Počet hráčů mimo cech

Jaroslak

Turista
Existuje někde informace, kolik (déle hrajících) hráčů není organizovaných v cechu (více než jednočlenném)?

Mrtvejmagor

Veterán
ne, a proč by tato informace byla užitečná? je spoustu hráčů kteří to už nehrají nebo to jen zapnuly a též nehrají a nejsou v žádném cechu
prošel jsem 170 stran, nikdo není v cechu a všichni mají stejně bodů - a to už mě přestalo bavit klikat...
1638049785126.png

Jaroslak

Turista
Ptám se, protože hra stále nutí hráče, aby se stal členem cechu, a cech potom často nutí, aby hráč takzvaně šlapal. Ne všechny cechy, ale když hráč vstoupí do cechu, už si nemůže užívat svou individualitu a uzavřenost, pokud chce, a hrát si po svém. Ale to je jen můj názor, ptal jsem se jen pro zajímavost. Díky za odpověď.

Budik

Komentátor
O tom ta hra je - o kooperaci v cechu, ne na hrani na vlastnim pisecku...jestli chcete individualitu zahrajdu si nejaky singleplayer.

RTV4

Psavec
Ptám se, protože hra stále nutí hráče, aby se stal členem cechu, a cech potom často nutí, aby hráč takzvaně šlapal. Ne všechny cechy, ale když hráč vstoupí do cechu, už si nemůže užívat svou individualitu a uzavřenost, pokud chce, a hrát si po svém. Ale to je jen můj názor, ptal jsem se jen pro zajímavost. Díky za odpověď.
Právě od toho je tu tolik cechů, podle aktivity si vyber cech který je nejvíce nahoře. (Jsou i v top 20 cechy které mají jako pravidlo například 1 střet. Atd.)

traktorista

Znalec
No, spíš hádám že by si měl vybrat nějaký cech hodně nízko, který nikoho k ničemu nenutí a je to jen takové volné sdružení neaktivních hráčů, kteří to využívají k expedicím a výměně surek bez poplatku.

RTV4

Psavec
No, spíš hádám že by si měl vybrat nějaký cech hodně nízko, který nikoho k ničemu nenutí a je to jen takové volné sdružení neaktivních hráčů, kteří to využívají k expedicím a výměně surek bez poplatku.
Takové cechy jsou i nahoře, ty lepší "bez pravidlove" cechy mají povinnou denní motivaci, a ty ještě méně pravidlové mají třeba minimálně 1x týdně návštěvu města z těch top cechů.

dudasek

Znalec
no my na B sháníme hráče a jen kvůli kase je lehké omezení KOL+...když už nechceš makat,měl by jsi alespoň nějak plnit kasu,protože tvou přítomností se akce cehu (CE,CB-CvC nejedeme) prodražuji...
je nás jen 10,otvíráme expedici 4/4 a CB je dobrovolné....už dlouho se nikdo nepřihlásil a spíše lidi odcházejí,protože jim asi chybí povinnosti...vím,že farmám je dobře ve středověku,ale já osobně byl déle v PS,KOL a pak až v SOU..armu jsem vylepšil a teď v ZITRA mě to nebolí...chci trochu naskladnit ,projít BUD a usadit se v LED...

1. Myslím, že informace o tom kolik lidí je v cechu a v jednočleném cechu a žádném cechu...............je k ničemu
2. Nikdo neříká že musíte být v aktivním cechu
3. Smyslem hry je rozvoj města a být v aktivním cechu je toho alfa omega(mimo farmy)