamovací tabulky.

DeletedUser2684

Host
Pěkně zdravím.
Mám pár potíží, u nichž si nejsem jist, předpokládám chybu u sebe ale nechci tím tížit podporu.
1) automatické přihlášení. je to již 3 týdny, kdy je při každém přihlášení nutné znovu zadat přihlašovací údaje, a to i přes to, že je zaškrtlé "Zapamatovat si" či "Neodhlašovat" už nevím co je tam napsáno :). Nějak jsem si na to zvykl, takže mě to vysloveně neobtěžuje, ale když už je toho víc, tak to sem vpísnu taktéž.

2) Od včerejšího dne, tedy dne kdy jsem to poprvé zaregistroval, ale může to být delšího data-až týden. Se mě nezobrazují informativní tabulky o konci turnaje. A informativní tabulky o dostavěné VB. (které plánky, body medaile.) Dnes odpoledne jsem se přihlásil do hry a rovnou na mě blikalo v levo dole, že mám něco v inventáři. Objevilo se tam pár balíčků bodů a musel jsem si najít, kde a co za budovu to bylo.

Cache a cookies jsem tuším včera či předevčírem kompletně mazal.
Firefox
Win-7 64bit.

Předem pěkně děkuji za odpověď.
 

Henzisek

Znalec
1) Pokud smažeš cookies, zruší se relace a je potřeba znovu zadat přihlášení.

2) S tímto ti pomůže jen podpora, zjistí zda to to okno vyskočilo, případně ne.
 

DeletedUser2684

Host
Ahoj.
1) Toto vím. jde o to, že při každém vypnutí a zapnutí prohlížeče je nutné zadat přihlašovací údaje i přes zaškrtnutou kolonku "zůstat přihlášený" přičemž cookies nebyly mezi tímto vymazány. Je tam někde chyba, ale netuším kde.

2) oka písnu na podporu. ;)

Děkuji ti ;)
 

Henzisek

Znalec
1) Pak je možnost že v nastavení prohlížeče máš nastaveno že se po každém zavření prohlížeče cookies automaticky vymažou.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
s tím bodem jedna mám taky problém... taky se mi to děje cca 3 týdny a začlo to tak najednou. V nastavení sem nic neměnila :)
 
Nahoru