Podzimní událost 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host


Získejte přísady z úkolů, denních výzev a příhod. Použijte je k pečení, naplňte celý stůl a získejte úžasné odměny!


Vítejte na skvělém podzimním pečení! V letošním roce se zúčastníte soutěže v pečení, kde musíte shromáždit všechny potřebné přísady a upéct co nejvíce receptů! Vyhrát můžete úžasné ceny, využijete tedy svou příležitost!
Událost začíná ve středu 12. září, takže se do ní můžete brzy vrhnout :)


Podívejte se na video, kde naši herní návrháři vysvětlují letošní Podzimní událost :)

Nezapomeňte zapnout titulky!


Tento rok je všechno o pečení! Jak můžete vidět ve videu, pro pečení potřebujete přísady. Nejspolehlivější způsob, jak je získat, je dokončení úkolů podzimní události (ačkoli můžete také nějaké přísady získat z příhod ve městě a jeho okolí, stejně jako v denních výzvách). 54 úkolů můžete dokončit hned (jako dvě souběžné úkolové řady - druhá se objeví po dokončení prvních čtyř úkolů). Poté, co všechny dokončíte, dostanete jeden úkol denně do konce události. Denních úkolů je stejně, kolik je dní události. Než se k nim tedy dostanete, může jich na vás čekat několik.

S každým pečením dostanete nejen jednu z možných odměn vybraného receptu, ale také jednu, dvě, nebo tři hvězdy. Všechny hvězdy, které obdržíte v průběhu události, se počítají k vaší pozici v Pekařské lize! Ligu zobrazíte kliknutím na ikonku v levém horním rohu okna události:


Čím více hvězd nasbíráte, tím vyšší je vaše hodnocení v ligách! Existuje 5 lig a požadavky pro každou ligu jsou určeny hvězdami shromážděnými všemi hráči na každém světě. Například nejlepší 1 % hráčů, kteří získali nejvíce hvězd, je umístěno v horní lize, zatímco 50 % hráčů, kteří shromáždili nejméně hvězd, se zobrazí v nejnižší lize.
Pokud budete během události aktivní, pravděpodobně budete v ligovém systému stoupat vzhůru, zatímco menší aktivita bude mít za následek pokles v ligové soutěži. Během postupu se počet hvězd požadovaných pro každou ligu mění, jelikož hráči shromažďují stále více a více hvězd, takže nezapomeňte sledovat množství hvězd, které potřebujete k dosažení další ligy!
Na konci události všichni zúčastnění hráči obdrží odměnu podle ligy, ve které se nacházejí.


Jak můžete vidět ve videu, událost přichází se zbrusu novými přitažlivými odměnami! :)Podzimní jezírko
3x4 – Kulturní budova
Poskytuje spokojenost a obranný bonus (nezávislé na motivaci).

Podzimní les
2x2 – Obytná budova
Produkuje mince. Po namotivování i medaile.
A nokonec se podívejme na nový Podzimní mlýn, rozšiřitelná budova se třemi různými možnostmi na poslední 7. úrovni:


Podzimní mlýn
3x3
Podzimní mlýn je speciální rozšiřitelná budova. Jakmile máte budovu na 1. úrovni, můžete ji vylepšit až pětkrát. Jakmile dosáhnete úrovně 6, budete ji moci vylepšit ještě jednou, ale v tomto okamžiku musíte vybrat mezi třemi možnostmi: Vodní, Slunečnicový nebo Barevný podzimní mlýn. Každý produkuje něco jiného, tedy je na vás si vybrat.

Samozřejmě k vylepšování Podzimního mlýnu budete muset použít balíčky k vylepšení. Abyste jich dostali co nejvíce, plňte úkoly podzimní události a pečte podle receptů!


Nejnovější dostupnou úrovní Moštárny je Prosperující moštárna, která se stala dostupnou již při poslední aktualizaci hry. I během podzimní události získáte příležitost získat vylepšení Moštárny!Prosperující moštárna (6x3) nabízí navýšení produkce předchozí Hojné moštárny.​


A samozřejmě – jak je uvedeno ve videu – budete moci zmenšit své Skrýše tuláků:


Doupě tuláků

Doupě tuláků má úplně stejné vlastnosti jako Skrýš tuláků, ale je menší (2x2)! Jediný způsob získání je pomocí zmenšovací sady skrýše tuláků.
Zmenšovací sadu můžete získat jako odměnu velké ceny a najdete ji také mezi denními speciálními cenami.

Budete mít také možnost získat nějaké podzimní portréty:
A to stále není vše! Jak jste mohli vidět ve videu, při přípravě receptů můžete najít i nový druh odměny nazvaný „Část“. Jedná se o části dvou budov: Svatyně znalostí a Studánka přání.
Části jsou novu cestou k získání odměn. Viděli jsme, kolik hráčů oceňuje pokrok odměn v událostech a rozhodli jsme se představit vám novou metodu pro dosažení těch nejžádanějších (na rozdíl od získání buď jedné, nebo ničeho).


Nasbírejte 15 částí stejné budovy, spojte je a můžete budovu umístit do města.
Nemusíte se obávat – samozřejmě, že Svatyni znalostí a Studánku přání stále budete moci získat celou i jako denní speciální cenu nebo velkou cenu.


Doufáme, že si novou událost užijete, končit bude 3. října.
Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba důležitá, můžete nám ji zanechat zde! Děkujeme, že hrajete Forge of Empires a veselý podzim! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires

PS: Máte-li jakékoli dotazy, můžete se obrátit přímo na tvůrce událostí! Zveme vás na živý chat, který se uskuteční na našem mezinárodním Facebooku a na Instagramu ve čtvrtek (13. září) v 17:30. Uvidíme se tam!! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.