Plánky velkolepých budov

  • Zakladatel vlákna Rytíř Jiří
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím podporu a všechny hráče. Mám jeden návrh k využití, resp. náhradu plánků velkolepých budov. Hráč, který už má budovu postavenou a dostane do ní další plánek, nemá pro něj žádné uplatnění. Když jsem, při hledání posledního, měnil výkresy 2 za 1 do Dealského hradu 76x bez úspěchu (to byl rekord, ale běžně je to cca 25x), koupil jsem poslední za diamanty. Potom, co jsem ho postavil, jsem při motivaci plánek získal. Nebudu spekulovat o tom, zda je to tak schválně nastavené. Sázím na velkorysost vývojářů a navrhuji za každý takto získaný plánek do již postavené budovy, místo plánku, připsat do této budovy 50 výzkumných bodů (nebo 100). Tím se zvýší důvod, proč motivovat hráče, kteří jsou v době, ze které již velkolepé budovy mám. Myslím, že využití těchto plánků lze provést i zpětně, protože v inventáři tyto budovy jsou, přestože není vidět, kolik plánků je na sobě, když je budova postavená.
 

Thesseus

Znalec
Nápad je to originální ale má mnoho úskalí. Já už mám třeba všechny VS na 10. levelu takže pro mě je nepoužitelný.
Za další kdyby se ta hodnota FP rovnou připisovala tak to abych se bál klikat abych někomu nezamezil obsadit nějaké volné pozice.
Za třetí 50 nebo 100. To je sakra velkorysé. Spíš by to bylo tak 5 kdyby se to už zaedlo.
Za čtvrté - prý vývojáři pracují na nějakém využití plánků. I když už na tom pracují pořádně dlouho.. Až si skoro lze myslet, že kecaj.
 

Werstat

Komentátor
Nejhorší na tom je to, že když dávám někomu body do VB, většinou nezískám nový plánek. U motivace to beru, ale abych vrazil do VB několik desítek či stovek bodů a pak získám ten samý plánek co již mám, to opravdu naštve.
 

Dan 77

Veterán
Je to tak...
Kdybychom do dané VS dostali náhradu v podobě FP, mohlo by to aspoň minimálním podílem trošku vyrovnávat stagnaci VS. Ale k tomu by bylo i 100 FP málo... Pokud ale z pohledu Thessea negativa převládají, jak jinak to teda vyřešit? Mně přijde Rytířův nápad originální a vhodně vymyšlený.
No oni by měli pracovat na spoustě věcí, které se táhnou už strašně dlouho. :(
 

Thesseus

Znalec
To je zase fakt, hráč, který už plánky má, stejně nechce ani nic jiného. Ale všem ostatním by to pomohlo.
Já mám takový nějaký pocit, že ten příspěvek je nějak upravený. pamatuji si, když jsme na něj odpovídal a něco mi tam chybí... Ale asi je to jen pocit, nevím.
 

DeletedUser11231

Host
Nápad je to originální ale má mnoho úskalí. Já už mám třeba všechny VS na 10. levelu takže pro mě je nepoužitelný.
Za další kdyby se ta hodnota FP rovnou připisovala tak to abych se bál klikat abych někomu nezamezil obsadit nějaké volné pozice.
Za třetí 50 nebo 100. To je sakra velkorysé. Spíš by to bylo tak 5 kdyby se to už zaedlo.
Za čtvrté - prý vývojáři pracují na nějakém využití plánků. I když už na tom pracují pořádně dlouho.. Až si skoro lze myslet, že kecaj.


Tak ta poslední věta mě rozsekala:D

Co se týče těch plánků. Taky mě napadlo, že by je hráč mohl "prodat" za FB, asi bych to nedávala po desítkách, ale jako zpestření by nemuselo uškodit jen 5. Akorát bych je hned nepřihazovala do VB, ale třeba ukládala do inventáře jako všechno. Třeba se přijde ještě na lepší využití...
 

DeletedUser11359

Host
S přebytečnými plánky se vymýšlí hrozně moc věcí, ale já jsem pro vše, co mě jich zbaví :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru