Připsání bodu výzkumu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13678
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13678

Host
Pro snadnější pochopení situace její popis. Mám 9 bodů výzkumu, desátý má přibýt za 2 minuty. Kliknu na svatyni znalosti, která mi dá 10 bod a stále mi k dalšímu bodu chybí necelé 2 minuty. Udám těch deset bodů ve výzkumu a ty necelé dvě minuty do dalšího bodu se změní v novou hodinu. Kam se poděl bod, který měl být za 2 minuty?
 

Svatej

Legenda
Jedno z nejzákladnějších pravidel ve hře.... jakmile máš v baru 10 Bodů výzkumu, odpočet k dalšímu bodu se zastaví a vynuluje. Spustí se znovu až v okamžiku, kdy je možné do baru připsat alespoň 1 bod - tedy když máš v baru 9 bodů maximálně a to od nuly.
Nicméně v baru můžeš mít i více než 10 bodů najednou - například pokud bys nechal doběhnout ty 2 minuty a až potom vybral svatyni, tak by jsi měl v baru 11 bodů a pozastavený/vynulovaný časovač.
Jde o to že jakmile dosáhneš 10FB v baru, máš možnost vybrat ještě 1 jakoukoli budovu která ti dává FB.

Druhou možností jak toto pravidlo obejít je když máš například plný bar a ve městě třeba 90 svatyní znalostí, nebo jiných budov které dávají FB, k výběru. Když klikneš na sběr za diamanty, tak se ti vyberou všechny svatyně najednou - tj máš v baru 100 FB, i když by to ručním sběrem nebylo možné a vynulovanej/zastavenej časovač...
 

DeletedUser13678

Host
V pořádku. Šlo mi jen o vysvětlení. Vím, že se po deseti bodech počítadlo nuluje. Jen mi tam nesedělo to, že i přes deset bodů, kdy desátý byl ze svatyně, mi to ukazovalo další bod za 2 minuty. Díky za odpověď.
 

Henzis

Znalec
Přesně jak je psáno.

Pokud je zásobník naplněn na 10b a více, je časovač restartován na jednu hodinu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru