UŽIVATELSKÉ FUNKCE pohodlnejsi vystavba

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Ting69, 27. dub 2019.

1. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    To jo akorát je tam třeba 30 stran věcí, to aby měl člověk na to sloni paměť :)

fmash- a Ting69 za toto poděkovali.
  2. Ting69

Ting69 Turista

Registrace:
    27. dub 2019
    to sice ano ale v pripade ze napriklad potrebujes kvuli ziskani urcite spokojenosti postavit treba 10 bran boha slunce, tak me osobne teda neprijde jako moc velke usnadneni to pokazde = 10x klikat do vyhledani + psat cast nazvu polozky.. ;))

za mne by bylo opravdu velike usnadneni kdyby sis v inventari zase: pozadovanou vec nasel(napr.ta brana slunce-'skladem:23'), kliknul na 'postavit' > mapa mesta > umistil vystavbu - ale jakoby na mysi i nadale zustala aktivni brana rovnou pripravena k dalsimu umisteni vystavby(dle mnozstvi 'skladem') ==== stejne tak jako je to treba u sady vlastni pomoci... ;)))

to je nazornym ukazem toho ze je takovy zpusob mozny - stacilo by pouze vzit tuto cast kodu a pravdepodobne doupravit dle potreby.. :))))

Dennis Bergkamp za toto poděkoval.
  3. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    S tím nelze polemizovat.

Spíš jsem chtěl nadhodit možnost, jak si stávající situaci ulehčit. Mnoho lidí o tom filtru dodnes neví, ale např. já ho používám denně.

4. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Plus nevýhoda, že vyhledávání je citlivé na diakritiku, takže na řetězez "bra" nenajde bránu (exotičtější názvy vs. mobil)

Dennis Bergkamp, Ting69 a fmash- za toto poděkovali.
  5. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    To je celkem nedostatek, většina internetu už si s diakritikou ve vyhledávání dokáže snadno poradit. No pro zajímavost zkus vyhledat "bra" na googlu, uvidíme, jestli ti to najde bránu, nebo něco jiného :)

Ting69 za toto poděkoval.
  6. Ting69

Ting69 Turista

Registrace:
    27. dub 2019
    LOL :D :D :D

7. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Náhodou, našlo mi to nějakou švédskou cestovku jménem BRA. :) https://www.flygbra.se/en
    Musel jsem se teda proklikat 6ti stránkama eshopů s podprsenkama, ale povedlo se :D

fmash- a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
  8. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    nemůžeš srovnávat s vyhledáváním, ale s našeptáváním. "tvar" ti na googlu dá mezi první desítkou alespoň jednu tvář, FoE ti tvář starověku nenajde.

LordFrunDor a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
  9. Svatá Kateřina

Svatá Kateřina Turista

Registrace:
    28. dub 2019
    Já bych brala i otáčení budov