Portál Dimenzí

DeletedUser16057

Host
Základem této doby je archeologický nález v podobě zničeného portálu pro cestování do jiných dimenzí a do jiných světů. Bude umístěn stejně jako přístav mimo město a objeví se jako ruina při vstupu do nové doby. Kromě oprav bude nutno i vyluštit kód pro jeho otevření. Po odemčení brány budou k dispozici dimenze, které bude možno postupně otvírat a navštěvovat a přinášet si odtud speciální bonusy pro hru v již současném světě.

Portál veletrhu zboží – umožní směnit sám sobě suroviny nejen v rámci jedné doby, jak je to umožněno nyní, ale i mezi dobami navzájem. To samé by mělo umožnit Prométhium, které bude moci být směňováno za jakékoli jiné zboží.

Vojenský portál – speciální jednotky s unikátními vlastnostmi, které budou k přidány k současnému vojsku. Není to přímo nové vojsko.

1/ Měnič - budou umět proměnit protivníka v sochu a zamezit tak jeho následujícímu tahu. Ale nezničí ho.

2/ Tvořitel – na mapě boje budou umět vytvořit pás s pouští a zpomalí / zastaví tak postup protivníků. Protivníci zůstanou aktivní.

3/ Inženýr X – během kolečka vojáků bude voják dorůstat a obnovovat se.

4/ Teleportál – přesun bojovníka bude nepředvídatelný po celé ploše boje.

5/ Akustic – sníží všem protivníkovým jednotkám odolnost o 1-2stupně

6/ …..

Portál pýchy a bohatství – naprosto bombastické nákupy pro ty, co mají nadbytek peněz, kladívek, medailí, diamantů nebo prométhia.

Portál něhy a ženskosti – umožní získat krásné jemné až umělecké varianty současných staveb z posledních dvou epoch.

Portál elevace – umožní nákup možnosti natočení zvolené budovy o 90°.

Portál průzkumu – umožní na mapě území ukázat budoucí získané bonusy
 
Nahoru