Plenění po updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Kam zmizela možnost vyplenit nebo sabotovat budovy po vítězném útoku. Od posledního updatu se mi tato možnost ztratila :mad:
 

DeletedUser1176

Host
já ji tam mám stále, někdy ale v angličtině. stalo se mi že po vítězném dobití hráče mi to spadlo. tak jsem se podíval do dobitého města a možnost plenit tam byla .-)
zkus odejít z toho města a pak sed tam vrátit
 

DeletedUser

Host
Občas ji tam mám a občas mi tam po dobití skočí možnost zušlechtit nebo motivovat, což je trošku divný! když snad někoho napadnu, tak kvůli tomu, abych vyplenil nějakou budovu a né abych mu jí motivoval nebo zušlechtil :mad:
 

DeletedUser

Host
Plenit samozřejmě jde pořád, jen je to po updatu bohužel s oklikou a některým to údajně nejde ani oklikou. Už se to tu řešilo několikrát a takže tohle téma je zbytečný a rady najdete v původních tématech.
 

DeletedUser465

Host
Mě nepomůže ani návrat, refresh, F5 nic... prolomím obranu a tak jen zaplatím za drahý nábor a možnost odměny žádná. Zkoušel jsem snad vše. Je někdo kompetentní, kdo může odpovědět? probírám fórum, o problému se ví, ale nikde není přímá odpověď. poradíte někdo...? Nejdou mi i přidané spokojenosti od jiných hráčů. Sám dávám a je potvrzeno, z mé strany nedostávám nic, i když po přihlášení mám v událostech potvrzenou spokojenost.

...ještě nevím, co je to oklikou... a rád bych našel ta zmiňovaná "původní témata...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1366

Host
Ty spokojenosti mi nejdou taky , zobrazí se mi tam cca 10 žádostí a z toho mi opravdu pomáhá jen jedna nebo dvě :(
 

DeletedUser

Host
To oklikou jsem napsal na truc, protože už mne štve, jak tu každej zakládá nový a nový témata se stále stejnejma otázkama. (v tomhle případě témata Rabování, Loupení a jiný podobný, je to tu omýlaný dokola)

Oklikou znamená to co jsem napsal jinde a zčásti jsi ty odcitoval na začátku. Pokud nepomáhá návrat do města, nebo refresh, tak mně osobně vždy pomůže se odhlásit ze hry ikonou vpravo nahoře a po novým přihlášení mám opět na čas možnost rabovat.

P.S. Kompetentní je support, kterej je dostupnej ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
ahoj všem,také jsem měla stejný problém s rabováním,dnes jsem zkusila utok na jednoho a nabídlo mi to jen možnost motivace atd..ale po refresh stránky asi po hodině naskočila možnost rabování...což u tohoto případu nebudu dělat,protože se jednalo o člena mého cechu\.-)) snad mi odpustí... už jsem mu psala omluvenku :-D
 

DeletedUser

Host
mě pomohlo vymyzat cokies, ale jen na dva dny, dneska mi to po útoku dělá zase, ani se mi nezobrazí nabídka, navíc mi mrznou vojenské budovy tzn. že vyberu hotovou jednotku a pak musím aktualizovat stránku protože dál na budovu kliknout nejde
 

DeletedUser

Host
tak to s tím kliknutím se mi stává, když vyberu vícero budov najednou, třeba 15 baráčků, najedu na ně myší a nevidím odpočet do dalšího zlata např =(
 

DeletedUser

Host
mě to dělá i když vyberu jen tu konkrétní vojenskou budovu, ale aktualizace stránky pomůže, ale je to naprd :))
 

DeletedUser89

Host
Řeším to tak, že se kouknu do obchodních nabídek :D Jednak vidím, co mi kdo koupil a jednak se díky tomu hra musí aktualizovat aby zobrazila vše jak je a ne celá stránka takže je to rychlejší. Když pak vypnu obchod, vše je ok :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru