Přispívání na velkolepky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
(přes přehled velkolepých budov, na jejichž výstavbě se už podílím)
je prava ze hra mi zacala delat podivnou vec kdyz navstevuju velkolepe budovy prez to v kterych prispivam, nekdy dojde k tomu ze pri odchodu d daneho hrace se mi nacte nejaka velkolepka a ztroskota nacitani a je nutny refresh
 

DeletedUser11474

Host
S tímhle problém nemám. Doporučuji vyčistit používaný prohlížeč a přeinstalovat Flash Player, případně zkusit jiný prohlížeč.
 

Dan 77

Veterán
Jak je vidět, mám s tím problém nejen já, ale i czReborn (nepřipadá mi pravděpodobné, abychom oba na svém pc dospěli ke stejné chybě).
Bohužel v této hře se mi ještě nestalo, aby mi zmizela nějaká chyba ve hře po smazání cookies a cache. Adobe Flash Player nemám nijak speciálně nainstalovaný v počítači, vlastně jsem ho nikdy nemusel stahovat nebo aktualizovat (možná to dělá aktualizace Adobe Reader-u, nevím). Zkusím jiný prohlížeč.
EDIT: V PC jsem skutečně neměl vůbec Adobe Flash Player, ale hra normálně mi fungovala (přes Google Chrome to asi podle všech info jde), ale problém nahlásil až jiný prohlížeč, že si musím dostatečnou verzi programu stáhnout. AFP mám teda v počítači. Zároveň jsem mohl vyzkousit jiný prohlížeč (Internet Explorer), ale to nepomohlo. Navíc IE nepoužívám a tento prohlížeč jsem měl úplně čistý, natož aby tam mohly být nějaké cache ukládané ze hry, když tam hru nespouštím. Tím pádem jsem vyzkoušel všechna doporučení, ale nepomohlo to.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11474

Host
Ano, Chrome má svůj vlastní FP - PepperFlash, takže nepotřebuje ten od Adobe.

Nicméně, mě to nedělá, ani když zkusím jiný prohlížeč. Ani na PC, ani na notebooku. Otázkou je, jak často je ono "někdy" z původního příspěvku. Možná jsem to jen zkusil "málo krát"?
 

Dan 77

Veterán
Někdy v úvodní citaci czReborna znamená v mém případě poslední dobou pokaždé (chyba se vyvolána ve 100 % případů). Je to nová chyba. Jiný počítač jsem mezitím neměl možnost vyzkoušet.
 

DeletedUser11474

Host
Tak, jestli to chápu správně... kliknu na
> Radnici
> Novinky
> Velkolepé budovy
> navštívím někoho, komu přispívám
> dám/nedám mu body ze zásobníku
> kliknu na Zavřít
> kliknu na Zpět do města
> teď se objeví ta chyba*
> opět vidím okno s VB, kam přispívám

* Fakt mi to nedělá, a ať zkouším, co zkouším, prostě se mi to nedaří navodit =(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12520

Host
postup sedi a nestava se to vzdy.. nezapomente taky prispivat do dost velkolepek aby byl list velkolepych staveb listovatelny

jinak me se to deje na firefoxu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Stává se mi to v Opeře, cca každý osmý pokus. Pokud zapnu Opera-turbo (při pomalém připojení), každý třetí.
 

DeletedUser11474

Host
Tak jsem to ještě jednou a několikrát vyzkoušel na:

- Chrome/42.0.2311.90
- Firefox/37.0.2
- Opera/28.0.1750.51
- Safari/533.21.1
- Internet Explorer/11.0.9600.17728 Desktop
- Internet Explorer/11.0.9600.17728 Metro

A nikde nic, chová se mi to normálně. Ať klikám na koho chci a kolikrát chci, prostě mi to neudělá. Kluci, fakt sorry =(

P.S.: Zkoušel jsem i KDE/Konqueror, ale ten mě nepustil přes instalaci AFP (ani online ani offline verze) =D
 

Dan 77

Veterán
Uvedený postup krok za krokem skoro sedí, rozdíl je jen v tom (aspoň u mě), že se na konci obvykle otevírá jiná VS daného hráče, než na kterou přispívám, ale u daného hráče se chybně otevře vždycky ta samá.
Pak začne nekonečné načítání a hru je třeba resetovat.

List velkolepek mám přes 3 stránky.

Zkoušel jsem Chrome (verze 42.0.2311.90 m - aktuální verze) a Internet Explorer (verze 11.0.9600.17691 - není úplně aktuální).
 

Dan 77

Veterán
Oprava: Chyba se u mě už nevyskytuje tak často - ne pokaždé.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru