Počet obyvatel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím...jak to děláte s počtem obyvatel? Jaké domy je nejlepší stavět? S postupem času jsou na nové budovy potřeba moc velký počet obyvatel a to je s jaksi, poměrně hodně malém rozrůstání vesnice hodně těžký. Máte na to nějaký trik? Asi ne co? :D
 

DeletedUser89

Host
Musíš si rozmyslet zda potřebuješ spíše peníze nebo lidi. Na tom záleží jednak, jednak pak si v rámci výzkumu promysli, zda hned nezískáš nějaké lepší obytné domy a není pak zbytečné stavět ty co máš k dispozici..
 

DeletedUser

Host
Musíš si rozmyslet zda potřebuješ spíše peníze nebo lidi. Na tom záleží jednak, jednak pak si v rámci výzkumu promysli, zda hned nezískáš nějaké lepší obytné domy a není pak zbytečné stavět ty co máš k dispozici..

Tak já na začátku stavěl chýše..teďka jsem si vyzkoumal doškový dům, tak jsem to vše nahradil těmi domy..
 

DeletedUser89

Host
No a takhle budeš pokračovat do nekonečna :) Nahrazovat + přidávat další podle místa :)
 

DeletedUser

Host
Jn, postupem času tu hru objevuji...

Ale ono, teďka už potřebuji k výzkumu budovy jako hamr, kameník atd, abych otevřel další...to taky zabírá hodně místa, lidí atd.
 

DeletedUser

Host
Jj, na to se taky budu muset kouknout...ale do obchodu musím mít taky nějaké tyto suroviny..
 

DeletedUser89

Host
Jj, na to se taky budu muset kouknout...ale do obchodu musím mít taky nějaké tyto suroviny..

To musíš každopádně, koukej se po těch, u kterých máš bonusy z provincií, ale musíš stavět i jiné. Obecně, nejvíce v celé hře využiješ vápenec a mramor, ale záleží v jaké jsi době :)
 

DeletedUser

Host
Tak začal jsem tak týden zpátky, za chvíli snad budu v době železné. Včera jsem vystavil mramor a hamr, abych vyzkoumal řemeslo. Snad mi to pak k něčemu bude...:)
 

DeletedUser854

Host
Tak začal jsem tak týden zpátky, za chvíli snad budu v době železné. Včera jsem vystavil mramor a hamr, abych vyzkoumal řemeslo. Snad mi to pak k něčemu bude...:)

To maj vsici ze zacatku mramor a drevo?..co sem se dival an mym kontinetnu to maj postaveny taky,ale ja mam mramor a kamen(hold buud muste obdchodovat asi s NPC abyhc mohl dodelat remeslo)
 

DeletedUser89

Host
To maj vsici ze zacatku mramor a drevo?..co sem se dival an mym kontinetnu to maj postaveny taky,ale ja mam mramor a kamen(hold buud muste obdchodovat asi s NPC abyhc mohl dodelat remeslo)

Je to náhoda, každý může v provinciích získat jinou surovinu :) A od toho pak je obchod :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru