Plichta

Současný stav: Plichta v boji
Nápad: Vyřešit tvrdohlavost programu
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ne, jsem ospalej, dohledám až se vrátím odpolko


Zdravím, dnes jsem po dvanácté dospěl v boji do plichty.
Soupeř měl jednotky z budoucnosti které jsou skryty na planině.
Já měl jednotky zítřka (přeměnou tuláka) urývající se na planině.

Já se nechci hnout.
Soupeř se nechce hnout.
Nakonec mi došlo, že jsem donucen se hnout já... A to mne vadí, nebo to byla jen náhoda, že 5 kol po sobě se soupeř nehnul?

Navrhuji, aby se soupěř musel hnout pokud já nechci.
 

d arvit

Odborník
jinými slovy, navrhuji aby soupeř prohrál pokud já chci vyhrát
co ho nejdřív zkusit vylákat?? odejít z dosahu a potom z úkrytu aby za tebou musel přijít, tím opustit úkryt ideálně aby se nedostal zároveň na dostřel a ty jsi mohl v dalšim kole přijít a vystřelit..
 

Dědeq

Znalec
Proti, když má zrovna čirou náhodou AI dost rozumu, nebo alespoň tolik, co ty, tak je to holt válka nervů, není potřeba ji v takovém ojedinělém případě hned ještě víc mrzačit ;)
Strategie viz d arvit.

(Mimochodem - ti, kdo občas navrhují, že by si obránce města mohl sám vést obranný boj, na tomto příkladu mohou vidět, jak dlouho by v extrémních případech mohla taková legrace trvat.)
 
jinými slovy, navrhuji aby soupeř prohrál pokud já chci vyhrát
co ho nejdřív zkusit vylákat?? odejít z dosahu a potom z úkrytu aby za tebou musel přijít, tím opustit úkryt ideálně aby se nedostal zároveň na dostřel a ty jsi mohl v dalšim kole přijít a vystřelit..

Pokud tě ale hra nutí k tomu že TY musíš napadnout soupeře, tak je to špatný...
tuhle taktiku jsem taky zkusil a přesunul jsem se na jiný hodně vzdálený planiny abych zůstal neviditelnej.
Soupěř buďto stál nebo se přesunul na jiný planiny.

A takhle to šlo furt dokola, proto říkám, je nesmysl když ty musíš vylízt z úkrytu, přiject až těsně k soupěři kterej je ukrytej a dát ho z blízka a přitom dostat jebu na zpátek.

Protože jak to vypadalo bylo to, že buďto jsme oba stáli, nebo se oba honili jako myš a kočka na mapě a furt zůstávali stát na planinách...

Protože logicky vzato, jako útočník chci co nejmíň ztát a proto nechci jít já a napadnout ho...
 

peepee77

Veterán
Já myslím, že je to v pořádku. Soupeř se brání. Ty jsi agresor. Jakej má soupeř důvod jít vstříc porážce? On chce taky vyhrát a vyhraje i tím, že ten boj vzdáš.

EDIT
Docela zásadním způsobem si protiřečíš: Jako útočník ho nechci napadnout.
 
Nahoru