pohodlnejsi vystavba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17399
  • Vytvořeno

DeletedUser17399

Host
Tohle je sice otravná procedura, ale zrovna ta se dá velice usnadnit, stačí ve vyhledávacím políčku v inventáři zadat část řetězce názvu položky, a je to tam.
to sice ano ale v pripade ze napriklad potrebujes kvuli ziskani urcite spokojenosti postavit treba 10 bran boha slunce, tak me osobne teda neprijde jako moc velke usnadneni to pokazde = 10x klikat do vyhledani + psat cast nazvu polozky.. ;))

za mne by bylo opravdu velike usnadneni kdyby sis v inventari zase: pozadovanou vec nasel(napr.ta brana slunce-'skladem:23'), kliknul na 'postavit' > mapa mesta > umistil vystavbu - ale jakoby na mysi i nadale zustala aktivni brana rovnou pripravena k dalsimu umisteni vystavby(dle mnozstvi 'skladem') ==== stejne tak jako je to treba u sady vlastni pomoci... ;)))

to je nazornym ukazem toho ze je takovy zpusob mozny - stacilo by pouze vzit tuto cast kodu a pravdepodobne doupravit dle potreby.. :))))
 

Dědeq

Znalec
vec nasel(napr.ta brana slunce-'skladem:23'), kliknul na 'postavit' > mapa mesta > umistil vystavbu - ale jakoby na mysi i nadale zustala aktivni brana rovnou pripravena k dalsimu umisteni vystavby(dle mnozstvi 'skladem') ==== stejne tak jako je to treba u sady vlastni pomoci...
S tím nelze polemizovat.

Spíš jsem chtěl nadhodit možnost, jak si stávající situaci ulehčit. Mnoho lidí o tom filtru dodnes neví, ale např. já ho používám denně.
 

Svatej

Legenda
To je celkem nedostatek, většina internetu už si s diakritikou ve vyhledávání dokáže snadno poradit. No pro zajímavost zkus vyhledat "bra" na googlu, uvidíme, jestli ti to najde bránu, nebo něco jiného :)
Náhodou, našlo mi to nějakou švédskou cestovku jménem BRA. :) https://www.flygbra.se/en
Musel jsem se teda proklikat 6ti stránkama eshopů s podprsenkama, ale povedlo se :D
 
To je celkem nedostatek, většina internetu už si s diakritikou ve vyhledávání dokáže snadno poradit. No pro zajímavost zkus vyhledat "bra" na googlu, uvidíme, jestli ti to najde bránu, nebo něco jiného :)
nemůžeš srovnávat s vyhledáváním, ale s našeptáváním. "tvar" ti na googlu dá mezi první desítkou alespoň jednu tvář, FoE ti tvář starověku nenajde.
 
Nahoru