Počet bodů na aktuální úroveň VB

Monkeyskunk01

Dopisovatel
  • Svět: E
  • Prohlížeč a verze: Firefox 76.0
  • Popis chyby: Po otevření VB, následném přechodu do předchozí úrovně a návratu zpět do aktuální úrovně se ukazuje špatně počet výzkumných bodů pro danou úroveň - ukazuje se počet potřebný pro předchozí level. Počítá to špatně i diamanty pro dokončení úrovně.
  • Screenshoty:
    1589216676909.png

    1589216714507.png

    1589216745822.png
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždy
  • Detail chyby: Otevřít VB, šipkou kliknout předchozí úroveň, šipkou se vrátit zpět do aktuální úrovně (nebo tlačítkem "Přejít do současné úrovně".
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, skrz název vláken v rubrice - chyby. Možná ale hledám blbě, jsem holt lemra líná :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16624

Host
Tahle chyba tam je už minimálně 2 měsíce, ale autoři hry mají evidentně moc práce s omalováváním expedičních budov, takže na opravu zásadních chyb si budeme muset asi počkat. Snad to do 10 let dají.

Tak uprimne, tohle opravdu jako zasadni chybu nevnimam. Ano, je to chyba, ale staci budovu zavrit a znovu otevrit..
A "omalovali" expedicni budovy u duvodu planovaneho rozsireni, ktere se uz chysta. Az ti bude Teraska davat 12 bodu namisto 5, tak si budes mlaskat... Tak si tu ted nestezuj, jeste k tomu ve vlaknu, ktere s tim nema nic spolecneho.
 

Auri

Turista
A "omalovali" expedicni budovy u duvodu planovaneho rozsireni, ktere se uz chysta. Az ti bude Teraska davat 12 bodu namisto 5, tak si budes mlaskat... Tak si tu ted nestezuj, jeste k tomu ve vlaknu, ktere s tim nema nic spolecneho.
Mlaskat nebudu, protože za prvé nejsem prase a za druhé mám přes 1000 FB denní příjem bodů, takže terasy mi jsou úplně ukradené, i kdyby dávaly dvakrát tolik. A budeš se asi divit, ale pro někoho to je dost podstatná chyba, protože kvůli špatnému zobrazení bodů může přijít o daleko víc než je nějakých ubohých 12 bodů z terasy. A to ani nemluvím o tom, že tvoje řešení "zavřít a znovu otevřít" jde použít, jen když o chybě víš.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
taky se mi to stávalo-svět B-všiml jsem si toho u transporteru...otevřu-dám jistotu 1/2 zbytku-nahodím a najednou na jistotu zbývalo 100fp...hodně k naštvání!
 
Nahoru