Pomoc a návštěva krčmy

Bylo by dobré vytvořit hromadnou pomoc jak pro budovy tak i návštěvu krčmy. Klikání po jednom hráči je opravdu zdlouhavé a zabere spoustu času.
Toto je jenom návrh B-budovy, K-krčma. Nebo by tam mohl být symbol domečku a sklenice.

Nové funkce.jpg
 

Svatej

Legenda
Kdyby jsi si před založením nápadu přečetl pravidla pro tvorbu nápadů - PŘEČTI SI NEŽ NĚCO VYTVOŘÍŠ
tak by jsi se dočetl že si máš nejdřív vyhledat, zda už se náhodou něco takového neřešilo.
A kdybys to udělal, dozvěděl by jsi se že tenhle nápad se s pravidelností opilého kolotočáře objevuje každej rok.
Při zběžném hledání výrazu "hromadná" jsem našel třeba
 

Chimichurri

Psavec
Já osobně jsem pro jakoukoliv úlevu od klikání....po 5ti letech hraní hry, kde klikání bylo v podstatě základem některých akcí, při nichž jsem se u zběsilého vláčkování nepřátelských táborů proklikal až ke křeči v ruce, je malý počet kliknutí ve hře jen vítaný :)

a je jedno kolikrát ten návrh byl podán.....pokud se zatím nic neděje, tak je to jen další důvod ho podat znovu a možná i lépe ;)
 

dudasek

Znalec
pokud se nic neděje,tak nápad nebyl dostatečně dobrý,aby se jím někdo zabýval a zdejší support ho neposlal tvůrcům do dojčlandu a nebo poslali a ti to smetli ze stolu...na takovou "blbost" jako je hromadný sběr na mobilu za 5 dia se taky čekalo nehorázně dlouho: přitom je to jen srovnání platforem PC s mobilem/tabletem....

já tedy mám Věž Smíru(postaru Dynamickou věž),takže si oklikám planetky/marz/či jinou dobu,co potřebuji a pak nasekám dle aktivity zbytek...hromadnou motivaci nepotřebuji,i když je to kolikrát otrava to naprat vše...

motivace /návštěva krčem je často úkol do eventu/denního...takže je na každém,jak se k tomu postaví,,,,
 

Svatej

Legenda
a je jedno kolikrát ten návrh byl podán.....pokud se zatím nic neděje, tak je to jen další důvod ho podat znovu a možná i lépe ;)
Ne, není to jedno. Jednak místo toho, abys konsilidoval názory do jednoho vlákna, tak je rozdrobíš. Tím spíš že ani v jednom vlákně nebudeš mít dostatek PRO se to do toho MerkelLandu nepošle.
Druhak to ukazuje tvojí aroganci. V podstatě říkáš že je ti jedno jaký jsou pravidla fóra, je ti jedno jestli už se to řešilo nebo ne, ty máš nápad a tak ho sem bez rozmyslu pleskneš. ;)
I kdybych to měl psát 50krát, tomuhle dám vždycky PRO. V dnešní době to už považuji za nedostatek hry.
Hele, já jsem taky v zásadě pro, to ale neznamená že mě baví psát to samé dokolečka. ;)
 

Chimichurri

Psavec
Ne, není to jedno. Jednak místo toho, abys konsilidoval názory do jednoho vlákna, tak je rozdrobíš. Tím spíš že ani v jednom vlákně nebudeš mít dostatek PRO se to do toho MerkelLandu nepošle.
Druhak to ukazuje tvojí aroganci. V podstatě říkáš že je ti jedno jaký jsou pravidla fóra, je ti jedno jestli už se to řešilo nebo ne, ty máš nápad a tak ho sem bez rozmyslu pleskneš. ;)

no pokud tohle měl být oficiální návrh s hlasováním tak to se omlouvám, to jsem nepochopil. V tom případě máš pravdu(mimo toho druháka;)). Já měl dojem že to je pouhá prozatímní debata o budoucím návrhu....holt jsem nekoukl na sekci ve které to je :rolleyes:. Tak ještě jednou lapardona ;):)
 

Chimichurri

Psavec
pokud se nic neděje,tak nápad nebyl dostatečně dobrý,aby se jím někdo zabýval a zdejší support ho neposlal tvůrcům do dojčlandu a nebo poslali a ti to smetli ze stolu...
a proto jsem psal znovu a lépe (a samozřejmě podle pravidel podávání návrhu). Mě se tohle řešení líbí, jen bych ty nové ikonky na hromadné odkliknutí pomoci dal dovnitř jednotlivých sekcí. Aby to bylo zvlášť pro přátele, pro cech a pro sousedy, aby ti co útočí na sousedy kvůli tomu nemuseli klikat stejně jako doposud...
 
Tento návrh je více než duplicitní....aktuálně nemám čas se vracet roky dozadu, ale kdyby jsi pořádně prošel přes návrhy, našel by jsi, že existuje několik návrhů se stejným žargónem a na stejné vlně... Navíc návrh není zpracován podle pravidel.

PRAVIDLA pro tvorbu nápadů
 

chlastakov

Komentátor
Docela by mě zajímalo, proč tohle Inno nedodělá. Vždyť by to byla šance jak dalším způsobem vytáhnout z lidí diamanty. Já bych je za tohle zjednodušení určitě utratil :)
 
Nahoru