Počet bodů výzkumu

OffTheWall

Psavec
Současný stav: Vím, kolik mám aktuálně bodů výzkumu v inventáři.

Nápad: Inspirovala jsem se FoE helperem, navrhuji, abych měla přehled, kolik bodů výzkumu mám v inventáři + investice (cizí velkolepé budovy) + zisk = součet.
(dostupné v PC verzi i mobilní aplikaci)

Zkoušela jsem hledat nápad na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
PRO, i když zatím postačuje FoE Helper... Ale kdo ví, jaký ho ještě čeká osud.
 

dudasek

Znalec
PROTI-e ziskem nelze počítat,dokud se VB nezavře=pitomina.v inventáři to vidím hned jak otevřu nějakou VB...co ti chybí?nemůžeš počítat pravděpodobný zisk,dokud ho nemáš v inventáři...holt vrabec v hrsti je lepší než holub na střeše...nápad hodnoty 0
 

DeletedUser

Host
e ziskem nelze počítat,dokud se VB nezavře
Asi nevíš, jak to vypadá ve FOE Helperu, že? Nikdo nepíše, že se s tím má počítat. Má to vypadat nějak takhle:
sgrw.jpg
Jedni to využijí, druzí to můžou jednoduše ignorovat.
Navíc nikdo nepíše, že momentální ukazatelé počtu bodů by se měli zrušit. Jestli je tady něco
nebo
tak je to tvůj příspěvek. Příště vol méně ofensivní vyjadřování.
 
A co rovnou přidat všechny funkce helperu? :)
neměl by byjet helper náhodou zakázanej.... ?
Někde jsem četl, že ti říká, ze který studánky ti padají diamanty a tedy jak jednoduše tuto produkci znásobit.....
Za mne všechny funkce ne....

Nápad: Navrhuji, abych měla přehled, kolik bodů výzkumu mám v inventáři + investice (cizí velkolepé budovy) + zisk = součet.
K návrhu poté, vím kam tím míříš, ale za mne je to nepotřebná záležitost do hry, nezdá se mi jako důležité aby tento prvek byl implementován do hry, je zde spousta věcí které je potřeba zařídit a mají dle mne vyšší váhu. Nebudu dávt ani pro ani proti...

a v neposlední řadě

Asi nevíš, jak to vypadá ve FOE Helperu, že? Nikdo nepíše, že se s tím má počítat. Má to vypadat nějak takhle:
Jedni to využijí, druzí to můžou jednoduše ignorovat.
Navíc nikdo nepíše, že momentální ukazatelé počtu bodů by se měli zrušit. Jestli je tady něco
pitomina nebo hodnoty 0 tak je to tvůj příspěvek. Příště vol méně ofensivní vyjadřování.

Příjde mne, že tady napadáš osobu, která pouze vyjádřila, svůj názor k danému nápadu, poslední dobou tě často pozoruji, jak balancuješ nebezpečně nad útesem. Prosím nepřepadni z něj a nehraj si tolik s ohněm, sám víš že je dobrý sluha ale zlý pán... nechceme aby jsi se spálil...
 

DeletedUser

Host
Příjde mne, že tady napadáš osobu, která pouze vyjádřila, svůj názor k danému nápadu, poslední dobou tě často pozoruji, jak balancuješ nebezpečně nad útesem. Prosím nepřepadni z něj a nehraj si tolik s ohněm, sám víš že je dobrý sluha ale zlý pán... nechceme aby jsi se spálil...
Úplně stejně jsem ti napsal názor na otázky letní soutěže, kde jedna byla jednoznačně zadaná chybně a druhá prostě nejednoznačně, na což taky sám doplatím bez možnosti odvolat se (a jsem s tím v klidu), a sám jsi mě káral ve zprávách, že se chovám špatně i přesto, že jsem se choval objektivně a bez vulgarismů.

Tady jsem hráče napomenul, že se chová moc ofensivně a vyjádřil se k jeho příspěvku jeho vlastními slovy a je to zase špatně (schválně jsem zvolil citaci). Mohli jsme to řešit v klidu přes osobky/moderovaná vlákna, ale když už se tady o tom vyjádřuješ veřejně...

Jestli máš chuť kritizovat, tak mi laskavě do osobky napiš seznam, toho co ti přijde na hranici nebo přes čáru. Takhle to nejsem schopný pobrat, když jednoho za něco káráš a druhého se za to samé zastaneš. Děkuju.

nezdá se mi jako důležité aby tento prvek byl implementován do hry, je zde spousta věcí které je potřeba zařídit a mají dle mne vyšší váhu.
Nebudu říkat, kolikrát ve hře byly závažné problémy a místo jejich řešení jsme se dočkali změny vzhledu krčmy apod.
 

Kayro

Znalec
Příjde mne, že tady napadáš osobu, která pouze vyjádřila, svůj názor k danému nápadu, poslední dobou tě často pozoruji, jak balancuješ nebezpečně nad útesem. Prosím nepřepadni z něj a nehraj si tolik s ohněm, sám víš že je dobrý sluha ale zlý pán... nechceme aby jsi se spálil...
To tady jako vyhrozujes?Udelali s tebe moderatora a hned je z tebe reditel zemekoule?Tahle silacka retorika tu nema co delat a doufam ze nekdo z vedeni zasahne driv nez to preroste unosnou mez.Mimochodem "....nechceme aby jsi se spalil..." to je z nejakeho mafianskeho filmu? :)
 

dudasek

Znalec
nevím,jak vypadá FoE helper-nemusím být 120-200%ně výkonný,abych si dle mého slušně zahrál...nejsem otrok hry-hraji si myslím dobře,ale maniak nejsem a občas si dám oraz...vyjádřil jsem se myslím slušně a žádám totéž...

Foe helper ti to zobrazí a ty to chceš i tady?
 

Dan 77

Veterán
PRO


PROTI-e ziskem nelze počítat,dokud se VB nezavře=pitomina. (...) nemůžeš počítat pravděpodobný zisk,dokud ho nemáš v inventáři...holt vrabec v hrsti je lepší než holub na střeše...nápad hodnoty 0
Nához na jistotu ti určitě něco říká. Samozřejmě majitel nemusí zavřít vůbec nikdy nebo může celou VB smazat a dát jí stavět znovu, ale... :)
v inventáři to vidím hned jak otevřu nějakou VB...co ti chybí?
Třeba čas? Proč to jako blbec počítat, už tak je hra zbytečně časově náročná.
nevím,jak vypadá FoE helper-nemusím být 120-200%ně výkonný,abych si dle mého slušně zahrál...nejsem otrok hry-hraji si myslím dobře,ale maniak nejsem a občas si dám oraz...
Jj, díky těmto funkcím FoE Helperu se naopak snižuje to být otrokem hry. Dokud FoE Helper nezkusíš, nepochopíš. Teď si myslíš spíš opak, připomíná mi to názory typu, že hrát FoE na PC je známkou většího závisláctví než hrát ho na mobilu. :D (Přitom je to pro mě na PC pohodlnější, přehlednější a daleko rychlejší.)


neměl by byjet helper náhodou zakázanej.... ?
A neměl by náhodou nebejt zakázenej? :) Pokud vím, dohodli se na podmínkách a FoE Helper je teď od InnoGames tolerovaný doplněk hry...
Čili o důvod víc přidat jeho funkce do hry, aby ho hráči neměli důvod používat. Stejně jako v minulosti innogames přidalo mód rekonstrukce a pak zrektilo fanmade plánovače města copyright strikama nebo zakázáním přístupu na servry. :rolleyes:
Přesně tak. Nedávno InnoGames zkopírovalo řadu funkcí z FoE Helperu, nejvýraznější z nich je asi součet nákladů ve výzkumu a v osadách. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser19362

Host
Ještě bych navrhnul vyšší počet fb na lištu při výběru města. Když si chci dát body do invu(investovat do VB) tak musím pořád předjíždět do města, a do zpráv a znovu a znovu. 1000 fb by bylo fajn
 
Nahoru