Počítání PvP bodů za 2 vlny v obraně

Dan 77

Veterán
Schválně to zkuste porovnat a napsat sami, jestli se domníváte, že se 2. vlna přičítá správně. Nenašel jsem v tom totiž žádnou logiku, aspoň zatím.
(Nejde mi o body, protože s větším počtem PvP bodů z bitev, bodů v žebříčku apod. bych si nepřilepšil jen já, ale i ostatní, takže by mě to nikam výš neposunulo.)

vlny.png

(klik pro zvětšení)
 

DeletedUser13384

Host
Ahoj.
Pocitani bodu u dvoukolovych bitev se nepocita tak ze se ti sectou body za prvni a druhe kolo.
Vysledne cislo se vytvori nasledovne. Prvni bitva se vubec nepocita. Pocita se az druha bitva a vysledne body ktere ziskas behem druhe vlny se vynasobi dvema. Proto dostava clovek v cechovni expedici tak malo bodu u nekterych dvoukolovych bitev kde se druha vlna sklada jen z nekolika jednotek.
Nedava to uplne smysl a tez nevim proc se proste nesectou dve cisla ale je to proste tak :).
 

DeletedUser3817

Host
AHA, díky za vysvětlení, já měl dojem, že výsledné skóre tvoří RNG.
Ale někdy v budoucnu bych tedy rád viděl tento podivný pseudosystém dotažený k dokonalosti. Např. přidat třetí vlnu, první a druhá budou mít 8x Battlestar Galactica a ve třetí může strašit 1 kopiník...:eek:
 

Dan 77

Veterán
Díky za vysvětlení. :) Ale každopádně v takovém počítání bodů stále nevidím logiku, protože 2 vlny jsou podstatně těžší jen jedna, a tohle není ideální bodové ohodnocení, když se to místo sečtení vln vypočítá tak zvláštně. Takže když bude v 1. vlně 8 jednotek a v 2. vlně bude jen 1 jednotka, dostanu body za 2 jednotky, takže vlastně míň než v případě jedné vlny? Komu to dává smysl? Taková situace totiž může nastat při dobývání na mapě kontinentů, nemusí to být jen expedice.

petrpivoj: To je nějaký starší screen z dobývání Grónska (kontinent dobývaný v Ledové budoucnosti).
 

DeletedUser5384

Host
No já to vyzkoušel v reálu,zašel jsem si do řeznictví, poručil si 2 šišky uheráku a kilo sekaný a pak jsem se snažil řezníkovi vysvětlit,že ten salám neplatím a tu sekanou zaplatím dvakrát. Vyhodil mně a prej se nemám vracet. Tak nevím.Zbláznil se ten řezník,nebo chlapci v INNO ?

P.S. Ten salám mi vzal :D
 

traktorista

Odborník
Přiznám se, že jsem to nesledoval a jak trouba si v bojích, když tam byl v prvním kole tulák, ho nechal schválně přeměnit kvůli bodům navíc. Že výpočet bude fungovat takhle "zvláštně" mě vůbec nenapadlo.
 

DeletedUser5384

Host
No,už jeden velký německý funkcionář tvrdil,že češi jsou smějící se bestie. Pak tedy tok jeho myšlenek přerušil ruční granát,ale abychom se vrátili k tématu: Je správné,aby za např 68000 bodů v první vlně a 26000 v druhé dostal člověk V SOUČTU 52 000? mě to správné nepřijde a počítám s tím,že ani těm lidem,co reagovali. Je možné,krom toho,abychom byli umravňováni,že si z toho děláme srandu vypátrat,proč tomu tak je? Tedy ne konstatování,že tak to spočítali,ale proč? Děkuji za případnou snahu - bobbyc



/Příspěvky sloučeny. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Přesně tak, to jsou "paradoxy". To podivné počítání bodů poznáte i v expedici a na první pohled: v obou střetech s domorodci řešených bitvou bylo v první vlně 8 jednotek, ale ve druhé vlně se liší třeba v 4 a 8 jednotek - a poprvé dostanete za bitvu 50 000 - 60 000 bodů, v druhém případě třeba 120 000 bodů (body v ledové budoucnosti). Tady prostě něco nehraje, protože dvouvlna, ať už jakákoli, je přece těžší než normální bitva, ne naopak.
 

DeletedUser12887

Host
kamo máš pravdu, ale asi to je stejně houby platný
když bych dělal navigátora a ty velitele bombardovacího sboru a úspěšně zlikvidovali nějakou továrnu, to spíš před sto lety..komu dát medaile...mechanikům? díky kterým jsme vzlétli ?
těžko říct
 
Nahoru