Podzim 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Získejte přísady z úkolů, denních výzev a příhod. Použijte je k pečení, naplňte celý stůl a vyhrajte skvělé odměny!

Na značky. Připravit. Péct!
Vítejte zpět u velkého podzimního pečení!

Letos se vrací podzimní pečení do vašeho města ve velkém stylu! Stejně jako v minulém roce se zúčastníte pekařské soutěže. Nasbírejte potřebné přísady a napečte tolik delikátních receptů, kolik jen zvládnete! Tento rok můžete získat báječné ceny, ale také některé ceny z předešlých let!

Letos budou proti sobě soutěžit náš herní návrhář Micha a tester Olli. Zjistěte níže ve videu, který z nich dosáhl titulu hvězdného pekaře, nebo další informace o Podzimní události:


Událost začíná 10. září, tak si řádně předehřejte vaše trouby! :)Stejně jako minulý rok se bude soutěžit v pečení! Abyste mohli péct, budete potřebovat přísady a ty získáte plněním úkolové řady události. Budete se potýkat s 54 úkoly, které můžete vyřešit okamžitě a poté s denními úkoly, celkem tedy dostanete 75 úkolů. Opět zde budou dvě paralelní úkolové řady. Přísady bude možné získat také z denních výzev, nebo z příhod okolo vašeho města, ale také z denního přihlášení se do hry, takže se určitě přihlaste každý den a sbírejte je!

Jakmile získáte přísady, nastane čas se pustit do pečení! Otevřete okno události, vyberte jeden z možných receptů a na něj použijte potřebnou kombinaci z 5 dostupných přísad. Každý recept vám zajistí výhru a šanci získat denní speciál! Za každé úspěšné pečení získáte také hvězdy, které vás budou přibližovat k velké ceně! Získáte 1, 2, nebo 3 hvězdy podle náročnosti pečení a jakmile zaplníte stůl dobrotami, budete oceněni velkou cenou.

To samozřejmě není vše! Pokaždé, když získáte hvězdy, posunete se také v ligovém žebříčku. Hráči s největším postupem budou oceněni extra speciálními cenami!Ale buďte na pozoru, ostatní hráči se také mohou chtít dostat do vyšších lig, ale jen určitá část hráčů tam bude moci zůstat. Abyste se nepropadali v žebříčku, pracujte stále na zisku hvězd.Jako u všech soutěží lze vyhrát velkou cenu! Tento rok můžete ukořistit zcela novou obytnou budovu, Podzimní chatu. Tato malebná došková chata je vylepšitelná budova, kterou můžete navýšit až o 6 úrovní. Na 2. úrovni budova vyrábí při motivaci výzkumné body a zásoby. Na 7. úrovni poskytuje motivovaná chata 4 výzkumné body a můžete si vybrat také ze tří rozdílných rodinných domů. Rodiny Rybníkových, Květinových a Jablkových!

Jablková chata

Jablková chata poskytuje permanentní navýšení útoku a navyšuje také obranu vašeho města.

Květinová chata

Květinová chata poskytuje při motivaci navíc 2 výzkumné body (celkem 6).

Rybníková chata

Rybníková chata zase poskytuje při motivaci 15 kusů zboží.A to samozřejmě není vše! Máte šanci vyhrát Moštárnu z předešlých událostí, ke které představíme i novou úroveň Zámožnou moštárnu:V neposlední řadě si můžete v této události vysloužit také krásné nové portréty. Dva získáte splněním úkolových řad a jeden je exkluzivní odměnou pro Ligu hvězdných pekařů.


Doufáme, že si naši novou událost užijete. Ukončena bude 30. září. Velmi si ceníme vašich podnětů, tak nám nezapomeňte napsat sem do diskuze! Děkujeme, že hrajete s námi!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.