pomalé znovuvložení obléhací armády

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12151
  • Vytvořeno

DeletedUser12151

Host
Ahoj, rád bych tu reportoval chybu ke které dochází vždy a na všech prohlížečích a to,že při znovuvkládání obléhací armády se od provedění změn v CV prodloužila doba než se armáda vloží a tím i obleh započne o cca 2 vteřiny,to má za následek možnost protivníka bez problémů vložit a nebo vyměnit obranou armádu. Toto se před změnou stávalo velmi vyjímečně. V tomto "novém" nastavení protivník/obránce i stihne odemknout slot a vložit armádu. Pokud vím tak změna měla mít za následek zamezení jednočlených cechů a ne znemožnění normálního boje regulerním cechům. Mimochodem,jednočleným cechům se nepodařilo zamezit v jejich "škodění",jen to zkazilo hru normálním cechům.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3814

Host
nesouhalsím se slovem "velmi výjimečně" spíš bych upravila tento příspěvek: stává se to poslední 3 měsíce!!!!! btw to co se děje na chromu po vložení obranné armády, to snad ani není možné popsat. nejradši bych vzala klávesnici a přerazila ji programátorovi přes hlavu. a nebo konečně zaměstnala místo uklizeček někoho, kdo tomu rozumí. zásek na 30 vteřin i víc
 

DeletedUser3817

Host
:D:D:D
Podceňuješ uklízečky. Na vyhoršení (hezké slovo, že?:p) CVC se podílel i zbytek posádky sovětského raketoplánu Buran, a sice topič, nástěnkář a palubní truhlář.
S reportem souhlasím, chyby se množí jak králíci zjara a já jsem kvůli nim CVC prakticky přestal hrát.:(

Dodatek: Používám Operu Stable. Není to takový horror jako v chromu, ale stojí to rovněž za =censored=.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj, jsem rad,ze jste si vsimli,je skoda,ze tak podstatnou cast hry prestavaji hraci hrat a to prave kvuli temto otravnym chybam, neni to jedina chyba,ktera je v CV,ale tato mi pride jako podstatna..opravdu by me zajimalo kdy posadka buranu prestanu tu hru takhle kazit :) skoda je,ze se neobjevila ve vetsi mire nevole ke zmenam v CV, kazda takova zmena k "lepsimu" je v realu k horsimu :) neznam jinou hru kde takto meni pravidla za pochodu, hra je to dobra a hlavne v klanech kde hraju je skvela parta lidi a proto ji jeste porad hraju a snazim se vic nadavat na pomery a zmeny, ma to,ale vubec smysl? Jinak bych ji uz nehral
 

Svatej

Legenda
Petr 1st.: Já jednu takovou hru, kde se mění pravidla za chodu znám.... Dokonce je to pay2win hra. - DS O
Pak taky původné free to play, později pay2win GG-E
a mohl bych pokračovat... Akorát tu nesmím napsat plná jména kvůli reklamě... :-/
 

Zelda

Člen
Pomalé znovuvložení armády podle mého názoru závisí na počtu jednotek, které hra načítá do "zásobníku" a proto je ten problém nejhorší při bojích v LB, kde se vám víceméně načítá úplně všechno co máte (bez ohledu na totální počet vlastněných jednotek).
 

DeletedUser3814

Host
Pomalé znovuvložení armády podle mého názoru závisí na počtu jednotek, které hra načítá do "zásobníku" a proto je ten problém nejhorší při bojích v LB, kde se vám víceméně načítá úplně všechno co máte (bez ohledu na totální počet vlastněných jednotek).
mě se to seká i když mám nakliklou pouze závislou armádu
 
Nahoru