Popis budov v mobilni aplikaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16606
  • Vytvořeno

DeletedUser16606

Host
Současný stav: pri kliknuti na budovu mi ukaze jen kolik dostanu minci a cas
Nápad: at po kliknuti ukazuje vse co budova dava a co bude davat pri motivaci. Je to u jedine budovy a to Síň slávy u který je to zrovna “zbytečné”. Když to teď chci zjistit tak musím vypnout hru, pustit wiki a najít si danou budovu a zase zpět do hry.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 

DeletedUser16017

Host
Já si myslím že už jde vidět co budovy typu památník,tholos dávají při motivaci.
 

DeletedUser16017

Host
Dotaz musím udělat stejný postup při postnuti obrázku jako na PC když jsem pouze mobilní hráč?chci ukázat tady iphonakovi ze to chce je už dávno ve hře.
 

DeletedUser12887

Host
PRO na androidu i po aktualizaci mám stále verzi 1.138 a tam vidět třeba čas od výběru do výběru není.
Např. Alcatazu

Co se týče produkce Tholosu, lodě památníku apod. tam nic vidět není, pouze první řádek, třeba mince a pak časovac, víc informací o produkci budovy přímo ve městě získat nejde.

Podle toho obrázku to sice možná jde postnout, ale jediný co tam je vidět mince a časovac, přitom má ta budova minimálně ještě produkovat FB, zásoby a suroviny.
Je to Tholos úroveň 10

Nicméně pokud máš ještě aspoň jeden díl v inventáři jde to najít tam.
Pokud nic navíc nemáš nenajdeš ty informace ani tam. Pak pokud budeš vědět že existuje taková budova nejspíš základní informace o ní budou na české wikipedii.

Nicméně že ta budova dává spokojenost, mince, kladivka, 15ks surovin a 4 FB a medaile na 10. úrovni, se ve městě pokud ji vlastnís a máš postavenou nedozvís.
Nedozvís se ani to, že ty bonusy platí pokud je motivována, což naštěstí není potřeba, když je motivována jako jedna z prvních, ale až bude tholosu třeba 150 v jednom meste bude ta informace taky chybět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16017

Host
Tak já vážně už nevím.mam android a aktualni hru 1.1390 a vidím co mi dá tholos na 10lvl při motivaci i to co mi dá až bude motivována....jak tady mám vložit obrázek přes mobil ?
 

DeletedUser14341

Host
Ahoj, Tak já teď aktualizoval na 1.1390 ,mám taky android a už mi to ukazuje taky všechno. :)
 

trojan1673

Veterán
Tak já to na telefonu vidím také :)
Pouze u VB mi to chybí.

screenwvw.png
 

DeletedUser16606

Host
je to na 99% verzi hry. 138 to nema a 139 to ma. Na applu to jeste neni v obchodu, aktualizace ceka na schvaleni od Appstoru. Pak by to melo byt vyresene. To mi psali z podpory FOE.
Proc na androidech nekdo ma dostupnou 139 a nekdo jen 138 netusim.
 

DeletedUser12887

Host
Tak super půjdu zjistit jak to aktualizovat teď by měla snad naběhnout rovnou 1.140 i s těma ohněma.
No líp vypadaly ty ohně dříve.
Ale fajn, díky:)

Ono hlavně nešlo dříve moc jinak. Prostě mi hra napsala že verze není aktuální a nešlo nic bez instalace.
Teď proběhly dvě aktualizace a podporováno to je to je pak těžký se v tom vyznat.

Jo tak teď už vidím i to rozostření to je hodně divné.
Snad to v ty další verzi už nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru