Přispívání bodů do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4749

Host
Protože hraji tři světy a na dvou z nich vedu cechy a hraji už dlouho, mám celkem cca 240 sousedů, 240 spolucechovníků a asi 170 přátel. Odhadem. To je celkem cca 550 hráčů. Za předpokladu, že platí pravidlo 10 - 80 - 10, deset procent lidí by nikdy za žádných okolností nespáchalo žádnou nepravost, 80% v závislosti na okolnostech a deset % je k provádění nekalostí připraveno permanentně, to znamená, že mám kolem sebe Téměř 500 hráčů, kteří by mohli porušovat pravidla. Není v mých silách (ani žádného jiného hráče) tyto lidi prověřovat. Analogie s ubytovnou je naprosto zcestná. Jednak u dveří do ubytovny nikdo nikoho nešacuje kvůli sirkám, ani pivu a jednak když mi někdo napíše, že shání plánky na nějakou VB a chce je získat u mě, jeho nabídku přátelství přijmu. Už proto, že to dělám taky. Když potřebuji plánky na další úroveň (nad 10), nevím, proč bych měl přispívat na budovu na 8. úrovni, když je levnější dát body někomu na úrovni jedna. A nic za to oplátkou nechci. Produkuju cca 60 bodů za den na každém světě a strčit někomu 100 bodů je pro mne zanedbatelné.
Nemám nic proti tomu, aby Podpora dohlížela na dodržování pravidel. To je v pořádku. Pokud ale má být někdo za porušení pravidel potrestán, musí mu být vina prokázána nade vší pochybnost a to se tu evidentně neděje. A to v pořádku není. A v žádném případě nebudu na nikoho donášet, bonzovat a z něčeho ho obviňovat. Jsem už dost starý, éru státní bezpečnosti pamatuji a tady a ani nikde jinde a nikdy podobné praktiky podporovat nebudu. Mimochodem, Gestapo prý fungovalo stejně. Dost na tom, že tvůrci hry mění pravidla v průběhu hry a vždy jsou preventivně potrestáni poctiví hráči. Naposledy tím, že bylo znemožněno přispívat body vlastním dětem.
Píšu toto s vědomým rizikem zablokování účtu. Ono k tomu stejně asi brzy dojde. Přecházím totiž vzhledem k posílení ochrany svého soukromí na internetu na prohlížeč TOR. Předpokládám, že budu v souvislosti s tímto obviněn z porušení pravidel, ale to se nedá nic dělat. Mé soukromí a bezpečnost jsou důležitější, než tato hra. Obzvlášť po tom, co se tady děje.
Závěrem bych si dovolil stejně, jako willy2 požádat o preventivní prověření výše zmíněných cca 550 hráčů. Nechci se byť nevědomky dopustit nějakých nekalých praktik s podpůrnými účty.
 

DeletedUser12613

Host
Děláte z toho kovbojku.. a celkem zbytečně...
ad. zelvanatoruv způsob "likvidace" hráčů ( e) - ano založíš si účet ale je jen málo možností jak sypat konkrétnímu hráči.. v sousedství spolu na 99,9999% nebudete... do cechu ( pokud je daný cech rozvinutý) taky nikdo žádného železňáka s 1K body brát nebude... takže zbývá jen přijetí přátelství.. a přijetí přátelství je vědomý akt - to se neprovádí automaticky a je k tomu potřeba přímá aktivita daného hráče.. takže ano - pokud si někdo příjmá pozvánky přátelství bez rozmyslu a od kohokoli... pak má šanci na problém a můžeš ho tak "zlikvidovat". S analogií z reálu.. pokud mám ubytovnu a ubytuju každého kdo se mi ohlásí dole u domácího kecafonu aniž bych si zkontroloval zda je opilý, slušně vypadající či solventní.. či je to "nájemník" se sirkama a kanystrem benzínu.. tak se pak nesmím divit že mi ubytovna hoří :)
a jak mám poznat že vezmu najemnika co je slušnej a on seka měsíc dobrotu a pak přinese kanystr a sirky? - Tvůj příklad v reálu je asi stejnej jako to, že vezmu nájemníka podepíšu smlouvu sám se chovám slušně a on mě zaplatí první nájem a pak začne byt likvidovat. Pokud za tebou někdo jde s úmyslem tě poškodit tak nemáš moc šancí na to přijít včas.Protože podvodník Ti většinou napíše něco v tom smyslu rád bych Plánky z Tvojí VB a nebo že by tě rád motivoval aby měl ty plánky
 

DeletedUser3139

Host
A už toho začínám mít plné zuby. Asi budu muset přehodnotil svůj současný postoj. Jak jsem psal výše, tak jsem doposud chápal, že pokud se obrátím na supportíky s žádostí o prověření mého účtu, tak mně za to budou určitě mít rádi. Ale podle toho, co tu někteří píšou, tak je to jediný způsob, jak se ochránit, abych nedostal případný ban.
Protože jsem zakladatelem cechu, tak to budu řešit za celý cech a budu po suporttíkách požadovat tak jednou za 14 dní, aby prověřili, zda nějaký rošťák nepodporuje neoprávněně někoho v cechu. Proč? No, to je jednoduché! Protože já hraji hru a provádět kontrolu, zda mi náhodou někdo jen nesype body a nestaví svoje město je zcestné. Obrovský problém je, když hlídáte, jestli nemáte flákače v cechu. A teď bych měl totéž provádět u sousedů a přátel!
To se sirkami a benzínem nebudu komentovat, protože to je irelevantní.
Ale jako zakladatel cechu oficiálně žádám hlavního moderátora fóra, aby požádal hlavního suporttíka o oficiální stanovisko a přesný postup co a jak máme udělat, abychom dodrželi paragraf 8 pravidel a nebyli zbytečně trestáni banem. A toto zde bylo zveřejněno. Už opravdu mně nebaví číst, že si za všechno mohu já, protože se nacházíme v právním státě a ne (zaplať Bůh!) V severní Koreji a tudíž tady nejen v reálu, ale i ve hře platí presumce neviny.
Pkud se tak v nějakém rozumném čase nestane, budu opravdu muset žádat (ač nerad) o prověření všech přátel a sousedů u všech členů našeho cechu, protože opravdu nevím o žádném jiném způsobu jak nám zajistit nerušenou hru. Protože podle zatím uvedené způsoby kontroly mi hrubě brání pokračovat ve hře a je po mně žádáno, abych se stal kontrolorem, či statistikem.
 

DeletedUser2298

Host
Souhlasím s váma v tom že zjistit a zajistit kdo že z přátel je či není potenc. podvodník je téměř nemožné či "jen" vysoce obtížné... moje osobní strategie a doporučení které provozuju je nepříjmat neznámé lidi.... Tak mám jistotu...
Podpoře tohle řešit rozhodně nezávidím.. a ani nemám tušení jak jsou tyto problémy s nedovolenou podporou účtů aktuálně akutní a rozšířené a ani jaké metody a nástroje INNO dodává supportu na zjišťování těchto nešvarů.. Věřím že "nějak" rozumně nastavené nástroje jsou ale toto nikdo na 99% nepotvrdí a nepopíše jakým způsobem fungují.
Jinak bláboly o soudech.. odškodněních, podvodech apod. mi vykouzlily jen úsměv na tváři... očividně se někdo sice začetl do Pravidel hry ale zřejmě ignorujete ještě druhou složku.. a tou jsou Všeobecné obchodní podmínky ( VOP) které jsme odsouhlasili při založení účtů zároveň s Pravidly hry.... A VOP jsou nastavena - jako u všech netových her tohoto typu - takovým způsobem.. že provozovatel se hrou a účty může dělat cokoli se mu namane.. a de facto hráči mohou držet jen ústa a krok - schválně si počtěte CO vše jsou povinnosti a práva provozovatele hry a CO vlastně může klient :)

PS: odkaz na VOP - https://legal.innogames.com/portal/cz/agb
 

DeletedUser12613

Host
.Judispriest.cz Věřím že nástroje od INNO existují, ale sám osobně se domnívám že ty nástroje jsou staré jako hra samotná respektive že vznikli v době vzniku prvních VB a od Te doby se hra prostě změnila. Kdysi byla doba kdy jsi sehnal 9 plánků (plánků samozřejmě musí být mnohem víc protože potřebuješ každý konkrétní plánek ) a pak jsi postavil VB a byl klid.

Po zrušení maximálního LVL u VB (speciálně u Alíka ) se roztočil šílený kolotoč a honba za plánky na alíka a díky špatnému vybalancování je prostě nejvýhodnější stavět největší LVL velkolepek . Proto je naprosto logické že se lidi snaží o plánky u největších VB - tuhle logiku ale evidentně současný BAN pro Denuna nerespektuje.

A co se týká pravidel ANO máš pravdu ve všeobecných pravidlech je že INNO má právo na vše a hráč na nic, ALE VOP nesmí odporovat zákonu :)
takže kdyby to někdo chtěl žalovat tak by se brzo přišlo na to že INNO nedostatečně ověřovalo že hráč rozuměl tomu co podepsal, pravděpodobně hodně hráčů vůbec nebylo oprávněno k právním úkonům vzhledem ke svému věku a VOP jsou nastaveny příliš jednostranně tj. bylo by snadné docílit zrušení všech článků VOP.

Pokud mi nevěříš najdi si jak dopadlo např. UPC se svojí pokutou za nevrácení modemu, a nebo operátoři s nevypověditelnými smlouvama. VOP je jen VOP - a zákon je zákon.
Něco jiného by bylo kdyby INNO byla dobrovolná organizace a hráči byli její členové (jak například ČMFS) pak jakékoliv porušení pravidel je vnitřní záležitost organizace a zákony se na to nevztahují (tj. když rozhodčí píská špatně tak ho nemůžeš žalovat a chtít náhradu škody, protože to je Tvoje organizace a ty jsi její členem a soudy takovou žalobu nebudou řešit)
V každém případě nevěřím že by INNO kdokoliv žaloval, ale těšil bych se na ten proces a myslím že není daleko doba kdy nějaká konkurenční firma v zemích kde se používá anglosaské právo podobnou žalobu podá, a imateriální újma(újma nikoliv škoda :) ) za neoprávněný BAN může být značná.

Teď mě tak napadlo - v těch logách co má podpora k dispozici je pravděpodobně hodně citlivých údajů, má INNO od všech adminů potvrzení o čistém trestním rejstříku?Maže INNO záznamy o IP adresách v zákonem stanoveném období? To je věc kterou by třeba mohl řešit UOOU.
 

DeletedUser2298

Host
Netuším zda někdo někde šel do sporů v obdobném případě.. a s jakým výsledkem.. Rozhodně pokud někdo má čas, peníze a nervy na tuto kratochvíli a dostatečnou motivaci... tak ať se snaží a jde do toho... Já jako nezúčastněný pozorovatel se jen pobavím finálním výstupem.. :)

Jen bych upozornil na klasickou pravdu na kterou mnozí zapomínají - k soudu se nechodí pro spravedlnost.. ale pro rozsudek.. :cool:
 

DeletedUser3817

Host
Drobný příklad za všechny: Znemožnit komukoli stažení aplikace z toho důvodu, že vláda USA na jeho zemi uvalila embargo (viz VOP INNO), to se asi s našimi zákony příliš neslučuje.
V případě, že se ve smlouvě nalézá ustanovení, které odporuje našim zákonům, je celá smlouva neplatná.
Takže - o čem se tu vlastně bavíme? INNO samo se postaralo, aby pro mne jejich VOP nebyly závazné. :D
 

01Beowulf

Nováček
nějak si nemohu pomoci,ale mě § 8 Podpůrné účty..logicky upozorňuje na to,že si JÁ nesmím založit jiný účet(jiný nick...třeba z internetové kavárny) a následně se podporovat ve svém hlavním účtě....pokud je to jinak,dle debaty asi ano,tak ať někdo upraví zastaralé pravidla a upřesní co je povoleno a co ne........jinak je to krapet schizofrenní a půjdu se léčit :)
 

Dan 77

Veterán
Tak jsem se koukl do sekce Arvahallu, téma na stejný problém už tam není, ještě že jsem si to stačil přečíst včera.
A s názory hráčů souhlasím. Jen bych něco doplnil v rámci vlastního úhlu pohledu (něco se možná bude opakovat s předchozími příspěvky).

Takže se řeší aféra, že support vyhlásil novou doktrínu: kdokoli, kdo dá do velkolepky FP a obdarovaný mu je nevrátí, bere se jako podpůrný účet hlavního účtu (multiúčet, obě strany jsou potrestány banem a tak). Což je ale nesmysl, protože tímto způsobem shání plánky (nebo občas extrémně výhodné odměny u vysokých lvlů) většina hráčů, je to běžná součást hry a tato nová doktrína odporuje principům hry - a také stanoveným pravidlům hry, supporťácký výklad § 8 totiž nedává smysl, § 8 má jen jeden správný a naprosto zřejmý výklad a tato aféra s ním nemá nic společného, možná je to pokřiveným výkladem supportu (i když podle § 9 má FoE tým poslední slovo a jejiho výklad je určující, ale v tomto případě jednoznačných pravidel by museli pravidla změnit a současně VOP celého InnoGames a všech jazykových verzí, protože pravidla hry jsou zkrácením VOP).
§ 8 Podpůrné účty
Je zakázáno spravování nebo vědomé využívání podpůrného účtu. Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou podporu přijímat.
Obchody (zboží, výzkumné body atp.) přesahující hranice jednotlivých světů jsou zakázány.

A dále jsem nepochopil vysvětlení někoho z moderátorů fóra (nemůžu ten příspěvek už nikde najít) o "síti podvodných jednotek" a o udavačích, že prý kvůli tomu celou tu aféru vyvolali.

Na situaci jedné hráčky (která zažila v posledních dnech nepříjemnou kolizi se schizofrenním multiúčtem, který je řízen jedním nepřejícím člověkem, přitom to měla být celá rodina hráčů) nakonec možná chápu, proč support vyhlásil tak divnou doktrínu na FP - může jít o multiúčty kryté sdíleným připojením? (ale v režimu sdíleného připojení nesmí účty interagovat)
Každopádně trpí na tom nevinní hráči, kteří budou po kontrole a jejich obhajobě snad očištěni, záleží na dobré vůli supporťáků. Dělá se mi zle z toho, jak se začalo udávat a jak support asi zneužil pravidel, když taková ani nejsou, podle jedné konspirační teorie aby se zbavili top hráčů na Arvahallu (nebylo potrestáno 99 % hráčů, kteří takhle normálně shání plánky :)). Ať už je to jakkoli, je škoda, že se to dotýká hlavně nevinných hráčů, takže: dejte si radši pozor, kdo vám teď bude přispívat FP, a nikomu nedávejte FP bez domluvené výměny, obojí může být nesmyslně použito k tomu, abyste dostali ban.
 

DeletedUser4312

Host
Dovolim si přispět do diskuse byl jsem zablokován pro porušeni §8 VOP jenže pod tímto paragrafem je Licenční ujednání k prémiovým službám takže opravdu nevím co jsem porušil, dále jak mám tedy získat odměny, plánky medaile atd? a pokud jsem se svobodně rozhodl někomu zasílat body je to jen moje věc. Tohle mě připadá jako zneužití pravidel ze strany poskytovatele jen aby nám znepříjemnili hru do niž spousta z nás nacpala dost peněz zase to odnesou nevinní hráči a jak to tak vypadá bez nahrady - jsem bez možnosti od soboty vstoupit na hrad
 

DeletedUser13683

Host
Ják já chápu pravidlo 8 tak to je případ kdy máš souseda/přítlele který ti sype body pořád třeba týdně 140 a neroste skoro nahoru. Když někdo přispěje jednorázově nějaké body tak myslím si že ho nemusím poehřívat že to je popůrný účet. u lidí co mi přispivají častěji a více koukám na město jak vypadá a jak roste a jestli je tam něco co by nemohl potřebovat připadně co s ním mohu vyměnit.
A věřím že věčina z nás je rozumných lidí.
Mám pocit že tady někdo vidítě věči černějsí než jsou. Myslím si že když mi někdo přispěje na VB pár bodů v znase zístka odměnu. a nepřeplácí plánky příliš moc tak nevidím v tom problém. A pokud někdo dá za planek 100 bodů jen tak bez nějaké proti akce tak to je divné.
A takových lidí v přátelích asi nemáte moc a pokdu to někdo udělá jeho jméno si budete asi pamatovat. Kdo vám dá takový velký dar.
 

DeletedUser12613

Host
Podívej se na svět A na hráče Pelonek - ten už není pár dní ve hře a já se domnívám že byl označen za podpůrný účet - je v současnosti má postaveno 18 VB - některé na LVL 10 většinu na LVL 3. Našel jsem jeho příspěvek u Denuna na LVL 72 - vložil 589 FB a dostal za druhe misto 475 FB + 10 plánku + 4069 medaili tj. za 114 FB dostal 10 planku na alika a 4069 medaili Podle toho co se psalo ve smazaném vláknu to je proti §8, protože přesto že jde evidentně o dva různé lidi a Pelonek dával FB i jiným hráčům Denun nedával nic Pelonkovi a diky tomu že se nejednalo o jediný vklad ale bylo jich mnohem víc v konečném součtu dostal Denun tisíce FB od lidí co chtěli plánky a medaile (nebo tak to aspoň tvrdil). Denun tvrdí, že to považoval za normální a předpokládal ze odměna v podobě plánku a medaili je dostačující motivace. Píšu jen to co jsem zaslechl nebo měl možnost a ČAS zkontrolovat V konečném důsledku má pravdu support a ten věc prošetřuje. Denun má v každém případě možnost přijmout trest a nechat si smazat údajně dotované VB.

edit Polonek má ARC který mu dává 22% + k odměnám tj. mohl mít 580 fb zpět za 589 fb vložených tj za 9 FB mohl mít 10 plánků + 4069 medailí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4312

Host
ale pokud se rozhodnu po domluvě s hráčem o pomoci je to naše věc pokud on mě pošle za body zboží přes trh je to naše domluva a hlavně vím že tento hráč je aktivní MIMOCHODEM BAVIME SE O §8 VOP?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12613

Host
honzik723
1. Ne nebavíme se o §8 VOP bavíme se o §8 pravidel hry - VOP jsou všeobecné obchodní podmínky
2. v tomto konkrétním případě údajně k žádné platbě v podobě surovin nedošlo

tj. ty se ptáš na jiný případ
obecně z pozice hráče vím že platby v podobě surovin za FB jsou akceptovány a nikdo za podobné obchod nebyl nijak trestán, ale třeba se pletu NEJSEM ADMIN píšu jen co vím ale výklad pravidel dělají lidé z Teamu
 

Pelonek

Turista
vjpc -díky že mě hájíš. Co se týče denuna, já si o suroviny říkal vždy, nezdá se mi, že bych zapomněl. Navíc jak píšeš Ty, mně se vše vrátilo i s bonusem. Pokud podpora vidí problém v tomto, tak tu za chvíli nebude nikdo, kdo by se snažil soupeřit o dobrá místa.

Jinak já stále čekám na odpověď od supportu, chápu že jsem nebyl v topce a nemám takovou prioritu, ale po třech dnech bych se rád dozvěděl proč jsem zablokován.
 

DeletedUser13683

Host
edit Polonek má ARC který mu dává 22% + k odměnám tj. mohl mít 580 fb zpět za 589 fb vložených tj za 9 FB mohl mít 10 plánků + 4069 medailí
tohle mi nepřijde jako podpůrný účet. i kdyby neměl ARC.
Mě zaráži to jak nědo se tu rožčiloval že dál někomu 10 000+ FB za odmenud dostla pár plánku a necelý 500 fb na odměně. I kdyb to bylo 10 plánků tak to je plane za víc než 100 fb? to mi přijde opravdu nerovnoměné až do nebe volající.
Teda Pípad Pelonek mě dost zaškočil. To jsem nečekal.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj. Zapomina se tu jeste na jeden faktor proc prave zrovna denun mel tak stedre prispevatele a to faktor popularity hrace, jako hrac na prvnim miste vsech svetu a vudce donedavna nejsilnejsiho cechu svetu arvahall byl/je/ dost vyrazna herni postava. Je treba jeste potreba vysvetlovat co z toho plyne? Podbizeni se do prizne, z toho mozne plynouci vyhody ochrany silnejsiho cechu u hrace, ktery ma vyrazny vliv na chod sveta arvahall. Co ja vim tak denun mel jeden prim a co vim tak ma, ze byl s mnoho hraci zadobre. Samzrejmne, te existuje i protistrana, ktera ho vylozene nenavidi :) toto je hra se silnou socialni interakci a je potreba to brat v potaz!!

edit: jeste k tematu socialnich aspektu hry,nemuzeme ji ani posuzovat uz s pohledu 1 cechu/sousedctvi/,existuji tady aliance cechu a ruzna uskupeni se stejnymi zajmi,hraci se podporuji,jsou tady proste vyrazne herni postavi,ktere jsou ostatnimi hraci protezovanejsi a podle me tohle je uplne v poradku a je to smysl hry, zbytecne se diktuji podminky,ktere tuto interakci znemoznuji,je to tedy zamer autoru hry? toto je spise recnicka otazka, takze ani nema smysl odpovidat a spekulovat o ni.. :)

jeden priklad: dandy13 dostal BAN, byli mu smazany VB a on je postavil znovu,podle jedne casti hracu neopravnene a druha cast byla proti, melo to za nasledek,ze hraci z jeho blizkeho okoli a spolubojovnici z nekolika cechu mu zacali spontalne ty stavby znovu stavet,ale evidentne je to tedy spatne,kdyz za to nic nechteli,bylo to jen,ze mu chteli pomoct,je skoda,ze takoveto chovani hracu ve hre,je nebo bude trestano,nevim presne co se deje,ale jen si davam dohromady stripky z informaci,ktere tady na foru jsou..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4312

Host
dík za info ohledně VOP a pravidel hry
Bloknutej jsem byl za to že jsem hráči Jago poslal přes 20 000 b na VS a zpět nedostal adekvátní počet bodu - pro mě je duležitý že mám odměnu v podobě nakresu medailí a bodu a nemužu přece kontrolovat zda je tento hráč aktivní nebo ne a proč mám byt trestán já pokud je vinen někdo jiný? rozhodl jsem se dobrovolně ten samý případ řeší i muj syn. A sorry vážená podporo řešit toto 3 dny se mě zdá neadekvátní k tak velkému problému jenž nastal a dostat jednu odpověď v pruběhu 24 hodin je tedy fakt trapná
 

DeletedUser12613

Host
Petr 1st
co se týká Denuna zapomněl jsi ještě na jedno pravidlo hry §3 Komunikace
- Výhružky jsou povoleny pouze, pokud se vztahují ke hře a ne k reálnému životu. Například můžete hráči vyhrožovat, že napadnete a vyrabujete jeho město, pokud Vám nedá body výzkumu. Avšak není povoleno vyhrožovat, že si někoho najdete a zbijete jej, pokud Vám nedá body výzkumu.

tj pokud by Denun řekl že hráčům VYHROŽOVAL že je napadne nebo vyrabuje (a všichni víme že Denun žádnou válku nikdy neprohrál) tak by bylo vše OK, ale Denun nic takového neudělal, proto se tím pravidlem ani nehájil

prostě by to chtělo výklad pravidel na příkladech nebo alespoň zveřejňování ukázkových trestů, takhle je z toho zlá krev někteří hráči se dopouští různých invektiv vůči administraci, to znamená smazání vlákna, a to míá za následek ještě horší vztahy mezi administraci a hráči.
jsou 3 základní pravdy
1. INNO je majitelem hry, INNO si určuje pravidla a INNO si určuje kdo bude zastupovat jeho zájmy v ČR - primárním zájmem INNO je zisk. Každá firma je ze zákona povinna snažit se o zisk.
2. administrace je sbor dobrovolníku co to dělá převážně po své práci nebo po škole - jakou mají odměnu lze jen odhadovat, ale finanční motivace to asi nebude příliš velká (alespoň jsem nikde nezaslechl nic ve smyslu BEROU prachy a nic nedělaj)
3. Hráči jsou Ti co vytváří komunitu a Ti co PLATÍ INNO a díky nim má INNO zisk


já z pozice hráče se můžu jen domnívat proč je výslovně povolené vyhrožování, ale trestá se dobrovolné vkládání FB. Ale co my víme jaké mají admini vnitřní směrnice. Když jsem se na to ptal, odpověď byla, že žádné vnitřní směrnice nemají. Za sebe můžu říct, že kdybych byl majitel firmy a vydal vnitřní směrnice tak jeden bod by zněl - mimo zaměstnance firmy vnitřní směrnice nešiřte.

Že jsou mezi námi podvodníci je nejlépe vidět na světě E tam se hraje krátce a v TOP 100 jsou lidé co používají ve větší míře DIA, pár jednotlivců co se hře opravdu věnují a pak jasně identifikovatelný podvodníci

Může nám být hodně věcích divných, ale třeba je skutečně snaha omezit hráče kteří rostou diky imaginárním kamarádům (mulťáky) tak díky skutečným kamarádům.
Možná že INNO vydalo příkaz k odstranění hráčů kteří hrají jiným než většinovým stylem - viz ti co dávají FB do VB aby měli dostatek plánků a surovin na VB a na samotný výzkum kašlou

to všechno jsou spekulace, a někteří možná budou tvrdit že něco takového by INNO nikdy nevymyslelo, mě to přijde pravděpodobnější než varianta že Denun vědomě porušoval pravidla a nebo varianta že administrace není schopná za tři dny rozhodnout o BANu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
podle mně to, že podporuju VB nějakého hráče není překročení pravidel ... naopak v návodu ke stavbám VB je jasně řečeno... PODPOŘ A ZÍSKEJ ODMĚNY... jde o absurdní uplatňování §8 herní podporou.. navíc na základě §8 nemůže herní podpora zabanovat někoho jen z důvodů podezření na porušení pravidel, ale jen za prokázané porušení pravidel ohledně podpůrných účtů ...

Tak a přesně z tohohle důvodu je dandy 13 nahlásil. Přesně jeho slovy: "nahlásil jsem denuna, že má také podpůrný učet jako já, protože mu tam také přispívají fb a on nic nedal, jako já..."

Čili, to že na vaší VB někdo soutěží o první místo je nyní zločin hodný nahlášení. :D
uYuk.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru