ROZHOVOR pepaosten

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Pepaosten, jménem Pepa, má 28 let a pochází z karlovarského kraje. Na světě D má k dnešnímu dni (3. 2. 2016) 180 840 006 300 bodů a náleží mu tedy titul prvního hráče světa. Co říká na plánovanou změnu přepočtu v žebříčku? Můžete si přečíst v rozhovoru!

Jak dlouho už hraješ Forge of Empires?
Forge of Empires hraju přibližně necelý 3 roky.

Co Tě ke hraní přivedlo?
K hraní mě dovedl můj tehdejší kolega v práci.

Vidíš během těch 3 let nějaké posuny (ať už nové herní prvky nebo různá vylepšení), nebo spíše zhoršení?
Když se na to podívám celkově, tak co se týče grafiky a zpracování se hra vyvíjí úplně parádně. Samozřejmě to souvisí s postupem v dobách, kdy jsou budovy stále zajímavější a to nejen velkolepky. Já měl asi největší radost z tlačítka "pomoc", protože tím odpadla dvouhodinová práce =) Jinak co bych hře vytknul je nestabilita, a to zejména při válčení v cechovních válkách, což mě od válčení vlastně odradilo.

Takže u hry teď díky tlačítka trávíš méně času :) Kolik minut/hodin tomu denně přibližně věnuješ?
Když sečtu těch pár krátkých návštěv, tak zhruba hodinu denně.

Před nedávnem se spouštěl nový svět, hraješ na něm, nebo se soustředíš jen na jeden?
Snažil jsem se to tam trochu rozehrát, protože ostatní světy používám při eventech a sbírám studánky přání. Ale už jsem tam docela dlouho nebyl, tak nevím, jestli ještě existuje. Každopádně na A,B,C hraju.

A daří se Ti všude tak dobře jako na světě D, kde jsi na prvním místě?
Rozhodně ne, na hru se tam vůbec nesoustředím, jsou to prostě jen takové doly na diamanty.

Máš nějaký tajný recept na to, jak se stát prvním hráčem na světě?
Hahaa, měl jsem, už nemám =)
Můj recept samozřejmě tkvěl v levlování VB. To mi připisuje ty neskutečný čísla do žebříčku.

To se ale brzo změní. K tomu tady máme otázku od Kayra: Těšíš se na přepočet?
Kayro netěším, co ti na to můžu říct... Každopádně nemám v úmyslu se na to vykašlat, když spadnu třeba i o 500 míst. Prostě tu raketu poženu tak, až mě vystřelí zpátky na vrchol =)

Nezkoušel sis počítat alespoň přibližně, o kolik míst se propadneš?
No jde právě o to, že ten vzorec nemám úplnej. Vím, kolik mám z bitvy, ale to je asi tak všechno. Nevím, kolik bude za jaké vydané suroviny, kolik budou dávat ty levly na VB, když se zohledni rozloha a doba... Prostě netuším...

Takže „překvapení“ :)
Vidíš nějakou výhodu v tom, že jsi první?

Vůbec žádnou.

Nepíšou Ti třeba hráči, jak to děláš?
Pár hráčů se ozvalo, protože nechápali ty bodový skoky. Jednou mi dokonce někdo psal a byl úplně naštvanej, že to prostě není možný, že musím nějak podvádět a že mě nechá prověřit na supportu =)

Když je člověk 1. v žebříčku na svém světě, je ještě něco, čeho by chtěl dosáhnout? (Lord Termoplína)
Tak já mám metu jasně danou a mám k ní ještě pěkně daleko. Nedávno jsem totiž koukal na ostatní světy jak jsou tam na tom s VB a našel jsem hráče s alíkem na 90. levlu. Takže jedu =)

Tak to je výzva :)
A co rád děláš ve svém volném čase, kromě hraní FoE?

Úplně nejradši chodím do hospody=)

Předpokládám, že na pivo :D
No jistě přeci =)

Děkuji moc za rozhovor a přeji hodně štěstí při naplňování cíle jménem Alcatraz :D
Já děkuju za pozvání.

Diskuzi k rozhovoru najdete zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru