Počet výzkumných bodů ve VB.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15866
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Tak k tomu zavírání VB...osobně taky nesnáším když mi to zavře někdo jiný. Vybírám VB, svatyně a ostatní podobné budovy najednou, hezky ve stejný čas (krom Alcatrazu kvůli bonusu cechu) a opravdu mě vytáčí když mi to nějakej dobrák u jedné budovy posune třeba o 3 hodiny.

Tak to máme úplně stejně. Proto i nerad přestavuji město, protože setové budovy mi vždy rozdrbou výběr na několik úseků. :)
 

peepee77

Veterán
To znám, proto si potom vyberu hlavní část města, zadám všude výrobu na 24 hodin, počkám asi 20 minut, zapnu štít z krčmy a dalších 24 hodin foe ignoruju :D
 

DeletedUser3139

Host
Nedá mi to, abych se neozval ještě jednou. Moderátoři nedali na moji dobře míněnou radu, aby tohle asi už zbytečné vlákno zavřeli. Takže přihodím můj nápad. To že je tenhle nápad na úrovni výše uvedeného ,,Když mi chcípla koza, tak ať chcípnou všechny kozy i sousedům, včetně těch co mají manželky (tak nějak to tam bylo, ne?)", je bez debat. Takže asi by byla vhodná úprava, aby se automaticky všechny body ze všech světů převáděly k husitovi! A nejlépe hned! Je snad někdo proti? A bacha, nezapomeňte na ty kozy!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru