Poměr surovin na trhu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Navrhuji změnit poměr obchodu na trzisti na vice nez 2:1, kdyz chci prodat zbozi pres 2 doby musim mit pomer max 2:1, kolonialni zbozi je diky tomu neprodejne (vzhledem k tomu, že to je max. možné zbozi z VB). Navrhuji alespon od Kolonialni doby umoznit vetsi pomer, idealne az na 1:3 nebo 1:4, Jsem ochotny na tom tratit, proc neumoznit aspon u vyssich dob (specialne kolonialni) ? Prosim ostatní o vyjádření a potom můžete to tlumočit dal vývojářům? Koloniální zboží je neupotřebitelné (mám VB na max.urovni, vysoká denní produkce).
 

DeletedUser3370

Host
Smankote jen to ne...spis naopak...

Kdyz si tu na foru vyhledas,kolikrat bylo toto tema uz diskutovane,zjistis nazory ostatnich. Vydato to celkem na vice nez 100 nazoru,nerad bych to tu rozjizdel nanovo. Prevazne 'povolme obchodovani max ob jednu epochu max 1:2'
 

DeletedUser7347

Host
Mari je fakt že se to zde omílá pořád do kola ale kdo nic nedělá nic nezkazí :-( A vývojáři si to nic dle mého názoru prodlužují docela solidně (až na toho valentýna) je to sice spam ale proč ne.Za mě jsem pro (každou špatnost:D) HLAVNĚ když se vývojáři trošku hnou (tím nechci říct že nedělají nic)
 

Thesseus

Znalec
A já bych byl zrovna pro. Nečetl jsem zmíněné diskuze a proto mě asi nenapadá žádné proti.
Vidím to pouze jako omezování a to nemůže být pozitivní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru