Pohodáři

DeletedUser79

Host
Ahoj, jsme parta, která se zná nejen z jiných her, ale i z Arvahallu. Proto víme, že se na sebe můžeme spolehnout jak v dobách lehkých, tak zlých.
Jsi-li pohodový/á hráč/ka, přidej se k nám a určitě nebudeš litovat. :)

Nyní máme již delší dobu plno, ale dávám případné zájemce do pořadníku o přijetí. Minimální počet bodů pro zařazení do pořadníku je v současné době 10 000.

Pokud budeš mít zájem, a splňuješ podmínku, můžeš napsat zprávu přímo ve hře někomu z vedení:

FazMa
xxKARELxx
Pelina1
Hajaja
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser79

Host
Od této chvíle máme prozatím plný stav.

Pokud budete mít zájem se k nám přidat, a máte alespoň 6000 bodů, pište vedení cechu a budete zařazeni do pořadníku pro vstup v případě uvolněného místa. Vzhledem k velkému zájmu o členství v cechu, budou čekající hráči přijímáni podle počtu bodů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2782

Host
Ahoj mám velký zájem o přijetí k pohodářům,je pro mne ještě jedno místečko?
 

DeletedUser79

Host
Ahoj, já sem teď tak často nechodím, máme plno, jedině tě mohu dát do pořadníku čekatelů, jak jsem psala výše.Ovšem i pak záleží na tvé aktivitě, kontroluji i čekatele a podle jejich aktivity jsou umístěni v pořadníku pro přijetí. Rozhodující kontrola probíhá každé úterý.
Máš 787 bodů, takže musíš ještě povyrůst a pak se můžeš ozvat o případné zařazení do pořadníku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Haspro.TR

Turista
Ahoj, měl bych zájem se přidat do cechu. Bodově dotahuji požadovaných 3500, počítám že do konce týdne to bude (doufám).
Snad budu platným členem.
 
Nahoru