Počítače, tablety, mobily, ...

DeletedUser

Host
Zdravím,
toto téma bych rád zasvětil novinkám na trhu, ale i běžným počítačům, tabletům telefonům, co máme doma ;)

Otázka na úvod:
Jaký je podle vás nyní na trhu nejlepší chytrý telefon?
 

DeletedUser

Host
Osobně zvažuji koupi, ale právě se ptám i na další alternativy ;)
 

DeletedUser

Host
Nebo si počkat na nový iPhone

Některé recenze jsou až děsivé :D

OT: Vlastní tu někdo S3? Hodil by sem prosím nějakou recenzi nejlépe zhodnotil proti S2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7

Host
Iphone ma uzavretý systém. Bez Itunes je ten telefon stratený :)
 

DeletedUser

Host
Tak těch pár korun na nějaké aplikace
Případně nějaké nenápadné prolomení :D
 

DeletedUser

Host
Ještě jsou tu OS od Windows v Nokiích, ale na ty bych také nerad spoléhal ;)
 

DeletedUser

Host
Tak díval jsem se a ve hře jsou HTC, Xperia a Samsungy

Jinak tady ten není špatný
 

DeletedUser7

Host
Stojí okolo 420€, Android 4.1 proste vsetko čo má mať nie je ani prehnane veľký :) len displej má 4,65" :)
 

DeletedUser

Host
A nevíš, co obal?
Nějaké plasty, co se lehce odřou?

U nás okolo 12 000 Kč ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Když už jste tu nakousli ty tablety - je něco, na čem se dá rozjet i Teamspeak(3)? Co jsem koukal, tak pro Android je jen Beta a navíc podle ohlasů dost bídná.
 

Kayro

Znalec
Prave proto je mi divne ze vyzadovanim verze FP ktera neni a nebude tu hru odstrihli od mobilnich zarizeni.Skoda.
 

DeletedUser7

Host
Nikto nič neodstrihol, ak sa daná firma rozhodla nerobiť flash pre telefóny a tablety tak sa to musí rešpektovať.
 

DeletedUser5181

Host
Ahoj včera byla dána placena aplikace do free sekce, jde na tom flash a hra taky. Je to pro iphone.
Jmenuje se to virtual chrome browser.Hra tam funguje super, kdyz jste na wifi tak to lita jako na pocitaci, rychle reakce mobilu, vse jak ma byt. Ja mam iphone 3gs. A super. Stahujte dote doby nez to zase zdrazi. Oni na to itunes mivaj jen omezeny cas tyhle zleveny nabidky na free.
 
Nahoru