Počet výzkumných bodů ve VB.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15866
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15866

Host
Ne, to by nešlo. FoE je strategická hra takže je na každém aby trochu taktizoval. Nic ti nebrání najít si lepší cech který spolupracuje a vzájemně si pomáhá. Pokud jsi aktivní hráč tak bys neměl mít problém se v takovém cechu udržet.
Husito, reaguju na tvůj příspěvek, kde mně cituješ.
Tak za 1 mám pocit, že žertuješ. Dostal jsi radu dokonce na to, jak nevhazovat tolik FB, aby jsi získal přes 50%. Skrze dva dohazovatele na 1 místo musíš mít víc a ty mi tu píšeš, jakej seš frajer, že tam vhodíš i přes 500FB. Evidentně moje rada z tvé strany neotestována, páč píšeš bez znalosti vkládání do koleček. Tam získáš hromadu lidí do všech umístění na plánky. V tu dobu je to parta, jak při vhazování, tak i jiných věcech. Parta!!!! Ale tam se evidentně tvoje teritoriální myšlení nehodí. Celá osobní spravedlnost tvého nápadu tkví jen v té tvé teritoriálnosti, kde jde jen o tebe. Druhý tu tvému nápadu dávaj palec dolu kvůli té sobeckosti, kde nás dokonce žádáš o podporu, abys mohl druhým naložit nějakou svojí osobní spravedlnost. Pokud se nedokážeš smířit s tím, že je na tebe unikátka až moc svobodná, tak jí nestav. Vzít druhým možnost hrát tuhle hru podle svých možností a vlastní strategie je podle mně vhodné tak do století a oblasti, kde dnes doufám už nejsme. Kdo bude asi tak hrát hru, kde bude víc nemožností než možností. Chápeš pojem hra? Tys v tom pojmu evidentně neobstál, páč do dneška jsi sám nepřišel na způsob co s tím, když.... Chápeš pojem strategie? Tenhle nápad je antistrategický vůči druhým. Vlastně nepotřebuješ ani fantazii, páč by ti na to stačilo tlačítko "Omezit druhé hráče". A přesně o tom tvůj nápad je. O tlačítku "Omezit druhé hráče". Ty chceš jen svůj styl hry vnutit druhým. Tak v tomhle ani náhodou nepočítej s mim hlasem. Budu citovat bobbyce
.
On napsal i můj názor.
Koukám, že to žereš, tak jako, kdyby jsi měl přijít o žovot. Neboj nerozteču se kvůli tomu. Jen jsem měl nápad nic víc. Převážně mi tu píšeš jenom ty. Beru tvůj názor a podruhé ti píši, že ti rozumím. Jen ty si myslíš, že ne. Neboj se, hra se kvůli mě nezmění a vůbec mě to neštve, jen to byl nápad, podle tebe katastrofální. Ok beru.
 

Joxer

Psavec
Hele, nežeru a to fakt. Počty v převážnosti psaní mám pod kontrolou, ale tys nějak zapoměl počítat. :D
To, že reakce na tvojí reakci způsobila další tvojí reakci jen dokazuje, že jsem se dotknul jádra věci.
Pokud člověku zjednodušíš hru nějakým tlačítkem, tak z něj ohledně taktiky a strategie uděláš "Bezradný miminko". Vlastně si ho tak vychováš. Pro mně by naopak bylo výhodou znemožnit druhým hráčům rychlejší vyhození unikátek na vyšší stupeň a to hlavně u těch na zboží. Pro můj styl je lepší, když mají sousedi, v mém pojetí enemy, sklady na zboží, než unikátku, co nemůžu rabovat. Já osobně nemám sklady, páč je maj sousedi. Pro můj styl je sklad v mém městě zcela zbytečný. Pokud se jukneš na mé město, tak je ti jasný, jakou hru hraju. Ale nechci mít hru snažší kvůli systému. Chci se utkat s taktikou soupeře, ne z rádoby taktikou systému hry. Podle nápadu je jasný, že patříš do herní kategorie "Bezradný miminko". Takže si tě dávám. Miluju křiklouny, co si neporadí ani s maličkostí chybějícího systému na zjednodušení svého stylu, páč jejich styl je evidentně na bodu mrazu, tak šup vymyslet systém, abych nemusel vytvářet herní činnost. Ten tvůj nápad doslova řve o tvé neschopnosti si poradit s hrou druhých hráčů. Ty, co neumí, chtějí nějak měnit systém hry. Pokud mně chceš přesvědčit o své taktice tak můj svět je East-Nagah. Pokud nám do toho nepoleze nějakej systém, tak budeme mít možnost porovnat "naše" skutečné herní strategie.
Neboj se, hra se kvůli mě nezmění a vůbec mě to neštve, jen to byl nápad, podle tebe katastrofální.
Katastrofální je právě vůči možnosti projevu taktiky ostatních hráčů. Takže ano, je katastrofální, protože jde proti přirozené abstrakci, páč je to výtvor herního "bezradnýho miminka" a tvůj nápad je, jaký je. Já ho nazvu "Tlačítko pro herní bezradný miminka".
 

DeletedUser15866

Host
Hele, nežeru a to fakt. Počty v převážnosti psaní mám pod kontrolou, ale tys nějak zapoměl počítat. :D
To, že reakce na tvojí reakci způsobila další tvojí reakci jen dokazuje, že jsem se dotknul jádra věci.
Pokud člověku zjednodušíš hru nějakým tlačítkem, tak z něj ohledně taktiky a strategie uděláš "Bezradný miminko". Vlastně si ho tak vychováš. Pro mně by naopak bylo výhodou znemožnit druhým hráčům rychlejší vyhození unikátek na vyšší stupeň a to hlavně u těch na zboží. Pro můj styl je lepší, když mají sousedi, v mém pojetí enemy, sklady na zboží, než unikátku, co nemůžu rabovat. Já osobně nemám sklady, páč je maj sousedi. Pro můj styl je sklad v mém městě zcela zbytečný. Pokud se jukneš na mé město, tak je ti jasný, jakou hru hraju. Ale nechci mít hru snažší kvůli systému. Chci se utkat s taktikou soupeře, ne z rádoby taktikou systému hry. Podle nápadu je jasný, že patříš do herní kategorie "Bezradný miminko". Takže si tě dávám. Miluju křiklouny, co si neporadí ani s maličkostí chybějícího systému na zjednodušení svého stylu, páč jejich styl je evidentně na bodu mrazu, tak šup vymyslet systém, abych nemusel vytvářet herní činnost. Ten tvůj nápad doslova řve o tvé neschopnosti si poradit s hrou druhých hráčů. Ty, co neumí, chtějí nějak měnit systém hry. Pokud mně chceš přesvědčit o své taktice tak můj svět je East-Nagah. Pokud nám do toho nepoleze nějakej systém, tak budeme mít možnost porovnat "naše" skutečné herní strategie.

Katastrofální je právě vůči možnosti projevu taktiky ostatních hráčů. Takže ano, je katastrofální, protože jde proti přirozené abstrakci, páč je to výtvor herního "bezradnýho miminka" a tvůj nápad je, jaký je. Já ho nazvu "Tlačítko pro herní bezradný miminka".
Jak koukám, že lidská blbost je opravdu nekonečná, jako náš vesmír. :D
 

DeletedUser14582

Host
Rozhodně proti. Já taky dávám do některých VB protože je pak rychleji najdu a pokud se to vyplatí tak dohodím víc bodů.

nějaký minimální limit mi přijde jako totální hloupost. jak já bych byl rád kdyby mi každý soused dal do každé velkolepky jeden bod :D a to by s limitem jaksi nešlo. Nehledě k tomu že ti co začínají počítají každý bod a s tím limitem by měli smůlu a nemohli by přispívat.
 

DeletedUser15866

Host
Rozhodně proti. Já taky dávám do některých VB protože je pak rychleji najdu a pokud se to vyplatí tak dohodím víc bodů.

nějaký minimální limit mi přijde jako totální hloupost. jak já bych byl rád kdyby mi každý soused dal do každé velkolepky jeden bod :D a to by s limitem jaksi nešlo. Nehledě k tomu že ti co začínají počítají každý bod a s tím limitem by měli smůlu a nemohli by přispívat.
Ano máš pravdu :D
 

DeletedUser12887

Host
Proti
taky si vůbec nedovedu představit jak by to mělo a mohlo fungovat akorát by se změnil minimální vklad a úplně by zlikvidoval třeba začátečníky, kteří jsou rádi, že dostanou plánek za bod

v praxi by to dopadlo nakonec tak ze by se na ty pozice 4 a 5 už prakticky vůbec nepřispívalo nebo pouze u některých VB
chtěl bych vidět kdo by dobrovolně dával třeba 50 FB na 5. pozici aby přeskočil někoho kdo tam dal 49

ještě jeden důvod a to je třeba lešení u toho žádné odměny kromě prvních dvou pozic ani nejsou přitom spousta cechu a hráčů si pomáhají třeba i jedním bodem, často je to jedno z pravidel cechu, pozná se podle toho jak to hráč v cechu mysli s ostatními spoluhráči, tímhle nápadem by se to opět zlikvidovalo a silným hráčům ve finále je jedno jestli by dali 5 FB, ale hru by to ztížilo opět zejména "malým" hracum
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
No,když už došlo na osobní útoky,asi nemá smysl pokračovat. Ale jedno si neodpustím. Tvůj nick- husita? Netraduje o husitech mýtus o společném majetku,kádích na zlato,kam každý přispíval, kolik si mohl dovolit? Bylo to nějak omezeno, například by se tam smělo házet třeba až 10 zlaťáků,a ne jen jeden?
No,myslím si,že tímhle návrhem a následnou vulgární obhajobou trvalou stopu ani do sněhu,ani tady na fóru neuděláš.Maximálně tě tu přestanou brát vážně.
 

Svatej

Legenda
No,když už došlo na osobní útoky,asi nemá smysl pokračovat. Ale jedno si neodpustím. Tvůj nick- husita? Netraduje o husitech mýtus o společném majetku,kádích na zlato,kam každý přispíval, kolik si mohl dovolit? Bylo to nějak omezeno, například by se tam smělo házet třeba až 10 zlaťáků,a ne jen jeden?
No,myslím si,že tímhle návrhem a následnou vulgární obhajobou trvalou stopu ani do sněhu,ani tady na fóru neuděláš.Maximálně tě tu přestanou brát vážně.
omlouvám se za OT
To o těch kádích na zlato je fakt, ne mýtus. ;) Šlo o to že v určité době už neměli v sýpkách žádné obilí aby nakrmili Tábor i vojsko které tam zrovna stanovalo. Takže zavedly tyhle příspěvky / vynucené darování zlata a peněz, za které se nakupovalo jídlo z ciziny. Protože jinak by do žní pochcípaly hlady.
Nicméně celé to období s "káděma na zlato" trvalo jen několik měsíců.
Ono to ani kolikrát dobrovolné nebylo.... ;)
 

DeletedUser12887

Host
Ja bych treba uvitala kdyby bylo v radnici dohledatelne kdo VB zavrel....nekdy to proste zjistit nejde kdyz vic lidi prispiva postupne..a pak jeste by majitel VB moh mit pravo prispevky do VB poslat zpet odkud prisli :DD mozna je to blbost ale kdyz by to slo tak by par lidi melo po rejzovani na prvnich dvou mistech u vyssich urovni VB..jinak si taky myslim ze je blbost min.nahozu 10FB..1bodem si oznacim budovu s tim abych to zase nemusela dohledavat ..to neznamena ze ocekavam ze tim jednim bodem neco ziskam..kdokoliv to muze prehodit :)
tak s tím dohledanim kdo to zavřel je to celkem zajímavé, ale k čemu to pomůže, že budu moct přímo seřvat toho hráče ?
no support bude mít zase víc práce :))
kromě toho není vůbec pravidlem ze to někdo udělá schválně naopak většinou je to nedopatřením aspoň teda já naštěstí mám takové zkušenosti..i když asi po tom co to tu napíšu už je mít taky nebudu..
 

DeletedUser5384

Host
nojo,ale když ty máš nafukovací sklady :D Jsou tu i tací,kteří balancují nad propastí s každým jedním kusem, a promarněný zisk z jednoho výběru z VB může rozhodnout o jejich bytí nebo nebytí :D Když jim navíc nějakej sprosťák ve tři ráno vyrabuje výrobnu,je to na oběšení :)
 

DeletedUser12887

Host
tak příjemné to není a někteří to uzavírají naschvál, to nejspíš dovede naštvat, jenže dříve i když asi hodně dávno bylo nepsané pravidlo nechávat jeden bod do konce ať příteli či nepříteli, nejspíš to byl nesmysl chovat se férově

ještě dodám, že jsem to převzal od ostatních déle hrajících hráčů, snažím se to ctít i nyní
 

DeletedUser5384

Host
Moje zkušenost: Na D hraju sám pro sebe,takže krom mne přispívaj jen sousedi a přátelé,mám tam 6 VB Lv10+ a ještě se mi nestalo,že by mi někdo jiný než já zavřel budovu. Třeba náhoda,nevím.
 

DeletedUser12887

Host
tak já osobně to musím zaklepat, taky takový problém nemám, nicméně vím o tom, že někteří si ty naschvály dělají, je to jejich věc
pak dostávají týdenní bany za urážky apod..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru