podpory v rámci cechu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser839

Host
Proč se u členů cechu neukazuje kdy jsem je naposled podpořil? Takhle nevim, jestli je už můžu podpořit a pořád kvůli tomu chodit na hrad jen proto, abych to zjistil je otravný. Nevidim důvod proč se to u členů cechu neukazuje, když se to ukazovalo před jejich vstupem do cechu.
 

DeletedUser1176

Host
u členů cechu to zmizelo protože nemůžeš na lidi ve svém cechu útočit. bohužel tím zmizel i čas kdy je můžeš podpořit. ano taky mi to chybí
 

DeletedUser

Host
Stejný problém....v Cechu podpořit lidi nemůžeš ale sousedy ano!!!!!
 

DeletedUser

Host
v tom případě ten cech asi rozpustím, je nějako nefunkční, nakonec v něm ani nejde obchodovat pokud tam máš lidi z jiného kontinentu, protože on prostě tvou nabídku v obchodě nemá
 

DeletedUser89

Host
Asen můžeš, ale pořád jen ty, co jsou na tvém kontinentě, tedy sousedy
 

DeletedUser

Host
Napište prosím jakým způsobem tedy jde podpořit své hráče v cechu nebo kdy to bude umožněné aktualizací, a ne jestli to jde nebo nejde. Děkuji. :)
 

DeletedUser

Host
Attila: vždyť tu už odpovědi máš, tak o co ti jde. Podpora je možná pořád jen v rámci kontinentu a pokud máš na mysli podporu v cechu přes hranice kontinentů, tak sleduj oznámení a pokud chceš přesnější informace a termíny aktualizací, tak si kup křišťálovou kouli.
 

DeletedUser1698

Host
Taky souhlasim s tím že by se u spoluhráců v cechu mělo ukazovat kdy je můžu zase podpořit...taky mě nebaví se tam pořád koukat...:D
 

DeletedUser839

Host
zatim jsem našel jednu pomůcku - v PvP věžích to pořád ukazuje čas od poslední akce i u spoluhráčů z cechu, jen je nešikovný, že se kvůli tomu musí lézt na mapu a rozklikávat věž - zbytečný zdržení :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru