Pevná útočná armáda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zdravím,
měl bych návrh na zlepšení (usnadnění) válčení. Rád bojuji v cechovních bitvách na mobilu, ale bohužel nejsem tak obratný, jelikož když přijde velké navýšení, jednotky umírají a já je musím nahrazovat a přejíždět pořád prstem po displeji, hledat jednotky a dávat je do lišty pro útok.
Proto by se mi líbila funkce podobná té při obraně, tzn. "označení" 8 jednotek, které používám při útoku, a po každém útoku bych měl možnost kliknout na nějaké "tlačítko" a jednotky, které jsem si označil, by se automaticky nandali do útočného pole a já mohl hned útočit s 8 jednotkami s plným zdravím.
Např. pokud by všechny jednotky umřely/neměly plné zdraví, klikl bych na "tlačítko" a jednotky, které jsem si "označil" by se mi naházely do útočného pole vždy s plným zdravím
Pro upřesnění, vždy by se do útoku hodily kopie označených jednotek, abych ty jednotky nemusel označovat po každém útoku, tzn. aby mi těch 8 označených jednotek zůstalo netknutých.
Amatérský obrázek připojen
 

Přílohy

  • Foto pro bližší představu.jpg
    Foto pro bližší představu.jpg
    207,9 KB · Zobrazení: 12

Svatej

Legenda
1) nemáš to podle pravidel nápadů
2) kdybys to měl podle pravidel, musel by jsi hledat, zda už se něco takového neřešilo - abys nezakládal duplicitní nápad. A ono řešilo. Mnohokrát. Gratuluju k objevení ameriky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru