Peter90cz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím,
taky zkusím pomoct při výrobě ranků. Mám je v rozlišení 180x50px. Podle levého panelu by to ale nemělo vůbec vadit, pokud bude ta velikost teda příliš široká, tak sem prosím napište, některý z moderátorů. Podle mě, ale bude lepší širší než těch předepisovaných 140, protože to vypadá lépe když je to přesně na tu šířku levého panelu(samozřejmě nemyslím celou šířku až přímo ke kraji).

Jelikož se tu může vkládat pouze 30 obrázků, tak sem dám ty staré jako jeden:
ranky01.jpg


Druhá verze:
ranky02.jpg

ještě možné varianty některých uživatelů:
FoE_rankUser_v3_02.png

FoE_rankUser_v3_05.png

FoE_rankUser_v3_06.png

FoE_rankUser_v3_07.png

FoE_rankUser_v3_10.png

FoE_rankUser_v3_11.png


Třetí verze(140x45px):
ranky03.jpg


Poslední verze, zmenšená verze prvních ikon:

FoE_rankUser_v5_01.png

FoE_rankUser_v5_02.png

FoE_rankUser_v5_03.png

FoE_rankUser_v5_04.png

FoE_rankUser_v5_05.png

FoE_rankUser_v5_06.png

FoE_rankUser_v5_07.png

FoE_rankUser_v5_08.png

FoE_rankUser_v5_09png

FoE_rankUser_v5_10.png

FoE_rankUser_v5_11.png


FoE_rankTeam_v5_01.png

FoE_rankTeam_v5_02.png

FoE_rankTeam_v5_03.png

FoE_rankTeam_v5_04.png

FoE_rankTeam_v5_05.png


FoE_rankOther_v5_01.png

FoE_rankOther_v5_02.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser411

Host
Jednoduché a výstižné ;)

Jediné vytknutí, pozměnit barvy písma do jedné barvy. ;)
 

DeletedUser

Host
Přijde mi to jednoduché, možná až moc, ale zároveň mi to přijde velice zajímavé :D asi tu platí to pravidlo že v jednoduchosti se skrývá síla ;)
 

DeletedUser40

Host
Mne sa to moc ľúbi dobrá práca je to síce jednoduché, ale v jednoduchosti je krása :)
 

DeletedUser

Host
Je pravda, že je to jednoduché, ale asi bude lepší varianta s detailníma ikonama ze hry. Do prvního příspěvku dám novou verzi. Texty u uživatelů jsem udělal jen jednou barvou. Předtím jsem chtěl jen zdůraznit tím šedým textem, že je to o dost nižší hodnost než desátník atp. ale nechám tam jednu barvu. Ostatní skupiny jsou schválně jinou barvou aby bylo jasně vidět, že nejde o obyčejného uživatele.
 

DeletedUser

Host
Snad nejvíce se mi líbí ta prostřední verze, celkově je to pěkně jednoduché, ale zase moc se v tom nerozplývam.. Ty barvy nejsou moc na místě, jsou i jiné varianty jak zdůraznit něco jinak..
 

DeletedUser1970

Host
nádhera :) všechno je dobrý, ale podle mě je nejlepší ta první verze.
 

DeletedUser1881

Host
Pěkná práce, jen bych určitě přepracoval Administrátora a Zasloužilého člena. Texty jsou u těchto dvou ranků velmi násilně nacpané do prostoru. Jak už jsem psal i jinde, dvou a více slovné názvy lze odřádkovat (stejně jako u Hejtmanů) a Administrátora je výhodné, v takovém to případě, zkrátit pouze na Admina. Bylo mi vytčeno, že postupujete striktně podle zadání, já si však myslím, že je důležité hlavně uvažovat hlavou. :)

Jinak písmo u ranků by klidně mohlo být drobnější, myslím si, že takto je zbytečně veliké a v případě implementace ranků do fóra to nebude dělat dobrotu. Zvolil jsi velice kontrastní barvy, ty by měly čitelnost zachovat i s menším fontem.

U druhé verze ranků mi pak nesedí obrys použitý u ikonek, je to v podstatě obrys v obryse a působí to opět jako příliš natěsnané do sebe. Nechal bych to, jak se říká, dýchat :)

Pokud jsou ikonky u první verze tvojí vlastní prací, pak smekám, jsou naprosto vynikající, povedené a trefné!

Přeji hodně zdaru :)
 

DeletedUser

Host
Jo, máš pravdu, texty jsou moc natěsno. Chtělo by to zjistit, jestli se opravdu může použít zkrácené slovo "ADMIN". Ale byla by škoda, kdyby to musel být striktně ADMINISTRÁTOR.
Písmo by mohlo být drobnější, ale nevidím důvod proč by mělo. V čem to nebude dělat dobrotu?
U těch obrázků v druhé verzi ikonek se mi právě obrys obrázků líbí. Nevím, prostě bez něj by to bylo chudé a useklé. Nechci je nechat dýchat :D
Ikonky v první verzi jsou moje no.
Dal jsem do prvního příspěvku upravené 3 obrázky, toho Admina, zaslouženého a u grafika jsem měl blbě zarovnaný text.
 

DeletedUser1881

Host
Dobrotu to dělat nebude, protože písmo na ranku je největším písmem z celého levého panelu. První důvod je tedy zřejmí - je to neestetické. Druhým důvodem je také to, že velikost písma označuje v tomto případě jistou posloupnost a rank nemá nejvyšší prioritu - nejvyšší prioritu by měl mít nick. Ovšem to je opět pouze můj názor :)

Když zmenšíš písmo, dalo by se třeba i zúžit celé pole. Dle mého názoru to působí příliš robustně. O nic jiného ale nejde, takže opravdu drobnost...

btw. když se tu řešil Administrátor vs. Admin, což je triviální záležitost. Proč jsi ranky udělal vlastně 180×50px a nezpracoval jsi je podle původního limitu? Možná je to jen chybka, tak si to ještě uprav, na první pohled mne to vůbec nepřišlo, to až když jsem vytvářel názorný obrázek:

rank.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Nojo, asi by mělo být to písmo menší než Jméno. Ranky jsem udělal v tomhle rozlišení protože mi přišlo lepší mít ten rank přes celou šířku panelu, než aby končil někde ve 3/4
Nevím jestli to bude vadit.
 

DeletedUser

Host
Přidal jsem do prvního příspěvku ranky v menším rozlišení - 140x45px
 

DeletedUser1970

Host
ještě přidej zmenšenou verzi těch prvních ranků, podle mě sou takové hezčí, originálnější..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru