"Pomoc" Všem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8903
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12550

Host
Proč tak esenciální funkci zpoplatňovat ???!!?? To mělo být ve hře od samého začátku !!
Už mě vážně nebaví klikat 80x jak osel namísto 3x pro sousedy/cech/přátele.
Hra má být potěšení a ne opruz takže zavést a to okamžitě :D
 

DeletedUser

Host
Tak koukám že na můj příspěvek byly reakce. Dle mého je naprosto o ničem napadat někoho (kdo je neporazitelný) s jedním kopiníkem jen abych si ho označila (naprosté plýtvání časem a upozorňování na sebe) to se raději vykašlu na M/Z u všech sousedů nebo prostě jen přes historii. Takže funkce m/z všechny, navíc za diamanty v sousedství prostě nevyužitelná. O využití by se dalo uvažovat pro cech a přátele pokud jich někdo má velké množství.
 

DeletedUser7347

Host
Má slova Netopírku :) nejen že na sebe upozorníš ale lákáš aby chodil častěji. S využitím pro cech a přátele souhlasím.I přes to bych je stejně sjel přes pomoc (jednotlivě) jelikož co je 7 min. oproti 1 a půl hodině kterou mi trvalo MaZ předtím a už vůbec bych kuli 7 min. neplatil kačky (i kdyby jen 50 halířů.)
 

DeletedUser3139

Host
Tak nevím, ale mně se to zdá celkem zbytečné. U sousedů určitě, u cechu a přátel, no dejme tomu. Ale to by se pak ale mohlo zavést např. za 50 - 100 dia, že by se hra hrála automaticky sama, třeba týden, co jsem třeba na dovče.
 

DeletedUser

Host
Za mě klidně ano, ale používat to nebudu. "Zavázal" jsem se asi před pěti lety, kdy jsem s hrami na registraci začínal, že peníze do her dávat nebudu. A zatím se toho stále držím. Je to už velké usnadnění, ale proč ne, komu se do toho chce dávat prachy, chce pořádné bonusy... A jak tu již zaznělo, pro INNO další přínos money - spíše mě zajímá, co za další peníze pořídí a vylepší tím hru ohromnou novinkou ;)
 

DeletedUser12550

Host
Pomoc se mi nelíbí a je to nejhorší element na celé hře a pokud ho zpoplatní diamanty, tak to není dobré.
Mělo by to být zpoplatněno penězma/zásobama/medailema nebo klidně i surovinama, ale rozhodně ne diamanty protože je jako free player denně vyhazovat určitě nebudu.
Dneska za pomoc dostanu pár grošů. Klidně ale za "Pomoc všem" zaplatím 100k/den. Hlavně když nebudu musel klikat jak idiot 120x denně...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru