Počet postavených budov / zda je budova postavena

Ahoj,

Můj nápad na zlepšení přehledu budov nebo jejich počtu.

Současný stav: Nemůžu ve hře vidět, zda je budova již postavená nebo není nebo kolik mám postavených vybraných budov.
Nápad: Po otevření budovatelského režimu najedu na budovu co chci postavit a vyjede i zároveň informace zda již budovu mám nebo kolik budov na kterou jsem najel již mám postaveno. Viz prilozene obrazky
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Přílohy

  • pocet budov.jpg
    pocet budov.jpg
    942,2 KB · Zobrazení: 12
  • uz mas budovu.jpg
    uz mas budovu.jpg
    931,8 KB · Zobrazení: 12

Stanley Tweedle

Komentátor
Mohl bys vysvětlit, v čem spatřuješ nějaký přínos ? Buď nějakou budovu potřebuješ a postavíš jí, nebo ne. Statistiku postavených budov si můžeš, pokud je to pro tebe tak důležité, spočítat sám. Nejvíc se bojím, že to nakonec nějakého vývojáře z INNO skutečně povzbudí k tomu, aby vykázal nějakou činnost, tu funkci tam implementuje a podle známého schématu přestane dalších minimálně pět věcí fungovat.
Co třeba, místo vymýšlení zbytečných blbostí, požadovat odstranění chyb a nesmyslů ?
 
Pokud nevidíte prinos, tak si to prectete jeste jednou. Ano, bylo by to fajn protoze pak je mesto velkde a budou jeste vic a je v tom zmatek. To ze vyvojari pak rozbijou vic veci nez opravej neni muj problem. Prislo mi to fajn tak jsem to sem dal.
 

DeletedUser

Host
Není mi ale jasné, k čemu ti vlastně ta informace - zda máš budovu postavenou, či ne, nebo její počet - bude. Pochopil bych třeba funkci, že když přes budovu přejedeš v nabídce výstavby, tak se ti daná budova třeba zvýrazní. To by tvůj zmatečný problém, který sám o sobě zní dost imaginárně, pravděpodobně vyřešilo lépe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Já mám město dost velké, ale najít tam postavené klasické budovy problém nemám.... protože mám celkově tak dvě :D
V pozdější době máš město plné eventových budov, takže mi to přijde zbytečné.
PROTI
 
Nahoru