Podvody ve FoE - podezření na robota

Daniel V.

Psavec
Hraješ na mobilním zařízení? Pokud ano, asi to je tím, protože se Ti to "sekne" a někdo tě ve stejný okamžik přehodil.
 

peepee77

Veterán
Borate, jestli nejsi troll, je mi tě fakt líto. U nás v cechu se ve vlákně 1,9 protočí klidně 40-50 budov za hodinu a v cechu se to drží už jen proto, že je to pohodlný, lidi jsou aktivní a nepodhazují si.
Tahle hra má být o strategii a tohle strategie jak rychle zvedat budovy je, jestli ti to nejde tak to nehraj, ušetříš si nervy.
Si představ, že jsem pár dní zpátky během půl hodiny zvedl budovu od 40 levelů….to jsem ale podvodník a bot co?:eek::D
 

Borat

Člen
Hele jelikož nemám sílu ti tu vysvětlovat základní principy hry, které nazýváš podvody, jen tě ujistím, že žádní takoví boti ve FoE nejsou.

Za "podvody" se omlouvám. Můj - herní poradce - mi prozradil, že co není v "současných" hrách výslovně zakázáno a zablokováno, je povoleno. Nadstavbové strategie a taktiky podobné hry jako FoE obohacují a rozšiřují i mimo původní záměr tvůrců. Tak to je. Nemá smysl to moralizovat. Uplatňuji tady chybně svoji představu morálky. Tak pardon. ;)

Jinak jsem opět otevřel problém s duplicitními příhozy. Opět marně - díky zdejší radě. Jsem až moc často přehozen či blokován v okamžiku odeslání příhozu. (Nejde o mobil, ale o PC.) Vypadá to na podvod. Když nic jiného, je to nedodělek FoE, co okrádá hráče. Těžko rozpoznat duplicitní příhozy a těžko je ošetřit. Už jsem ale viděl hlášení, že se úroveň právě ukončila a můj příhoz byl odmítnut. Tak je to ošetřeno správně, ale jen při ukončení úrovně. Ale abych poslal do příhozu 70 bodů, hra si vzala jen 55 pro ukončení úrovně a posadila můj takto "nesmyslný příhoz" na pozici bez odměny? To je dobré k čemu? Není to na hlášení chyb? A samozřejmě, pokud v okamžiku odeslání příhozu vidím neaktualizovaný stav příhozů budovy, je to opět chyba FoE. Změny by se měly aktualizovat obratem a mezitím nedovolit příhozy.

(A jako banalitu to vidí hráči, co zásadně v cechu přihazují domluvené přepočítané zajištěné příhozy na předem domluvené pozice. Špatný vtip.) :)

Takový drobný problém. V každém světě jsem si založil cech a aspiruji už na zařazení mezi nejlepší cechy ve světě. (Marně sháním další spoluhráče - tak to berte jako reklamu na nábor.) Jak se asi mám naučit základní taktiky cechu, bez poslání svého úspěšného cechu k vodě a zařazení se do cechu, kde se to naučím? Proto to řeším na fóru, jinou cestu nejspíš už nemám a měl bych to být já, kdo bude taktiku svého cechu určovat. (Počítám, že takových hráčů jsou tady tisíce, co mají cech a netuší, jak s ním dál. To k tomu nedostatku sil, takové triviálnosti druhým vysvětlovat.)

Tento postup je vysvětlený hned ve dvou návodech ( 1 2 )

Teorie 1,9 je jasná. V tom prvním návodu uvažují sadu hráčů v cechu s Arcem na úrovni 80. Kolik takových hráčů tady je? Pak, na vytěžení VB nejsou příhozy 1,9 tak úplně potřeba. Hraji na úrovni, kdy většinu budovy zatáhne její majitel. Dávám většinou zajištěné příhozy a vydělávám. Hodně hráčů sází nezajištěné příhozy a bez Arcu se je nevyplatí přehodit. Také to jde. A nejde o rozdávání bodů. Pečlivě přepočítávat 1,9 příhozy... je to nutné? (Všude potkávám zcela nesmyslné příhozy bez zisku. Buď je to neznalost hráčů a snaha hrát normální aukci. Nebo je to vliv cechů, co nutí své slabé hráče do nesmyslných příhozů bez zisku.)

Chtěl jsem si zmapovat, zda jde o hráče stejného cechu? Nevím jak. U hráče, co není v přátelích a sousedech a vidím ho jen na příhozech VB, mi FoE neřekne v jakém je cechu. Třeba to neumím. Ale spíš to vypadá, jak když FoE domluvené rošády cechů záměrně ukrývá, aby ostatní hráče příliš nepopudil. :)

U nás v cechu se ve vlákně 1,9 protočí klidně 40-50 budov za hodinu a v cechu se to drží už jen proto, že je to pohodlný, lidi jsou aktivní a nepodhazují si.

Možná řeším smysl cechu - protáčet fofrem VB členům cechu. To ale jádro cechu musí držet hráči s miliony bodů a s vysokým Arcem. Pokud ne, tak co? FoE nehrát? (Tak asi toto vlákno vyznívá.) Co je to podhazování? Nadávají mi tady, když někoho přehodím a něčí nezajištěný příhoz znehodnotím. Rád vydělávám, když např. na 65 bodů odměny vyjde zajištěný příhoz třeba 25 bodů. I za to mi majitelé VB nadávají a určují mi, co má být podle jejich představ slušnosti můj výdělek. To je podhození? A já si lámu hlavu s morálkou a nepsanými pravidly... Pak jedu to, co hra umožňuje a stále je někdo popuzen mými "neslušnostmi". Asi s tou morálkou na FoE má tady problém víc lidí. ;)

(A pokud jde o neznalosti naprostých základů... Právě jsem vyplenil asi 30 sousedů. Mám nedostatek zboží a v našem světě se téměř neobchoduje. Se zbožím se dělají jen "mazané kulišárny". Zkusil jsem plenění, zda tudy vede cesta? Tak 50% sousedů má vyrábějící továrny bez surovin. Není co plenit. A podle úrovně (průmyslový věk) jde o pokročilé hráče. Neskutečné. Musím si postěžovat, že jim nemám co ukrást. Hrozné. Jak se takto do toho průmyslového věku vůbec dostali? To hrají bez zboží? Nebo ty suroviny nepochopili? FoE mě nepřestává udivovat.) :)
 

d arvit

Odborník
díky za tvůj post, jsi nejlepší tro(t)l na zdejšim foru a já se díky tobě opět skvěle pobavil u snídaně ;)

třeba proto je to strategie - musí se vymýšlet stále nové cesty a přizpůsobovat se aktuální situaci a nezamrznout u jednoho stylu..

k těm duplicitním náhozům - asi takhle - jsi jediný o kom vim že s tim má problém a vzhledem k tvým schopnostem bych viděl chybu u tebe než u nějakého (na tebe) zaměřeného bota, troufám si říct že jsem nahodil víc náhozů než kolik jsi ty rozdal bodů a s duplicitnim náhozem jsem se setkal 2x, pokaždé to byla chyba komunikace.

v každém světě jsi si založil cech a aspiruješ mezi nejlepší na světě - koukám že tvoje chápání slov všech (našel jsem tě na 2/4 světů kam mám přístup) a nejlepší na světě (pokud tim myslíš 1 a 2 člený cech který tvoříš ty, hráč s 1,2M bodů) je velice široké

kolik hráčů má arc na 80?? no z mého pohledu každý, kdo ho nemá je začátečník který ho musí teprve postavit.
všude potkáváš nesmyslné příhozy, nedivim se - v tvém okruhu to je standart - jak se řiká mezi slepými jednooký králem, ale stále je jednooký mrzák z celkového hlediska.
kvalitní cechy nutí hráče do stavby arcu a poskytují mu nadstandartní pomoc (at už jsou to surky zdarma, náhozy za 1,9 nebo dokonce za 1,95, vysvětlení principů hry, nejlepších strategií, získávání plánků..)

nedokážeš ani zjistit z jakého cechu je random hráč?? to jsi nikdy neslyšel o žebříčku/hodnocení a vyhledávání v něm?? najdu hráče, kouknu na cech, překliknu na cechy najdu ten cech a vidim všechny jeho členy, práce na pár vteřin a to nemluvim o tom že se tak můžeš podívat do jeho VB na různé lvl a projet si tak jak stavěl svoje VB (což je mimochodem u tebe z pohledu arcaře docela zábava)

jak jsem psal nerozumíš základům a zamrzl jsi u jedné strategie ze začátku dějin - kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak asi jako kdyby jsi si stěžoval že v jeskyni nemáš elektrický proud zatímco ostatní žijí v domech/bytech a zdůvodnil to tím, že jsme žili v jeskyních tak neni důvod vymýšlet něco jiného.

1, hráč v průmyslu je stále ,,začátečník" pokud se tam nedrží úmyslně - koukni kolik dob má foe á a jak náročné na výzkum jsou ty následující, poslední a porovnej to s tím co má za sebou hráč v průmyslu - někdo takový se teprve učí chodit zatímco ostatní běhaji..
2, suroviny se nevyrábí surovinýma budovama, stejně jako mince, kladívka nebo populace se nezískává z obytných domů.
BIIG nápověda - do doby pokroku VB produkující suroviny produkují surky tvého současného věku zadarmo
ježiši, já vlastně zapomněl - používat vb je vlastně podvod a když už je jeden chce používat tak si je musí stavět sám bez náhozů a potom ,,vydělávat" body na jiných Vb bez arcu po pár kusech nebo desítkách a když už se odhodlá ke stavbě VB tak je nejlepší stavět tu jedinou absolutně nejhorší vb (věštkyni z delf) a vytáhnout jí nejvíc ( k lvl 20) ze všech tří VB které má.

to je prostě geniální strategie jak má být, všichni to dělaji celou dobu blbě..
 
k těm duplicitním náhozům - asi takhle - jsi jediný o kom vim že s tim má problém a vzhledem k tvým schopnostem bych viděl chybu u tebe než u nějakého (na tebe) zaměřeného bota, troufám si říct že jsem nahodil víc náhozů než kolik jsi ty rozdal bodů a s duplicitnim náhozem jsem se setkal 2x, pokaždé to byla chyba komunikace.
S tímhle úplně nesouhlasím, já se s tím setkávám mnohem častěji, jednou se mi to dokonce stalo 3x během 4 dnů…
 

Borat

Člen
v každém světě jsi si založil cech a aspiruješ mezi nejlepší na světě

Dík za vyhodnocení. Od slepce potěší. 63. či 190. cech v žebříčku je na osamoceného začínajícího žabaře očividně nějaká tragická chyba FoE. (A to jsem tady na fóru potkal nějakou zkušenou plačku, co si přála cechy s jedním hráčem cíleně likvidovat.) :)

1, hráč v průmyslu je stále ,,začátečník"

Možná, ale je to už 1/3 hry. Hráči by zde měli být už dost ostřílení, aby stavěli "továrny bez surovin". (Mám pocit, že si nerozumíme. Tak polopatě: továrna vyrábí zboží a na mapě území musí být odkryto naleziště surovin. Pokud ne, továrna vyrábí zboží 5x méně. To jsou takové základy...) :)

2, suroviny se nevyrábí surovinýma budovama, stejně jako mince, kladívka nebo populace se nezískává z obytných domů.

Tedy, opravuji překlep, myšleno je zboží, ne suroviny. Díky za platnou radu, už o tom také uvažuji, jen jsem mezitím v 1/3 hry pomocí továren a ne pomocí VB. A na zboží kterou VB? Pokud ji obratem nedostanu na úroveň 80, je taková výroba zboží o ničem a je výhodnější mít továrny a ostatní zboží obchodovat. (Proto asi řeším svět s nedostatkem zboží na trhu, protože hrající hráči jsou zaúkolovaní v cechu a řeší VB a nemají potřebu obchodovat. Aneb, jak cechy přispívají k potopení celého světa.)

Věštkyně z Delf zabírá 3x3 místa. Je to první VB, co je k dispozici a zkusí ji snad všichni. Řešil jsem permanentní kolaps spokojenosti a nedostatek zásob. To není vhodná VB? K tomu padá zpočátku málo bodů. Zhodnocení věštkyně má smysl, aby to zabrané místo neslo aspoň trochu užitek. To stojí za posměch. :)

Ostatně, je tady hromada hráčů, co mají omračující sadu VB a většina nemá ani 10. úroveň. To má být ukázka pokročilé strategie?

nedokážeš ani zjistit z jakého cechu je random hráč?? to jsi nikdy neslyšel o žebříčku/hodnocení a vyhledávání v něm?? najdu hráče, kouknu na cech, překliknu na cechy najdu ten cech a vidim všechny jeho členy, práce na pár vteřin

Díky za radu. To mě nenapadlo. Já si jen najel myší na hráče. Víc jsem nikdy neřešil. Až na to, nějaké Ctrl+C a Ctrl+V by tady nebylo? Přepisovat do vyhledávání hráče, pak přepisovat jeho cech. Skutečně, "pár vteřin práce".

koukni kolik dob má foe a jak náročné na výzkum jsou ty následující

No to vidím. Náročné je hlavně syslení bodů výzkumu a házení klacků pod nohy, o kterém jsem založil toto vlákno. Nyní mám denně přes 100 bodů výzkumu. Z nějakého důvodu nemohu posbírat 180 bodů a přihodit je na VB. Jsem limitován stovkou posbíraných bodů. Pak se mi výběr sekne a rozhází se mi časy výběru. Obejdu 160 lidí a nemám kam těch 180 bodů se ziskem vložit. Dennodenní problém FoE... Mimo tu moji jeskyni, je na toto nějaká strategie? Právě ta 1,9?

A proč doby náročné na výzkum? Body výzkumu mohu na odemčení celé doby nasázet z inventáře. Horší je zboží. Podraz FoE. Vyžadovat zásoby zboží z několika dob a hodně zboží i z doby, co právě odemykám. Pojistka, aby tu dobu neotevřel snad někdo moc rychle. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Od slepce potěší. 63. či 190. cech v žebříčku je na osamoceného začínajícího žabaře očividně nějaká tragická chyba FoE.
Kolik neschopných cechů je na E v top 20... :rolleyes:

Možná, ale je to už 1/3 hry. Hráči by zde měli být už dost ostřílení, aby stavěli "továrny bez surovin". (Mám pocit, že si nerozumíme. Tak polopatě: továrna vyrábí zboží a na mapě území musí být odkryto naleziště surovin. Pokud ne, továrna vyrábí zboží 5x méně. To jsou takové základy...) :)
1/3 z pohledu dob. Z pohledu FB potřebných k tomu, aby ses dostal do Venuše ani 1/10. O vyhnání užitečných VB na rozumnou úroveň nemluvě. To bychom byli v řádech tisícin (naštěstí se postup zrychluje).

Co se týče továren, v dnešní době se dá zboží získat jinými, příjemnějšími způsoby. U tebe rozumím, že jsi ještě na začátku, tak si zatím nemůžeš dovolit stavět HH nebo VT, v každém případě ti doporučuju během Vánočního eventu upřít zrak na Výrobce sání (2x3 políček, 15 zboží za 24 hodin, lepší než Terasa lvl. 2, nebo VB, které ti časem začnou vyrábět nerafinované zboží). Ideálně se zaměř na schopnost bojovat, čím dřív začneš bojovat, tím dřív se zbavíš potřeby získávat zboží.

(Proto asi řeším svět s nedostatkem zboží na trhu, protože hrající hráči jsou zaúkolovaní v cechu a řeší VB a nemají potřebu obchodovat. Aneb, jak cechy přispívají k potopení celého světa.)

Problém vlastní nesamostatnosti svádíš na ostatní hráče. Jak patetické. Kdyby šlo o první tři, možná čtyři éry, tak chápu, ale takhle opožděně trpět takovými problémy.
Navíc existuje možnost odkoupení zboží za FB. V tvé době ani nebude moc drahé. Stačí se poptat na chatu, nebo v cechu (v tvém případě asi jen na chatu :cool:).

Věštkyně z Delf zabírá 3x3 místa. Je to první VB, co je k dispozici a zkusí ji snad všichni. Řešil jsem permanentní kolaps spokojenosti a nedostatek zásob. To není vhodná VB? K tomu padá zpočátku málo bodů. Zhodnocení věštkyně má smysl, aby to zabrané místo neslo aspoň trochu užitek. To stojí za posměch. :)
Věštkyně z Delf je jedna z budov, u které se vyplatí ji zbořit dřív, než do ní začneš něco sypat. To platí pro všechny úrovně, takže ještě furt můžeš zvrátit své budoucí chyby :D Obecně vidím jediný důvod ji vůbec postavit, a to ať se zbavíš toho otravného úkolu.

Ostatně, je tady hromada hráčů, co mají omračující sadu VB a většina nemá ani 10. úroveň. To má být ukázka pokročilé strategie?
Jestli mají Arc lvl. 80, tak je to pochopitelné, žal ne ideální. Jestliže mají Arc nižší lvl. 80, tak je to opravdu ukázka špatného plánování (neplatí pro Alcatraz, nebo IT, které v nižších dobách i na nízkých úrovních dělají zázraky).

Dennodenní problém FoE... Mimo tu moji jeskyni, je na toto nějaká strategie? Právě ta 1,9?
Přeložím jako "Dennodenní problém Borata". Jednak nedržet body zbytečně na liště a snažit se je dostat do inventáře (rozdat ve vláknech 1,9). Případně použít hromadný výběr (bohužel ten není zadarmo, ale dá se bez něj obejít i s 800 FB při výběru).

A proč doby náročné na výzkum? Body výzkumu mohu na odemčení celé doby nasázet z inventáře. Horší je zboží. Podraz FoE. Vyžadovat zásoby zboží z několika dob a hodně zboží i z doby, co právě odemykám. Pojistka, aby tu dobu neotevřel snad někdo moc rychle. ;)
Opět zmiňuji, že zboží se dá získat od jiných hráčů za FB. Můžeš tak, pro mě za mě, během jednoho dne skočit z Raného středověku rovnou do Ledové budoucnosti. V cechu na E mám pár takových exotů, co přeskočili více dob najednou. Sám jsem některé doby přeskočil, protože jsem věděl, že se v nich špatně bojuje, nebo je na trhu nedostatek zboží.

@OffTheWall Jakýže nejvyšší počet dob jsi najednou přeskočila? :D
 

Borat

Člen
Díky za rady. Prosím o překlad. O jaké budovy jde?

Jak je to s nerafinovaným zbožím? V moderní době začnou VB generovat zboží z koloniální doby a v postmoderní době z průmyslového věku apod.? Je taktické si dělat zásoby zboží nebo půjde vždy vyrobit? Jak chápu, je tedy dobré rozlišovat budovy, co přechází na nerafinované zboží, zatímco jiné začnou dávat rafinované zboží a je to pak výhodnější?

Zatím jsem zvládl stodolu, vinici, ruské kolo, opatství apod. Výpomoc dobrá, ale moc mě to nepřesvědčuje, že by touto cestou mělo jít o hlavní zdroj zboží. Tyto budovy, mám pocit, také na nerafinované zboží nepřejdou, ne?

Detail. Mám zablokovanou jednu VB pro nedostatek nákresů. Pro mě novinka, že nákresy, co získám z příhozů, jsou té budovy na kterou nahazuji. Musím se na tu svoji zaměřit. Dobrý tip. Neměl by zapadnout.

Co když nahazovanou budovu nemám? Klasicky Arc. Co se děje se získanými nákresy? Nepřicházím o ně? Padají mi do inventáře. Koukám, že jsem přihazovač jedna radost, Arc mohu postavit na úroveň 99. Max. je přitom 80, ne? Co se děje s nákresy nad 99? Ty propadají nebo se náhodně dávají jiným budovám? Zrovna Arc mi přes 99 přetekl a jiné VB by si nákresy zasloužily.
 

d arvit

Odborník
vykašli se na svůj cech - jdi do nějakého zajetého cechu kde je pár zkušených hráčů (desítky/stovky milionů bodů, vrcholná doba, budovy na 80+) a tam se dozvíš spoustu základních věcí, ted si o sobě myslíš bůhví co - ale ve skutečnosti nevíš vůbec nic Johne Sněhu (bez urážky)

Možná, ale je to už 1/3 hry. Hráči by zde měli být už dost ostřílení, aby stavěli "továrny bez surovin". (Mám pocit, že si nerozumíme. Tak polopatě: továrna vyrábí zboží a na mapě území musí být odkryto naleziště surovin. Pokud ne, továrna vyrábí zboží 5x méně. To jsou takové základy...) :)
rozhodně to neni 1/3 hry - jediný výzkum na venuši stojí víc fb a surek než první 3 doby dohromady a takových výzkumů tam máš desítky

zboží už se nevyrábí výrobnama ani když máš odpovídající zdroj na mapě - je to pomalé a neefektivní - řešení jsou produkční vb a eventové budovy
ideálně eventovka + galaxie - samozřejmě bavíme se o eventovkách na max - když chybí pár lvlů do maxima je to k ničemu
opatství z posledního eventu na které většina nadává dává 25 surek x2 za galaxii je 50 surek denně z jediné vb - kolo z minulého eventu 30x2, chrám šinto z japonské vesnice 50x2 - socha cti na max + pár cest - 50-100 x2 a rázem jsi z pár budov na stovkách surek denně, po nějakém čase aktivní hry máš takových budov desítky a surky můžeš počítat ve stovkách nebo tisících za den

projdi si všechny vb a prakticky každá vb která produkuje surky to tak má (krom těch kde je výslovně napsáno že produkuje zboží z jiné ery (např. minulá nebo tvá současná)

Díky za radu. To mě nenapadlo. Já si jen najel myší na hráče. Víc jsem nikdy neřešil. Až na to, nějaké Ctrl+C a Ctrl+V by tady nebylo? Přepisovat do vyhledávání hráče, pak přepisovat jeho cech. Skutečně, "pár vteřin práce".

samozřejmě - pár vteřin práce, nacvakat 4-5 písmen neni práce na půl dne - navíc nemusíš psát celý nick - stačí jen část a potom si vybrat z výsledků - čim větší část jména napíšeš tim méně budeš mít výsledků vyhledání

No to vidím. Náročné je hlavně syslení bodů výzkumu a házení klacků pod nohy, o kterém jsem založil toto vlákno. Nyní mám denně přes 100 bodů výzkumu. Z nějakého důvodu nemohu posbírat 180 bodů a přihodit je na VB. Jsem limitován stovkou posbíraných bodů. Pak se mi výběr sekne a rozhází se mi časy výběru. Obejdu 160 lidí a nemám kam těch 180 bodů se ziskem vložit. Dennodenní problém FoE... Mimo tu moji jeskyni, je na toto nějaká strategie? Právě ta 1,9?

A proč doby náročné na výzkum? Body výzkumu mohu na odemčení celé doby nasázet z inventáře. Horší je zboží. Podraz FoE. Vyžadovat zásoby zboží z několika dob a hodně zboží i z doby, co právě odemykám. Pojistka, aby tu dobu neotevřel snad někdo moc rychle. ;)

samozřejmě - nahazování nebo vlastní budovy - dávat denní výběr sousedům je zdlouhavé a nikdy nevíš za jak dlouho a kolik se ti těch bodů vrátí
ale dokud nebudeš v cechu kde funguje (a tim nemyslim že do vlákna dáš budovu a druhý den ti chybí nahodit ještě 2 pozice) 1,9 vlákno tak nikdy nepochopíš o čem to je.

je úplně jedno jestli máš denní příjem z města 180 fb nebo 1800 - princip je stejný, vybrat ručně co chci přes galaxii a zbytek hromadnym výběrem za dia - ted se ti to může zdát nepředstavitelné ale je to nejjednodušší řešení které praktikuje snad každý větší hráč

u starých dob je otázka surovin bezvýznamná - surky lehce seženeš na několik dob dopředu, jediný problém je příchod nové doby - ale i tak existují hráči co to zvládnou za pár dní a ten zbytek si počká pár týdnů

Díky za rady. Prosím o překlad. O jaké budovy jde?

Jak je to s nerafinovaným zbožím? V moderní době začnou VB generovat zboží z koloniální doby a v postmoderní době z průmyslového věku apod.? Je taktické si dělat zásoby zboží nebo půjde vždy vyrobit? Jak chápu, je tedy dobré rozlišovat budovy, co přechází na nerafinované zboží, zatímco jiné začnou dávat rafinované zboží a je to pak výhodnější?

Zatím jsem zvládl stodolu, vinici, ruské kolo, opatství apod. Výpomoc dobrá, ale moc mě to nepřesvědčuje, že by touto cestou mělo jít o hlavní zdroj zboží. Tyto budovy, mám pocit, také na nerafinované zboží nepřejdou, ne?

Detail. Mám zablokovanou jednu VB pro nedostatek nákresů. Pro mě novinka, že nákresy, co získám z příhozů, jsou té budovy na kterou nahazuji. Musím se na tu svoji zaměřit. Dobrý tip. Neměl by zapadnout.

Co když nahazovanou budovu nemám? Klasicky Arc. Co se děje se získanými nákresy? Nepřicházím o ně? Padají mi do inventáře. Koukám, že jsem přihazovač jedna radost, Arc mohu postavit na úroveň 99. Max. je přitom 80, ne? Co se děje s nákresy nad 99? Ty propadají nebo se náhodně dávají jiným budovám? Zrovna Arc mi přes 99 přetekl a jiné VB by si nákresy zasloužily.


hrad himedži a vesmírný transportér
tyto vb budou vždy produkovat surky z o 3doby nižší ery než je tvá současná
eventové budovy budou vždy produkovat surky z doby ze které jsou (dobu lze zvednou renovačkou)
samozřejmě že nákresy jsou z té budovy ze které pochází a platí pouze na tu jednu- přece by jsi nečekal že zkoumánim majáku dokážeš postavit arc..

když nemáš nahazovanou budovu hromadí se ti plánky v invu - počet neni omezen (tak neni prolém mít u nějaké budovy konkrétní nákres v tisících kopiích)

a malý info závěrem - každá vb má svojí ,,výkonnostní" křivku poměru dle náročnosti fb na stavbu vs bonusu který dává - stejně tak každý lvl stojí jiné množství fb
kromě arcu na lvl 80 stačí ostatní budovy vytáhnout na lvl 60-65 (rozumná cena vs bonus)
po lvl 80 cena prudce stoupá ale bonus se prudce sníží (bonusy s % k šanci na něco nebo arc - neplatí u budov např. na fb nebo % k útoku..
 

peepee77

Veterán
To ale jádro cechu musí držet hráči s miliony bodů a s vysokým Arcem.
Hele na D jsem v jednom z TOP cechů, hráčům cíleně pomáháme zvedat ARC co nejrychleji. Pomáhá to jim a pomáhá to cechu, to, že ty ARC nemáš, je tvůj boj.
Navzájem si přispíváme tak aby na tom sousedi neměli šanci vydělat. To je totiž podstata cechu, navzájem si pomáhat růst a vytěžit ze hry maximum v rámci toho, co není zakázáno. Na oplátku toho po hráčích ani nechceme moc. Schopnost dát expe64 do 24 hodin, zvládnout něco v CB…nic složitýho.
 
Nahoru