Pomůcka - aragon789

aragon789

Host
Pomůcka – aragon789


Vážení hráči a moderátoři ,
zde je moje pomůcka pro hráče .

Začátek :
Na začátku hry se drž tutoriálu. Doporučuji ho číst, řekne ti co a jak . Snaž se ušetřit místo při stavění budov, ale nezapomeň na cesty k radnici . Bez nich budova nebude fungovat. Snaž se udržovat svoje obyvatelstvo nadšené. Vždy ze všech staveb postav tu nejvýhodnější . Stavěj hlavně ty co budou za málo zdrojů a budou malé. Snaž se plnit úkoly.

1. stupeň :
Takže teď máš docela velké město snaž se pomocí výzkumu zvýšit jeho modernost. Prozkoumávej provincie a obsazuj je . Ale vždy měj v zásobě vojáky na obranu, označ je, že je to tvé obranné vojsko. Snaž se najít cech . V cechu si můžete pomáhat a je dobré se spřátelit s lidmi ze sousedství . Popovídej si s nimi . Ale někteří nemusí být hodní . Začni popřípadě útočit. Sabotuj co nejlepší budovy, co ti dají hodně produktů nebo zdrojů. Přátele motivuj nebo zušlechťuj . Oba z toho máte výtěžek . On dostane na dekorace zvýšení spokojenosti nebo na domy a produkční stroje zvětšení příjmu . A ty dostaneš 20 zlaťáků . V téhle části budeš spíše dostávat bojové úkoly.

2. stupeň

Jsi už ve výzkumu daleko . Brzy se dostaneš do doby železné . Jen tak dál. Jestli máš nepotřebné body výzkumu dej je přátelům na velkolepé stavby . Ale jestli máš svou dej ty body do ní . Snaž se najít části papíru za které dostaneš velkolepou stavbu .


Tady je pár rad do hry :

1. Vždy vlastni obrannou armádu
2. Snaž se mít co nejlepší město
3. Připoj se k cechu nebo nějaký vytvoř
4. Snaž se mít málo nepřátel
5. Nekupuj žádné zbytečné stavby ani předměty

Rady jak najít cech :

1. Napiš do chatu
2. Napiš svým sousedům a přátelům, kteří jsou v alianci
3. Piš aliancím
Pokud to nezabere, založ si svůj cech .


Děkuji za přečtení .
 
Nahoru