popisek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Bylo by fajn, pokud by se udělal ještě jeden popisek vedle názvu města, kde by mohlo být něco o motivaci, zušlechtění...takhle spousta hráčů název města kvůli tomu vymaže. Docela škoda.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj myslím že využití místa na název města je efektivnější a ideálnější pro napsání motivací.Radši budu hned vidět co chce hráč motivovat (bez najetí na profil) než že se jeho město jmenuje Rajská zahrada.Jó kdyby byl třeba název města na radnici tak to bych s tebou souhlasil že je to škoda mít tam zkratky na motivaci.
 

DeletedUser6769

Host
Nevím, podle mě, pokud někomu nestačí mít tam Z jako zušlechtění (je jasné, že dekorace nechce Z), D jako motivace domků (MD jako motivace domků je taky zbytečné písmeno navíc - motivace je jasná, zušlechtit domek nejde, stejně tak u výroby) a V jako výroba... pak si holt název města musí přepsat..

Vecpat k názvu města DVZ není zase tak hard-core, aby se tam název města nevešel... a pokud někdo potřebuje 'Z 2x lázně, 1x knihovna, M8hD, Mvýroba'... pak je to jeho problém, že je puntičkář.. :)
 

traktorista

Odborník
Tak ona ta horní lišta je totiž poloprázdná. Vlevo obyvatelé/spokojenost, vpravo mince/zásoby a mezi tím název. Ten popis by se tam bez problémů vešel nebo by to tam mohlo být graficky a hráč by si jen mohl označit priority, toť vše. Ale uznávám, že nutnost to není - a ani jsem to nikdy netvrdil :).
 

DeletedUser6769

Host
Popis se tam bez problémů vejde - např. můj 'DV BANánov' tam je celý a úplně to vyjadřuje co potřebuji. :) Jsem rád, že je místo pro název cechu tak krátké... spousta lidí má v popisu sáhodlouhé romány, i po opakovaném upozorňování, že jim to nikdo nebude číst každý den znovu a znovu a dostanou hvězdičku na patník... nátlak, ale ani logika, s některými lidmi holt nic nedělá.. kdyby tak měli ještě stejné romány v názvu města, tak by mě už asi kleplo. :)
 

Kayro

Znalec
Tak ona ta horní lišta je totiž poloprázdná. Vlevo obyvatelé/spokojenost, vpravo mince/zásoby a mezi tím název. Ten popis by se tam bez problémů vešel nebo by to tam mohlo být graficky a hráč by si jen mohl označit priority, toť vše. Ale uznávám, že nutnost to není - a ani jsem to nikdy netvrdil :).

Nahoru na listu mam dojem prijde jeste popisek k GvG.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru