Přispívání do VB

Hrneček23

Komentátor
Současný stav: Sousedé mohou přispívat do VB !!
Nápad: Zamezit sousedům přispívat jiným hráčům, kteří nejsou jejich přátelé nebo ve stejném cechu, do VB..
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Nevím jak vás, ale už mě pomalu začíná srát jak nějací sousedé, kteří se teď ještě ke všemu čas od času mění, mohou volně přispívat body do VB a tím narušovat kolikrát náhozy 1.9 atd.. Proč..? Podle mě by mělo být výsadou přispívat do VB pouze hráčům v cechu a nebo přátelům..
 

peepee77

Veterán
PROTI!
Nahazování 1,9 není nijak zaručeno pravidly. Je to pouze systém který hráči začali používat po zavedení VB ARC když jich ho dostatečné množství vytáhlo na lvl80. Dřív byly vlákna 1,9 privátní a kdo neměl ARC 80 do nich nemohl. To, že jich teď je jak máku a nabízí to skoro každej cech neznamená, že to máš jistý. Nauč se chystat si budovy tak aby nešly podhodit nebo se s tim smiř
B6F42ACD-3D0D-48CD-B7A9-ED11F0077D99.png
 

dudasek

Znalec
Proti-nauč se bránit,než nadávat,,,,podhazovat sousedům jejich přeplacené vb je základ zisku...za 10 pak máš 150...může to každej přítel,cechovník-proč ne soused?a můžeš jim to přece oplácet-třeba zavřenej mys lvl 60 před výběrem nepotěší nikoho,,,,
 
Nahoru