přihlášení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14042

Host
Ahoj, jsem jediný komu se teď nejde přihlásit ?
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-10-26-11-00-03.png
    Screenshot_2017-10-26-11-00-03.png
    617,2 KB · Zobrazení: 11

DeletedUser14042

Host
tak teď už tomu vubec nerozumím, nejde se mi přihlásit viz screen hore. Resetnu stránku a ono mě to misto na přihlašování hodí rovnou na účet..

stále přetrvává, poradí někdo co s tím ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Včera jsem měla stejný problém a to v chromu, v mozille to jde.
V chromu se často stává i to, že mi nejde načíst hra kvůli "změně připojení" a v mozille to funguje :-(
 
CTRL + SHIFT + R.
Načtení s promazáním cache. Když mi někde něco nejde tak to většinou pomůže jinak jsem to ještě nezaznamenal a to používám převážně chrome.
 

DeletedUser14042

Host
S tou klavesovou zkratkou bude problém... je to mobilní prohlížeč
EDIT: zkusil jsem cache promazat v nastavení prohlížeče a nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14042

Host
to už se stalo... první den mi Ramaloke odepisovala.. a druhý den tedy včera už nikdo neodpovídal.

Tak a teď mam mnohem vetsi problém nemohu se tam dostat už ani přes reset. Tudíž nemohu na účet.
edit V těžké chvilce jsem si stahnul oficialni aplikaci a tam tento problém není
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mobilní prohlížeč cože? To jako na mobilu hraješ v google chrome? Jestli ano mám pro tebe novinu. Chrome, Firefox a Opera přesávají nebo dokonce již nepodporují flash. Takže si ani nemůžeš zahrát a není to hrou, ale prohlížečem.
 

DeletedUser14042

Host
Je to puffin web browser.. speciální prohlížeč určený na hraní flash her na mobilu
 
No je otázka jaké má jádro a jak komunikuje, ale to je jedno. Stejně si myslím, že je lepší hrát přes apku. Než se pokoušet simulovat flash v prohlížeči.
 

DeletedUser14042

Host
Vzhledem k tomu že chat je pro mě důležitou součástí hry a to stejné cvc, tak si dovolím odporovat.

Jinak je normální, aby mi nikdo na supportu 2 dny neodpověděl ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ono jestli jsi jim řekl na čem hraješ tak myslím, že to normální bude. Hra pro to není prostě přizpůsobená. Někde existuje myslím i seznam podporovaných prohlížečů a pokud tam není ten tvůj tak ti také můžou napsat, že máš smůlu a že máš používat podporovaný prohlížeč.
 

DeletedUser14042

Host
Neřekl, věděli to sami. Tento prohlížeč se celkem běžně používá, ale pokud tahle chyba nebude i na pc budu na to... kašlat. Nakonec se mi tam nějak přihlásit jde, appka mi funguje, co víc si přát.
 

DeletedUser14298

Host
Ahoj, bohužel i mě to přestalo na tomto prohlížeči fungovat, nevím z jakého důvodu.
 

DeletedUser14042

Host
No zjistil jsem že když kliknu na zapomenuté heslo a pak dám reset stránky a funguje to :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru