Podzim 2019

Téma v sekci 'Oznámení' založené uživatelem KaseO, 5. zář 2019.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. KaseO

  KaseO Community Manager Člen komunitního týmu FoE CZ Community Manager

  Registrace:
  31. led 2014
  [​IMG]
  Získejte přísady z úkolů, denních výzev a příhod. Použijte je k pečení, naplňte celý stůl a vyhrajte skvělé odměny!

  Na značky. Připravit. Péct!
  Vítejte zpět u velkého podzimního pečení!

  Letos se vrací podzimní pečení do vašeho města ve velkém stylu! Stejně jako v minulém roce se zúčastníte pekařské soutěže. Nasbírejte potřebné přísady a napečte tolik delikátních receptů, kolik jen zvládnete! Tento rok můžete získat báječné ceny, ale také některé ceny z předešlých let!

  Letos budou proti sobě soutěžit náš herní návrhář Micha a tester Olli. Zjistěte níže ve videu, který z nich dosáhl titulu hvězdného pekaře, nebo další informace o Podzimní události:  Událost začíná 10. září, tak si řádně předehřejte vaše trouby! :)

  [​IMG]

  Stejně jako minulý rok se bude soutěžit v pečení! Abyste mohli péct, budete potřebovat přísady a ty získáte plněním úkolové řady události. Budete se potýkat s 54 úkoly, které můžete vyřešit okamžitě a poté s denními úkoly, celkem tedy dostanete 75 úkolů. Opět zde budou dvě paralelní úkolové řady. Přísady bude možné získat také z denních výzev, nebo z příhod okolo vašeho města, ale také z denního přihlášení se do hry, takže se určitě přihlaste každý den a sbírejte je!

  Jakmile získáte přísady, nastane čas se pustit do pečení! Otevřete okno události, vyberte jeden z možných receptů a na něj použijte potřebnou kombinaci z 5 dostupných přísad. Každý recept vám zajistí výhru a šanci získat denní speciál! Za každé úspěšné pečení získáte také hvězdy, které vás budou přibližovat k velké ceně! Získáte 1, 2, nebo 3 hvězdy podle náročnosti pečení a jakmile zaplníte stůl dobrotami, budete oceněni velkou cenou.

  [​IMG]

  [​IMG]

  To samozřejmě není vše! Pokaždé, když získáte hvězdy, posunete se také v ligovém žebříčku. Hráči s největším postupem budou oceněni extra speciálními cenami!

  [​IMG]

  Ale buďte na pozoru, ostatní hráči se také mohou chtít dostat do vyšších lig, ale jen určitá část hráčů tam bude moci zůstat. Abyste se nepropadali v žebříčku, pracujte stále na zisku hvězd.

  [​IMG]

  Jako u všech soutěží lze vyhrát velkou cenu! Tento rok můžete ukořistit zcela novou obytnou budovu, Podzimní chatu. Tato malebná došková chata je vylepšitelná budova, kterou můžete navýšit až o 6 úrovní. Na 2. úrovni budova vyrábí při motivaci výzkumné body a zásoby. Na 7. úrovni poskytuje motivovaná chata 4 výzkumné body a můžete si vybrat také ze tří rozdílných rodinných domů. Rodiny Rybníkových, Květinových a Jablkových!

  Jablková chata
  [​IMG]
  Jablková chata poskytuje permanentní navýšení útoku a navyšuje také obranu vašeho města.

  Květinová chata
  [​IMG]
  Květinová chata poskytuje při motivaci navíc 2 výzkumné body (celkem 6).

  Rybníková chata
  [​IMG]
  Rybníková chata zase poskytuje při motivaci 15 kusů zboží.

  [​IMG]

  A to samozřejmě není vše! Máte šanci vyhrát Moštárnu z předešlých událostí, ke které představíme i novou úroveň Zámožnou moštárnu:

  [​IMG]

  V neposlední řadě si můžete v této události vysloužit také krásné nové portréty. Dva získáte splněním úkolových řad a jeden je exkluzivní odměnou pro Ligu hvězdných pekařů.

  [​IMG]


  [​IMG]

  Doufáme, že si naši novou událost užijete. Ukončena bude 30. září. Velmi si ceníme vašich podnětů, tak nám nezapomeňte napsat sem do diskuze! Děkujeme, že hrajete s námi!

  S pozdravem
  tým Forge of Empires
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 12. zář 2019
  Mr.Kabka a sabinabetty za toto poděkovali.

Nahoru
Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.